Контракции в 7 месец

  • 8 738
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
 CryСнощи като си легнах и изведнъж ме затегна силно кръста и усетих  как корема ми се втърди болезнено. Това се повтори няколко пъти и доста се уплаших...отдавам го на това, че през деня се претоварих, но въпреки че днес ще лежа, се чудя дали да направя друго. Идващата седмица съм на лекар, но да чакам ли или да отида още днес...моля да ме посъветвате и да ми кажете има ли и други с такива контракции през 7 месец. Притеснително ли е или нормално? Благодаря ви, момичета.   bouquet

# 1
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ами според мен върви на лекар ,или поне се обади на гинеколога си да ти каже какво да пиеш..
Аз от сега имам контракции и пия магнерич и като гледам ще го пия до края на бременоста.
Предната бременност бяха така като тебе от 6-тия месец имах контракции но ми  появяваха когато се пренатоваря.

Предлагам ти доста да си почиваш....не е шега работа.Но все пак върви на преглед е моя съвет Naughty Naughty

# 2
  • Мнения: 911
Изобщо не чакай, мила!
Не искам да те плаша, но може да са първи признаци на преждевременно раждане. А на беборанче още не са му развити добре белите дробове. Може и да е просто от преумора, но не рискувай.
Аз миналата седмица (неделя срещу понеделник) бях така. Сега пия хапчета за задържане (освен Магнерота и Гинипрал).

# 3
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз същ съм с контракции Rolling Eyes и то от близо 2 месеца! Пия Магнерот,Папаверин и Аспирин Протект! Мила ходи непременно при своя док или поне му се обади  Peace 

# 4
  • Мнения: 473
Нормално е да имаш контракции, но не е желателно. Обади се на лекаря си, най-вероятно ще ти препоръча Магнерич. Аз го пиех от петия месец до края на осмия и повечето време лежах. Успех!

# 5
  • Мнения: 2 019
на лекар Peace

# 6
  • Мнения: 6 461
Аз имах контракции през втората ми бременност в 6ти месец.
Веднага посетих гинеколога ми и ми беше изписал Но-Шпа и Магнерот.

# 7
  • Мнения: 152
Благодаря ви, момичета! Обадих се на лекаря и той каза, че за всеки случай е хубаво да пиина магнерот. Ще отида да си купя. Дано не се повтарят.  Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 5 693
 HugЕто всичко ще е наред аз пия Магнерот 3 x2 но не знам тази доза до кога ще е такава Peace но помага Peaceи най важното почиваи си много и не се натоварвай с нищо!

# 9
  • Мнения: 173
И аз си пия магнерича от 3-я месец и пак от време на време имам контракции, но все пак до някъде е нормално - матката се подготвя за раждане.  Peace

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Изобщо не чакай, мила!
Не искам да те плаша, но може да са първи признаци на преждевременно раждане. А на беборанче още не са му развити добре белите дробове. Може и да е просто от преумора, но не рискувай.
Аз миналата седмица (неделя срещу понеделник) бях така. Сега пия хапчета за задържане (освен Магнерота и Гинипрал).

Не съм съвсем съгласна. Имах контракции от шестия месец, никой не ме е плашил с преждевременно раждане. Единство Но шпа пиех.

# 11
  • Мнения: 521
Не се плаши ,аз ги имам от 5 месец ,но това не значи ,че трябва да чакаш,а се консултирай с д-ра си и най вероятно ще ти изпише да взимаш нещо за тях. На мен ми изписаха Магнерич,но-шпа и бусколизин ,но ти си питай д-ра той най-точно ще прецени какво ти е нужно. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 9 098
И аз имам от 6 месец контракции. Знам, че ако не са регулярни или болезнени, не е притеснително. Пих 10 дни Магнерот и после го спрях. Продължих да си имам контракции, но докторът ми каза, че си е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт