Айде на надлъгването....

  • 2 481
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 585
Е те толкова му е носът на Пинокио, награда за многогодишен труд.

# 61
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy Joy Joy

# 62
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 822
Aз понеже бях много зле вчера, температура и повръщане, се събудих в 6 и седнах на компа позеленяла и стенеща... И се засякох с един мой колега, който пък играеше на някаква игра и не беше лягал. И започнах аз да му се оплаквам колко ми е зле и по едно време ми хрумна да го излъжа нещо... "Иначе как си?" - вика ми той. "Ами ... доста проблеми напоследък" - отговарям му. "Какви? - пита. - Ако не е много лично". "Абе лично е, викам, ама .... Ако обещаеш да не казваш на никой... Бременна съм."
И той, ошашкан ми вика "Верно?" И аз му пращам ей това: '  Cry ' И той "Откога знаеш?"

И аз вече не се сдържах и викам : "От.. преди малко когато реших да те излъжа за първи април!"  Mr. Green

Закани се да ме убие като ме види, а аз единствено съжалявам, че не бях до него да му видя физиономията  hahaha

# 63
  • Мнения: 751
на отчета Mr. Green
Това със степчето го приложих на брат ми!Получи се перфектно!!!Явно е имало вода в душа и влизайки в банята,той забелязал,че на земята има кръв ShockedТича при майка ми да сподели(аз предвидливо се бях изнесла Mr. Green) и двамата отишли в банята!Той забелязал,че "кръвта" капе от душа newsm78Пуска душа и... о чудо-целият е в "кръв".Майка ми се спукала от смях и му разкрила истината за вишневото сокче!!!
Номера с гащичките на баща ми bowuu.Обаче майка ми да вземе да му сложи едни такива парашутки,та като ги извадил той(пред колегите,полицаи)казал-Какви са тея палатки бе??Та колегите вече му викали -туриста Joy Joy Joy
Но мъжо нищо не спретгнах Sad

Общи условия

Активация на акаунт