Обичат ли децата да спят в леглото с мама и тате

  • 1 837
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
нашето е още малко, но сутрин си я взимаме в нашето легло

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз,пък не знам дъщеря ми да обича да си на друго място освен при нас Mr. Green

# 17
  • Мнения: 574
Обича но избягвам да я взимам защото ме е страх да не я затиснем,аз или баща и!Но тя спи(спеше)спокойна по принцип!В 3 тая нощ се опули и ща не ща я взех при нас!

# 18
  • Мнения: 664
Мами с по-малки деца, знам, че е сладко в началото, но после няма отучване. Аз с второто един ден няма да направя пак тая грешка. И при нас се почна с идване призори към 7-8 месечна, от  есента спи изцяло при нас и не иска дори и на игра през деня да я сложим в креватчето й.

# 19
  • Мнения: 2 757
Обичаше като новороден първите 2 месеца. Но го научих да си спи сам в отделно легло и стая и от тогава изобщо не иска да легне до мен за 1 сек - става и почва да се катери, разхожда и скача по леглото. Беше голяма мъка когато лятото  2 седмици нямаше възможност да спи в собствено креватче. Баща му спа с него и Давид го беше подлудил от скачане и ритане. Да не говорим, че се буди от май малкия шум или движение и почва да зеи. Ама ние не сме много нормални та и в това отношение се различаваме от тълпата Flutter

# 20
  • Мнения: 22 841
Обича и още как... Grinning

# 21
  • Мнения: 1 032
Обича, разбира се. Има официално разрешение да се гушне при нас сутрин, тоест обикновено си доспиваме заедно от 5 до 7 и половина. И аз обичам това.

И мойта е така, с малката разлика, че тогава търси основно баща си. Гушка се в мен и точно след 5 минути е навряна в баща си и не го пуска до сутринта.

# 22
  • Мнения: 596
Никога не е спала в нашето легло.

# 23
  • Мнения: 3 537
Обича, да, но много рядко се случва, че после трудна работа с отучването....аз гледам да съм на принципа всеки си има легло и да си спи в него Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 2 271
Естествено, че обича! Всички деца обичат. Когато е болничък и се буди нощем, задължително го вземам при нас - хем аз да не вися до него, докато не спи, хем да се успокои и да заспи по-лесно.

# 25
  • Мнения: 8 505
От бебе дъщеря ми спи в своето легло.При нас се напъхва обикновено сутрин,когато вече се е наспала,съответно не спи,а само лежи и се върти,като упорито се опитва (и успява) да ни събуди.

# 26
  • Мнения: 649
случвало ми се е да ги взимам при нас 2-3пъти досега, но не заспиват. Започвот да си играят с нас, да ни бутат и закачат. Радвам се, че не свикнаха да спят при нас.

# 27
  • Мнения: 4 784
Обича и още как. Най-лесно и бързо заспива, когато е до мен на леглото, но все още е във възраст в която мога да я пренеса в нейното легло когато заспи без да я събудя. За по нататък ще видим... newsm12
И ние сме така.

# 28
  • Мнения: 793
определено не обича да спи при нас  Crazy Просто не заспива, а започва да си играе  Tired

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
определено не обича да спи при нас  Crazy Просто не заспива, а започва да си играе  Tired
И при нас е така

Общи условия

Активация на акаунт