Дайте съвет за дарение

  • 384
  • 4
  •   1
Отговори
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Здравейте! Преди година, точно на сватбата ни мъжът ми катастрофира челно и едвам се разминаха с брат му Sad
Тогава коментирахме, че трябва да се направи курбан след една година. Сега обаче мъжът ми казва, че според него е по-уместно за същите пари, които би дал за един курбан да направи дарение на някой дом за сираци. Не би исал да се коли невинно животно заради него-така каза и аз уважавам решението му. Но не знам как да постъпим-парички ли да дадем или нещо да купим, кой да домът, ей такива неща се питаме. Дайте идеи, моля Ви.
Предварително благодаря  Hug

# 1
# 2
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Все пак не пречи да дадете ниакой акъл  Confused

# 3
  • Мнения: 2 657
там най-добре ще ти кажат,кой дом да посетите Hug Peace

# 4
  • Мнения: 1 120
по-добре не давайте пари на ръка.така още повече изкушите недобросъвестни чиновници  Peace
изберете дом и поговорете с управата,от какво най-много се нуждаят децата.
по тв съм виждала,че много от децата нямат дрешки.ходят с едни скъсани,раздрипани-жал да ти стане.
ще предложа нещо-мога да бъда линчувана,но според мен това е по-подходящият начин.
ако решите да вземете дрехи,трябва да са в големи количества.да кажем сте отделили 100 лв..за тези пари ще вземете много малко дрехи.едни познати отидоха със 100лв в един магазин за втора употреба,говориха с управителя,направи им намаления и взеха кашони с дрехи,които бяха като нови.
все пак мисля,че този начин е по-подходящ от чисто новите дрехи.
вие преценете  Peace
но това,което сте решили е много хубаво

Общи условия

Активация на акаунт