Записвам се.......

  • 3 726
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Направило ми е впечатление в няколко теми,които надхвърлят 15стр. за седмица,поне 2-3 от тях са със съдържание "запис" или"Записвам се"
Това начин за трупане на мнения ли е или за да бъдат запомнени и забелязани дадени потребители?
Ако може нека някой да ме светне Peace
ужасно досадно е,да искаш да прочетеш нещо,което те интересува и прехвърляш 2-3стр. със това съдържание Close

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 15:45 от Desita_

# 1
  • Мнения: 2 550
Просто е, кака...записват се хората и после като натистна "нови отговори на моите публикации" им излиза темата, която им трябва.

Пак ми се струва безсмислено де.

# 2
  • Мнения: 7 837
Как съм я изпуснала тази темичка.
Ще следя с интерес  Hug

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Записвам се и аз... Mr. Green както пиша в минимум 20 теми на ден, трябва да съм хептен луда после да чета 'отговори на мои публикации' точно по този начин...

# 4
# 5
  • Мнения: 2 550
Защо "записвам се", а не "абонирам се"  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 2 840
Просто е, кака...записват се хората и после като натистна "нови отговори на моите публикации" им излиза темата, която им трябва.


Ей тази опция на мене ми изчезна.
Имах я преди, а сега - нъцки.
Рових си из настройките, ама нищо не постигнах.
Яд ме е, защото така ми е доста по-трудно.

# 7
  • Мнения: 7 837
"Боц!" - най-кратко е.

# 8
  • Мнения: 3 447
Побут  Whistling

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818

Пак ли за секс ще говорим?

# 10
  • Мнения: 4 473
Изключително досадно ми е и на мен това "запис". Crossing Arms Особено сега, в темите на ВБ 2, които и без друго нямат изчитане.

# 11
  • Мнения: 6 167
какви проблеми. Laughing
рядко, но и аз се записвам, за да кажа, че и аз съм с групата ( напр. в отслабващи теми, вип брадърски такива).  не натискам отг. на мои публикации, карам по класическия начин. като ме интересува тема пиша и чета в нея.

# 12
  • Мнения: 7 837

 Peace
(много често използван емотикон  Laughing)

# 13
  • Мнения: 1 992
Аз това "запис" го отчетох като досадно в темата за думичките, които ни дразнят. Ще кажеш, че ако не го напишат в дадена тема, после няма да имат право на мнение там. newsm78

# 14
  • Мнения: 639

 Peace
(много често използван емотикон  Laughing)
Peaceзапис Laughing

# 15
  • Мнения: 2 978
Боже какви неща ви драязнят ooooh!

Вие деца нямате ли си? А мъжове? Laughing Mr. Green Mr. Green

Много нерви, много нещо Crossing Arms

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Безпредметно е, защото ако една тема те интересува, то ти трябва да имаш мнение по нея. Да не си напишеш мнението, ами "Записвам се" за мен е чист мързел. Особено когато все пак го напишеш няколко часа по късно.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз обикновено пиша две думи, за да се запиша в дадена тема, която ми се вижда интересна и  искам да следя  ..... но вече няма да пиша "записвам се" ...ще пиша "носорог"

# 18
  • Мнения: 2 957
От както открих опцията "Нови отговори на моите публикации" и аз започнах да се записвам.Така е много,много по-удобно да следя темите,които ме интересуват,вместо да ровя из форумите.
Хич не ми дреме че теб те дразни  Crossing Arms

# 19
  • София
  • Мнения: 15 458
Направило ми е впечатление в няколко теми,които надхвърлят 15стр. за седмица,поне 2-3 от тях са със съдържание "запис" или"Записвам се"
Това начин за трупане на мнения ли е или за да бъдат запомнени и забелязани дадени потребители?
Ако може нека някой да ме светне Peace
ужасно досадно е,да искаш да прочетеш нещо,което те интересува и прехвърляш 2-3стр. със това съдържание Close
Хе, точно сутринта умувах за същото, аз чета темата за Випа и през мнение виждам "запис", та се чудех от какъв зор натоварват и без това претоварена тема. newsm78

# 20
  • Мнения: 7 837
Хич не ми дреме че теб те дразни  Crossing Arms

Нас не ни дразни  Hug
Но, защо не се изразявате по-красиво. Напр. "Честита нова темичка!"  Hug
И без това, като се чудиш, какво да напишеш, поне го напиши красиво.

# 21
  • Мнения: 2 957
Хич не ми дреме че теб те дразни  Crossing Arms

Нас не ни дразни  Hug
Но, защо не се изразявате по-красиво. Напр. "Честита нова темичка!"  Hug
И без това, като се чудиш, какво да напишеш, поне го напиши красиво.

Нас?! Shocked Ама тя темата била някак обща болка ?! Упс...извинете  Blush
Ха честита ви нова темичка  Hug

# 22
  • Мнения: 639
Боже какви неща ви драязнят ooooh!

Вие деца нямате ли си? А мъжове? Laughing Mr. Green Mr. Green

Много нерви, много нещо Crossing Arms
Имаме си и за това се дразня.
Губя си времето със" записи".

# 23
  • Мнения: 25 597
Дали си спомням добре, когато Мамма изрично подчерта, че точно това абониране за дадени теми товари най-много сървъра, а не клюките тук?  newsm78 И ако това е наистина така, защо изобщо се поддържа тази функция? От тази гледна точка, въпросното записване много ме дразни. Също и това, че когато дадена тема живо ме интересува и видя, че има ново мнение по въпроса, влизам, за да прочета нещо ново, а не за да видя поредното "запис" или "абонирам се за тази тема". Ама мене ме интересува кой какво мисли по въпроса, а не дали го следи отстрани и гледа сеир!  Crossing Arms
И друго се чудя, щом една тема ви интересува, толкова ли не можете да я запомните, ами се абонирате за нея?  newsm78 Значи, толкова ви е бил интересът май...  Whistling

# 24
  • Мнения: 1 100
Еййй, тази тема искам да я пусна още от ВИП БРАДЪР 1, премълчах си и при БИГ БРАДЪР 3, мълчах и досега. Добре, че си ти! Grinning   
И много ме дразни "запис", "абонирах се", ще кажеш, че темата ще избяга.  Sick

# 25
  • Мнения: 684
И аз да се запиша...
към групата на дразнещите се от записи  Laughing
.  

# 26
  • Мнения: 2 229
Много ме дразни и мен - поне измисляйте някаква глупост да кажете, отколкото това "запис", толкова ли ви мързи...много е досадно! #Cussing out

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Просто е, кака...записват се хората и после като натистна "нови отговори на моите публикации" им излиза темата, която им трябва.


Ей тази опция на мене ми изчезна.
Имах я преди, а сега - нъцки.
Рових си из настройките, ама нищо не постигнах.
Яд ме е, защото така ми е доста по-трудно.

предполагам, че си цъкнала стрелкичката до логото на Нивеа горе. Така се е скрило полето.

# 28
  • Мнения: 6 958
Аз си мисля, че го правят за мнения и така и така са тук в темите и си нямат собствено мнение явно  Rolling Eyes поне да отчетат дейността си във форума по някакъв начин... Пък може и да трупат звездички може да искат да си ги окачат някъде... па знам ли  Peace

# 29
  • Мнения: 2 957
Аз си мисля, че го правят за мнения и така и така са тук в темите и си нямат собствено мнение явно  Rolling Eyes поне да отчетат дейността си във форума по някакъв начин... Пък може и да трупат звездички може да искат да си ги окачат някъде... па знам ли  Peace

Само да ти кажа,че в Клюкарника мненията не се отчитат,така,че това ти предположение отпада.Пробвай с нещо друго,като например най-елементарното обяснение,а то е опцията "Последни мнения на моите публикации"  Hug

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 21:50 от amber

# 30
  • Мнения: 7 186
Ами дразнещо е, няма кво да се лъжем.

# 31
  • Мнения: 6 958
Аз си мисля, че го правят за мнения и така и така са тук в темите и си нямат собствено мнение явно  Rolling Eyes поне да отчетат дейността си във форума по някакъв начин... Пък може и да трупат звездички може да искат да си ги окачат някъде... па знам ли  Peace

Само да ти кажа,че в Клюкарника мненията не се отчитат,така,че това ти преположение отпада.Пробвай с нещо друго,като например най-елементарното обяснение,а то е опцията "Последни мнение на моити публикации"  Hug

Аз говоря принципно за ''записвам се'' навсякъде из целия форум  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 2 957
miranda_rs   ти си регистрирана от 4 месеца,а аз от 2 години.Ти имаш два пъти повече мнения от моите,като не малко от тях са само една думичка или емотикона.Това по-малко дразнещо ли е?
Мисълта ми е че за вас записа може да е дразнещ,но замисляли ли сте се дали и вие самите нямате дразнещи за другите "мнения"?!

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 22:02 от amber

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
Ама  то абонамент за теми ли има  newsm78
Никога не съм ползвала тази опция.Ако нещо ме интересува, намирам начин да си го следя или  да го намеря   Peace 

# 34
  • 7800
  • Мнения: 243
Просто е, кака...записват се хората и после като натистна "нови отговори на моите публикации" им излиза темата, която им трябва.


Ей тази опция на мене ми изчезна.
Имах я преди, а сега - нъцки.
Рових си из настройките, ама нищо не постигнах.
Яд ме е, защото така ми е доста по-трудно.

предполагам, че си цъкнала стрелкичката до логото на Нивеа горе. Така се е скрило полето.



И аз да науча нещо ново.

# 35
# 36
  • Мнения: 2 386
Аз пък гордо се записвам единствено в темите за Вип Брадър, защото се сменят със скоростта на светлината и им губя края.....   Mr. Green
И хич не ме е срам даже  Twisted Evil ....при положение, че от 40 страници 30 са пълни с безпредметен чат! По-добре кротко да се запиша, отколкото да слагам емотикончета или многозначително да се съгласявам с нечий постинг.


Ето, и тук се записах

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 22:29 от evanescent

# 37
  • Мнения: 6 155
Понякога и аз се записвам. По-лесно ми е да следя темите, които ме интересуват.
Пиша "запис" когато нямам време да се изкажа по същество, но имам намерение да го направя по-късно.
Повечето теми отплуват на 2 или 3 стр. много бързо.
А аз не искам да преровя целия форум, за да си намеря интересните за мен теми и да загубя поне половин час... много често даже и не ги виждам и ровя по няколко пъти първите страници, за да ги открия.
По-лесно ми е да се "запиша" и след това цък на "нови отговори на моите публикации"  и да загубя 1 мин. Blush


Как Сийке, мисля че абонамента, за който Мамма писа е да получаваш известия на мейла, че има нови отговори по темата, което не е същото Thinking

# 38
  • Мнения: 6 958
miranda_rs   ти си регистрирана от 4 месеца,а аз от 2 години.Ти имаш два пъти повече мнения от моите,като не малко от тях са само една думичка или емотикона.Това не е ли по-малко дразнещо?!
Мисълта ми е че за вас записа може да е дразнещ,но замисляли ли сте се дали и вие самите нямате дразнещи за другите "мнения"?!

 Joy hahaha Joy Алелуяяяяяяяя  Mr. Green Ехххххх незнаех, че пиша само с по една дума... Да взема наистина да ти покажа какво е да пишеш с една дума  Peace Ама айдеееее, мирвамммм си на д'то, че това най-го мразя  smile3505 Свободата на словото е все пак...  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, един път го написах това запис и ме изядохте бе, просто ми е лесно да следя темата на Биг Брадър така, не ви ли дразни нещо друго примерно? Crossing Arms Аман!

# 40
  • Мнения: 2 386
Аз си мисля, че го правят за мнения и така и така са тук в темите и си нямат собствено мнение явно  Rolling Eyes поне да отчетат дейността си във форума по някакъв начин... Пък може и да трупат звездички може да искат да си ги окачат някъде... па знам ли  Peace

Само да ти кажа,че в Клюкарника мненията не се отчитат,така,че това ти предположение отпада.Пробвай с нещо друго,като например най-елементарното обяснение,а то е опцията "Последни мнения на моите публикации"  Hug


Да си дойдем на думата.  Peace

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Убу бе, записвайте се... ама поне пишете нещо малко от малко по темата, толкова ли е трудно?! Поне да не е толкова досадно да се четат тези запис-и.

# 42
  • Мнения: 3 423
Защо тази тема още не е изтрита?!?
Може би е приносна...

# 43
  • София
  • Мнения: 3 099
Убу бе, записвайте се... ама поне пишете нещо малко от малко по темата, толкова ли е трудно?! Поне да не е толкова досадно да се четат тези запис-и.

...то не, че не е досадно празното участие на нЕкои псевдо-ентусиасти.....

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
ивонска - псевдо, ама поне го играят. Ето, някои в темата на ВБ вместо 'запис' питат ентелегентно - 'Кажете, какво стана с...?' и хем се записват, хем имитират участие. Тъй де.

# 45
  • София
  • Мнения: 4 423
Ееееееееее, ама Бу, не може всички да сме Ентилигенти.... Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 7 186
Добре де, на вас ви излиза темата в новите публикации, но въпросния "запис" излиза и на другите потребители като нова публикация. Т.е., следя аз една тема, гледам че някой е писал, отварям и какво да видя- о, Боже, "запис" Shocked Чувствам се прецакана Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 5 577
Чувствам се прецакана Crossing Arms

Аз за това никъде не се записвам, и не използвам тази опция, а ако пиша някъде и после искам да видя - отварям си публикациите и си ровя там.  Crazy

# 48
  • Мнения: 227
 PraynigАко е някаква мода,кажете последно как да се записвам-дайте дефиниция!Боц, Laughingмоц,хоп,троп....и т.н.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 423
Лейди, само заради теб няма да правя вече така newsm56

# 50
  • Мнения: 288
От много време ме дразни въпросния изказ - записвам се.
Чудех се как по-лелегантно да се изразя, за да не подразня някои върли форумки, които са свикнали така да се изразяват.

Когато разговаряш с някого, пък било то и виртуално, би трябвало да си даваш сметка за това как другия те възприема. По-културно е някак си. А като пускаш празни думички според мен някак си олекваш.

Има си опция на всеки компютър да запомниш съответната страница и после да си я преглеждаш когато поискаш. Фейвъритис се нарича. Не е нужно хиляди хора да прехвърлят твоя запис и да те благославят наум...По същата логика, ако искаш нещо да отбележиш в някакъв разговор си го правиш сам без да дразниш другия - ако искаш разговора да продължи и да си все още интересен за събеседника.

Явно е, че тези записи обременяват темите и се надявам записалите се да си преосмислят поведението.

Сори.

# 51
  • Мнения: 2 792
 А щом темите са толкова важни и искате да ги следите, не може ли да си запазвате линковете за тях  и на мен ми е странно това "запис", всъщност ми е смешно.

# 52
  • Мнения: 6 958
От много време ме дразни въпросния изказ - записвам се.
Чудех се как по-лелегантно да се изразя, за да не подразня някои върли форумки, които са свикнали така да се изразяват.

Когато разговаряш с някого, пък било то и виртуално, би трябвало да си даваш сметка за това как другия те възприема. По-културно е някак си. А като пускаш празни думички според мен някак си олекваш.

Има си опция на всеки компютър да запомниш съответната страница и после да си я преглеждаш когато поискаш. Фейвъритис се нарича. Не е нужно хиляди хора да прехвърлят твоя запис и да те благославят наум...По същата логика, ако искаш нещо да отбележиш в някакъв разговор си го правиш сам без да дразниш другия - ако искаш разговора да продължи и да си все още интересен за събеседника.

Явно е, че тези записи обременяват темите и се надявам записалите се да си преосмислят поведението.

Сори.

Отлично е казаното от теб  Peace

(оххх пак не казах нищо, сори и аз само се записвам)  bowuu

# 53
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз да попитам Rolling Eyes, има хора, които го правят непрекъснато ли?
Защото аз го направих само веднъж и почвам да се замислам, че такава голяма тема не може да е само за един такъв запис и само за една тема - или бъркам?

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Присъединявам се към раздразнените.
Сега си спомних каква глупост изръсих за да се запиша в последната тема за ВБ, но все пак не написах "запис".
Има теми, които ги следя и без да съм се записвала - напр. на Дона една много известна тема я следих от самото начало, но не се записах.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 027
И мен ме дразни това "запис".
Ако следа някоя тема с интерес, използвам оцията да ме информират за отговори на ел. поща. Съответно като получа извсетие, че имам поща с трепет отварям, за да видя че някой се е записал...  Tired

# 56
  • София
  • Мнения: 4 423
Кои теми визирате хора, дайте примери, аз останах с впечатление, че само за Брадър става дума?

# 57
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кои теми визирате хора, дайте примери, аз останах с впечатление, че само за Брадър става дума?

Често се среща  Grinning

# 58
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Е, един път го написах това запис и ме изядохте бе, просто ми е лесно да следя темата на Биг Брадър така, не ви ли дразни нещо друго примерно? Crossing Arms Аман!
Хайде, хайде Simple Smileсама се буташ да бъдеш изядена Simple SmileАми и аз следя темата за Вип Брадър.Но не само в нея, ами и в много други с това"Запис Peace", "Включ и от мен Peace" в един момент дразни.А ако ме дразни и нещо друго ще кажа, щом има питане по въпроса Party

# 59
  • Мнения: 2 386
Кои теми визирате хора, дайте примери, аз останах с впечатление, че само за Брадър става дума?

И аз така разбрах и затова се обяснявам тука..  Laughing
Иначе не виждам причина някой да се записва.

# 60
  • София
  • Мнения: 4 423
Кои теми визирате хора, дайте примери, аз останах с впечатление, че само за Брадър става дума?

Често се среща  Grinning
А, добре, защото аз не съм го забелязвала до сега Rolling Eyes
Тъкмо се чудех тук, какви трепети може да предизвика темата за Брадъра и сега ми сатна ясно, че не става въпрос за тази тема само.
Благодаря! Peace

# 61
  • Мнения: 843
      Браво, страхотни стеее... от колко време търся подобна темичка  да се включа и аз.  Страхотни работи  правите / показвате , говорите, мислите и про. и про./ надявам се да ме приемете във вашия / подфорум, тема, дружинка , банда и пр. ипр./  bouquet
   ........  

     Ей така се говори.!!  какво е това " ЗАПИС"  - безлично и безхарактерно , а?! А! Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 4 423
О, Биляна, сефте ще ми е да съм изядена. Crazy
Разбрах, че и в други теми се случва, а аз си се обяснявам само за един път - патица! Banghead

# 63
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Буболина, случва се масово и е хипердосадно. Чета 'запис', 'записвам се' и 'записвам се да следя темата' навсякъде - от Готварски рецепти, през Красива мама и Клюкарник, до Нашите деца... Слава Богу, има още подфоруми, пощадени от тази нова мода.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 423
Разбрах Бу, съжалявам наистина, че съм си го позволила. Peace

# 65
  • Мнения: 7 837
Масова мания е, щом и в клюкарника се появява вече. Ето, произволно отварям първата тема в Красива мама, за някаква лунна диета е и хоп...пълно е със записи  Grinning И дори да пишеш нещо след това, явно употребата на "запис" е на мода  Grinning

# 66
  • Мнения: 2 386
Разбрах, че и в други теми се случва, а аз си се обяснявам само за един път - патица! Banghead

Две сме в кюпа  Mr. Green Млъквам.

# 67
  • Мнения: 639
Темата ми беше пусната не по повод Вип Брадър.Тази тема за жалст нямам време да чета.
Това наистина е масово явление и дразни,особено,когато нета ми е слаб и трудно отварям странници.

# 68
  • Мнения: 2 759
                  Аз се записвам рано, за да може като ми излязат лихвоточките да съм подготвена. Иначе не се дразня на спортуващите записване, все пак на младостта и е присъщо да греши  bouquet.

# 69
  • Мнения: 4 390
Цитат
... случва се масово и е хипердосадно. Чета 'запис', 'записвам се' и 'записвам се да следя темата' навсякъде - от Готварски рецепти, през Красива мама и Клюкарник, до Нашите деца... Слава Богу, има още подфоруми, пощадени от тази нова мода.


Аз преди да разбера, че не са реплики-точкоброячи, където видех такива - триех наред. Joy
Доста дълго време така процедирах.  Sunglasses

# 70
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Аз си признавам, че в някои теми давам мнение само за да съм 'записана' вътре Mr. Green , но никога не пиша 'запис'... гледам да кажа нещо по въпроса, върху който е темата Simple Smile

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Аз си признавам, че в някои теми давам мнение само за да съм 'записана' вътре Mr. Green , но никога не пиша 'запис'... гледам да кажа нещо по въпроса, върху който е темата Simple Smile
И аз така. Все ще ми дойде нещо на акъла да се впиша недразнещо  Mr. Green

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Масова мания е, щом и в клюкарника се появява вече. Ето, произволно отварям първата тема в Красива мама, за някаква лунна диета е и хоп...пълно е със записи  Grinning И дори да пишеш нещо след това, явно употребата на "запис" е на мода  Grinning


Може някой да им киха по левче. newsm78  Аз лично като видя този израз или "и аз така" напушват ме лудите. Толкова ли са тъпи тези хора, че не могат да вържат 2 лафа?!

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 03:23 от AlexaS

# 73
  • Sf
  • Мнения: 808
Веднъж срещнах дори record Mr. Green в Тъй особен смисъл Simple Smile

Аз пък обикновено си отварям последните публикации и чета мненията след тях Simple Smile

# 74
  • Мнения: 11 607
Вече обещавам най-тържествено да не използвам Запис и производните му.... Честна чавдарска, пионерска и комсомолска! Рапорт даден!

# 75
  • Мнения: 843
Вече обещавам най-тържествено да не използвам Запис и производните му.... Честна чавдарска, пионерска и комсомолска! Рапорт даден!
карай , маме.  Simple Smile)   Вече ще се абонираме.
  Или ще пращаме емотикони.  Хем е по темата  / "СМЯЯЯЯХХХ"/  хем си ги следиш.
          Това  - вече по принцип -  хем искате темите да се четат, хем " запис"  е  м... м.. няяя..  досаждащо.
 Ок, и за мен е така.
      Но,  са четени и следени.  Т.е   на някого му пука!  И някой чете.

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 22:31 от Найка

# 76
  • Мнения: 1 492
Въобще не им обръщам внимание, пък още повече да ме дразни. Rolling Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 5 828
Много важно, скролваш надолу и толкова  Tired

# 78
Много важно, скролваш надолу и толкова  Tired

Ще скролне, ако може да влезе изобщо. Защото, докато някои се записват наляво и надясно, други изобщо не могат да влезнат  във форума.
Но какво й пука на софийската ССФ за провинциалните неволи?  Или за това, че има хора, които са на трафик и си плащат интернета от джоба, а не ползват служебен?  Wink  Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 6 360
Може някой да им киха по левче. newsm78  Аз лично като видя този израз или "и аз така" напушват ме лудите. Толкова ли са тъпи тези хора, че не могат да вържат 2 лафа?!

което ме подсеща за темата "Има ли Никол имен ден". е не мога да разбера - каква е тая страст у тия жени да напишат около 30 пъти отговора "На Никулден, що за въпрос?! Shocked" ....

добре бе, един отговорил, що трябва всички да покажат, че знаят нещо елементарно?

# 80
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ами дразнещо е, няма кво да се лъжем.

" Запиши" се с някой коментар, с нещо, което искаш да кажеш... това "ЗАПИС" просто...  Sick

# 81
  • Мнения: X
Радвам се, че някой пусна подобна тема, и аз много се ядосвам особено когато ми е интересна някоя тема и с нетърпение изчитам всеки следащ отговор, който много често е :' Запис".  Целия ми интерес се изпарява. Според мен това е просто начин да се трупат мнения.

Общи условия

Активация на акаунт