Помага ли половинката в домакинската работа?

  • 5 848
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 750
Не...няма нужда да го прави!Имам си гувернантка! Mr. Green

# 31
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Не...няма нужда да го прави!Имам си гувернантка! Mr. Green
Ами гувернантките не гледат ли деца само? newsm78

# 32
  • Мнения: 1 564
Да,помага.Често той готви  food002 и обира с прахосмукачката. newsm79

# 33
  • Мнения: 1 925
Помага и то много  Heart Eyes , даже понякога аз помагам  Blush Като сме и двамата на работа всичко се върши от двамата, не си разпределяме, просто единия почва и хваща нещо да оправя, да чисти, готви, пуска пералня и т.н. В момента съм си в къщи от няколко месеца и гледам аз да я върша работата. Peace

# 34
  • Мнения: 196
И моят помага, имаме си неписано разделение на работата в къщи и всеки си върши своята. Когато се налага си помагаме и се отменяме. Напълно равноправни партньори сме.

# 35
  • Мнения: 364
И моят помага, имаме си неписано разделение на работата в къщи и всеки си върши своята. Когато се налага си помагаме и се отменяме. Напълно равноправни партньори сме.

Положението и при нас е същото! Истинско съкровище си имам аз!!! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 153
Пазарува, хвърля боклука и разхожда кучето. Помага ми с детенце, но никога не бърше прах и  не пуска прахосмукачка. Много рядко готви и измива по някоя мазна тава или тенджера. Не че се оплаквам, но може и повече Hug

# 37
  • Мнения: 3 674
ДА ...многоооо Heart Eyes Не мога да се опла4а Blush Наи-ве4е като хвърла боклука...ПОНЕЖЕЕЕЕЕ ТОВА Е МЕ СЪСИППППВА...  newsm48
Мраааазяяя да хвърлям боооклуууук Crossing Arms

# 38
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Готви, когато не е на работа в неделя. Не мога да изисквам помощ в домакинската работа при положение, че се прибира не по-рано от 19.30 ч. и 7 от 8 недели е на работа. Дори и днес. smile3506

# 39
  • Мнения: 596
Понякога мие чиниите, пазарува и хвърля боклука. 

# 40
  • Мнения: 2 035
Винаги каквото съм го помолила го свършва - пазарува само той, боклука пак е само негов Simple Smile Има случаи когато сготвя по нещо дори, гледа беба....По-често трябва да му кажа, че иначе на мъжете им е по-лесно да се правят, че не се сещат, но мен не ме бърка Whistling
Единствената му самостоятелна инициатива (най-голямата помощ за мен)  е, че поема бебка от 5 до 8 сутрин  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 22:47 от val_stef

# 41
  • Мнения: 814
След като години наред аз вършех всичко у дома, за да се развива той в професията и да расте, сега ми помага, не като компенсация или по задължение, а защото сам го желае. И не  отказва да свърши това, за което го помоля. Единствено не готви манджи, във всичко останало е  Peace!

# 42
... хубава темичка  Grinning

моят пазарува с удоволствие, за количествата няма да поставям въпросът  Mr. Green
готви по собствена инициатива - в това отношение той е по-организиран и идеен, а на мен след работа хич не ми е до манджи
всичко може да върши обаче като му е кеф, да не е по задължение в определен момент, а именно - когато на мен ми е дошла музата да изчистя и подредя къщата
а кеф му е ... хммм случва се да се случи  Sunglasses

обаче - ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС Е - кой повече разхвърля, цапа и обръща всичко надолу с главата за нула време, а?
ха кажете, ризата след работа къде се хвърля, а чорапите, а панталоните? нищо, че специална закачалка му купих и кошът за мръсни дрехи не е у комшиите ...  ooooh!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Помага ми с простирането на дрехите  hang , докато пуши  smile3546 на терасата. Понякога готви   cook  (доста добре при това). За съжаление никога не мие чинии. Ооо забравих.... и полива цветята... Иначе понякога пазарува вместо мен  newsm71 . Хвърля боклука,  но не пуска пералня  wash ... 
 

# 44
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
На моя съпруг също любимото му занимание е да пазарува постоянно пита ,дали има още нещо за пазаруване.За готвенето постоянно се хвали че някой неща ги правел по-добре от мен.Виж за миенето на чинийте и двамата го мразим,простирането също .Затова му мрънкам да си купиме сушилня и миялна машина.

Общи условия

Активация на акаунт