Правителствена болница/Лозенец/?

  • 3 785
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
Май не е много по темата, но да попитам някой, който скоро е раждал там, как е положението със свижданията...  Blush  Че моите родителите не са от София и живо ги интересува въпроса...  Crazy

# 31
  • Мнения: 5 393
Аз не съм много скорошно родила там, но все пак да ти кажа-няма никакви проблеми със свижданията.Мъжа ми идваше всеки ден.Дадоха му едно картонче, на което могат да се запишат имената на трима души.Те могат да идват всеки ден, без Събота май(поне при мен беше така).Иначе официално свиждане май има в Неделя.Дано някой по-скорошен се включи с повече инфо по въпроса.

# 32
  • Мнения: 1 449
Май не е много по темата, но да попитам някой, който скоро е раждал там, как е положението със свижданията...  Blush  Че моите родителите не са от София и живо ги интересува въпроса...  Crazy
Официално свижданията са в четвъртък и неделя,  но съпругът ми идваше всеки ден (обикновено след 19 ч.), дори по 2 пъти на ден. Пускаха го да влиза в коридора на родилното отделение - някоя от сестрите ме викаше, за да изляза, и не са ми правили проблеми. При други родилки идваха роднини по същия начин, персоналът винаги е бил любезен.

# 33
  • Мнения: 49
Благодаря ви, момичета!
Аз вече съм мама на една малка принцеска на вече почти 20дни. Родих в Правителствена и само мога да похваля персонала там- като отношение и професионализъм.Поклон!   bouquet

# 34
  • Мнения: 5 370
Благодаря ви, момичета!
Аз вече съм мама на една малка принцеска на вече почти 20дни. Родих в Правителствена и само мога да похваля персонала там- като отношение и професионализъм.Поклон!   bouquet
Ха честито!!!!  bouquet Ако искаш-може да ми разкажеш на ЛС.
Сега се убеди, че не сме преувеличавали , нали? Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 5 393
Честито и от мен  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 449
Честита радост!

# 37
  • София
  • Мнения: 5 716
Честито и да ти е жива и здрава!  Flutter Hug

# 38
  • Мнения: 1 321
Честита ти радост  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 49
Благодаря ви!  Hug Малко ми е свободното време с малката, но ще разказвам по-нататък из темите!  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт