Мъчно ли ви е за остриганата коса

  • 9 259
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 374
хареса ми при4еската на Круз -трябва ти време да свикнеш само....

# 46
  • Мнения: 696

много добре изглежда даже, според мен!

# 47
  • София
  • Мнения: 6 791
Круз, супер си !
На мен понякога да,понякога не.

# 48
  • Мнения: 2 673
 Thinkingлелеееееее момичета, ако не сте вие...
МНОГО ви благодаря за успокоението.... Hugмай съм по-добре...

# 49
  • Мнения: 1 236
Абе Круз,ебаси яката коса и при4еска имаш!Не се тормози за глупости,жестоко изглеждаш!аз ли4но много харесвам такъв тип при4ески,раздвижени,а не правата дълга коса до кръста като селските моми едно време hahaha.Актуално е ,младежко и сладко! Grinning
Аз ако имам такава коса като твоята,ехеееееее..........

# 50
  • Мнения: 2 673
Абе Круз,ебаси яката коса и при4еска имаш!Не се тормози за глупости,жестоко изглеждаш!аз ли4но много харесвам такъв тип при4ески,раздвижени,а не правата дълга коса до кръста като селските моми едно време hahaha.Актуално е ,младежко и сладко! Grinning
Аз ако имам такава коса като твоята,ехеееееее..........
еми на мен това с "тетката"си ми беше любимо..Ох, вече съм по-добре! Mr. Green
пак благодаря на всички вече няма да пиша, за да не повдигам вече темата, и да отегчавам дамите във форума Hug

# 51
  • Мнения: 2 220
Не съжалявам изобщо, само ми че чудно какво количество има на земята, а на главата ми - почти същото.  Laughing Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 6 461
Винаги ми е жално ...дори и за лека подстрижка. Crossing Arms

# 53
  • София
  • Мнения: 2 060
Ох! И аз страдам за дългата си коса. От м. ноември съм и аз с филирано каре и много ми отива, но.....си искам пак дългата коса. В момента я пускам пак и много се дразня от вида й, въпреки че е фешън. И моя фризьор е много добър и ми е оформил перфектно косата, но.....
Абе женска ни работа!Хем искаме промяна, хем искаме да сме си с дългите коси, хем...., хем....,.....е...няма угодия! newsm78 Crossing Arms Thinking

# 54
  • Мнения: 1 999
Круз, не плачи, имаш много хубава прическа! Hug

На мен не ми е мъчно за отрязаната коса. Напротив, радвам се на промяната и на новия си имидж. Flutter

# 55
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Винаги ми е жално ...дори и за лека подстрижка. Crossing Arms

И на мене така Cry,особенно като родих и се подстригах много късо и сега още я чака да ми порасне! Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 111
 Не съжалявам за нещо, което пак ще израсте.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 826
Изобщо не ми е мъчно за косата  Hug,мъчно ми е когато не ме направят така както съм искала  Stop

# 58
  • София
  • Мнения: 2 381
Като ученичка ми беше мъчно и затова в едно пликче събирах по един кичур от всяко подстригване. Май, скоро го изхвърлих. Не съм съвсем сигурна обаче. newsm78 Вече въобще не ми е мъчно. Дори фризьорките ми се чудят как си орязвам на 3 месеца по 4 - 5 см. коса.

# 59
  • Мнения: 811
Подстригах я,страхотна при4еска,но ми беше трудна за поддържане...пяна,сешоар и подстригване поне по веднъж в месеца..харесваше ми,4е с една боя се оправях 4удесно,4е и ми оставаше  Grinning.Но ми домъ4ня за дългата коса и пак си я пуснах  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт