Гардеробни помещения ИЛИ гардероби?

  • 19 056
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • в Низината
  • Мнения: 705
Е, то е ясно - гардеробно помещение, но понеже апартаментът ни е мансарда, все още не съм измислила как и къде ще му намеря място на това помещение.

# 46
  • Мнения: 3 835
Ще снимам, ама утре може би. Thinking А майстора, аз координати ще дам, ама специално тоя не е много сериозен. Много добре работи, много евтино, но мноооого бавно, абе несериозен е. Аз затова избягвам да го препоръчвам. Но дори да не е той, по проект или идея (т.е., ако знаеш какво искаш), всяка фирма може да направи такова нещо, от ПДЧ.

# 47
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
имаме си дрешник, голям е точно колкото стаята на Малена
много си го харесвам, голям, и функционален
дрехите са на стилажи ...
Malenna в новата ни къща гардеробното ще е също доста голямо. Много ми хареса твоята идея. Дали не можеш да покажеш малко снимки да го видим нагледно. Мисля също едната ми стена да е само огледала. Супер е.  Hug
Вижте и тука има готини идеи http://www.wardrobeworks.co.nz/products.html

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 15:03 от Laura B

# 48
  • на майната си
  • Мнения: 425
Може някой да го е писал, не дочетох.
От профили, алуминиеви, има едни държачи Г-образни - монтират за стена и на тях се задържат дървени плоскости. Стават рафтчета, които доколкото знам издържат доста.

# 49
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз мисля да правя нещо такова:


Плъзгащи врати с огледала задължително, защото стаята я има 3.50х3.50, я не и ще стане като кутийка.
Вътре - стабилна конструкция само за висящи дрехи, на другите ще им търся място по разните чупки и кривки из апартамента.
Откраднах си идея от един магазин за конструкцията, много ми хареса, изглежда достатъчно стабилна - все пак целият им асортимент виси на нея от стена до стена, доста по-дълга от моята. По празниците специално ще ходя на 'промишлен шпионаж' да щракна с телефона някой и друг детайл Mr. Green.
Сега ако намеря и кой да я изпълни ще е супер Peace.

# 50
  • Мнения: 5 475
Аз имам и гардеробно и гардероб подобен на този,който е показала CTramell ,само дето 2-те средни крила са огледални ,а страничните са цвят панна.И аз избрах такъв точно ,за да не смалява стаята ,имайки предвид и ,че като влезнеш гардероба е насреща. Peace
   Принципно,ако имах възможност бих направила към всяка стая гардеробно (както е в САЩ),страшно удобно е ,но за съжаление с квадратурите на европейските жилища не е възможно да се направи. Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 6 039
Laura B, бих снимала, но се чудя дали е добра идея да изтипосам цялата си покъшина и дрехи в нета? newsm78 newsm78
може би ще снимам само детайли на  захващането на конструкцията за стената

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Laura B, бих снимала, но се чудя дали е добра идея да изтипосам цялата си покъшина и дрехи в нета? newsm78 newsm78
може би ще снимам само детайли на  захващането на конструкцията за стената
По-скоро нещо като схема и част от лавици и модел на окачване, така, че да не разкриваш нищо лично.

# 53
  • Мнения: 22 842
За мен това са много удобни варианти-виждаш всичко,защото голямвата част е на закачалки,белъо и чорапи-в контейнерите ,а тези,които не са подходящи за закачалки-на рафтове.Дрехите "дишат" и са достъпни,няма нужда да се рови в шкафове и чекмеджета.Моя дрешник е с подобна конструкция,но е минимален на размери,мога само да мечтая за такъв,като на снимките.




Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 11:36 от ДесиХ2

# 54
  • София
  • Мнения: 3 271
ООО, ако имах място щях да си направя гардеробно помещение - вижда ми се много по-практично и удобно

# 55
  • Мнения: 6 039
моя е такъв, доста по нафрашкан естествено  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 599
Не се ли прашат дрехите, като няма врати, простете за въпроса  Embarassed Не се съмнявам в поддържането на хигиената, но все пак  Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, що да няма врати? Нашият си има врата.

# 58
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е, що да няма врати? Нашият си има врата.
Ne/Da сигурно визира снимките, които е постнала Десиx2 по-горе Peace.
Там, където са снимани, предполагам че може и без врати - тук е една друга реалност обаче Tired.
Убедила съм се нагледно и наистина се чудя как става номерът, обаче като съм била навън (Швейцария имам предвид) в какъвто вид съм си облякла костюма, в такъв и го събличам. Както и обувките, как пък за 20 дни не успях да ги напраша изобщо Shocked, за кал и подобни екстри да не говорим.

Като стана дума - точно се канех да питам за тоя момент:  къде държите 'оборотните' дрехи, тези които се носят  през седмицата и не се хвърлят веднага за пране/ химическо веднага след събличане?
Аз например въртя 3-4 костюма различни, ризите ясно, че след първото обличане заминават към пералнята, обаче костюмите ги нося поне още няколко пъти. Някак не върви да ги върне човек обратно при съвсем чистите в гардероба newsm78. За момента съм предвидила една подвижна окачалка и ги провесвам там; като си застане всичко в къщата на мястото обаче изобщо не знам къде ще й търся място Thinking.

# 59
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Laura B, бих снимала, но се чудя дали е добра идея да изтипосам цялата си покъшина и дрехи в нета? newsm78 newsm78
може би ще снимам само детайли на  захващането на конструкцията за стената
Ок. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт