ФОТОШОП-22

  • 24 737
  • 497
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 116
Malenna, може ли да кажеш какъв ти е апaрата?

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 18:07 от Ted_cat

# 16
  • Мнения: 237
Честито на всички, празнуващи днес. Със здраве си носете красивите цветни имена newsm51

# 17
  • Мнения: 1 873
[KaРмeНчеТо - червените очички в огледалото ли имаш впредвид? Ако да- не се забелязват много, но ако те притесняват- виж някое уроче за промяна на цвета на очите...
Пробвах, но не се получава добре  Sad

# 18
  • Мнения: 2 270
KaРмeНчеТо -аз понеже съм със седмица и инструмента за очи го нямам,затова правя следното:
маркирам си очичките/зеницата/със маска става най лесно и бързо/след това използвам най често сатурация или я правя черно бяла и променям -яркост,контраст

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Честит Празник, на всички цветя във форума...!!  bouquet

Малена, уместна забележка!!! Peace

# 20
  • Мнения: 1 182
Записвам се в темата и Ви черпя виртуално.Днес имам двоен празник-имен и рожден ден!Много Ви обичам-вие сте прекрасни мами Hug

# 21
  • Мнения: 1 237
Lati,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!


# 22
  • Мнения: 1 884
Lati  - Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава, усмихната и мноооого щастлива!

# 23
  • Мнения: 4 406
честито  на Лати и от мен!
в предната тема не успях да се запиша, ето, пускам нещо в тази, че може и да е единственото ми участие
http://good-times.webshots.com/photo/2873534660099772635RKNGSt

# 24
  • Мнения: 6 472
Лати, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Malenna, може ли да кажеш какъв ти е апaрата?

Не съм Малена, но ще ти кажа - Канон 400Д  Embarassed

# 25
  • Мнения: 2 271
Ха и аз да почерпя виртуално.Вероника ми е именичка днес!
Честит рожден и имен ден на Лати.Карменчето също да се чувства поздравена,както и всички други именици!


Ted_Cat аз пък ще ти кажа друго! Кучето на снимката на Ани 69 е статуя!Доста сполучлива! LaughingА между другото аз позволявам на щерката да ги гали гушка и каквото си реши!Имам подобна снимка ,но с жива овчарка!

И да ви поздравя за новите рамки!Лулу твоята ми грабна!

# 26
  • Мнения: 4 116
Лати, честит двоен празник!   bouquet

Петя, разсмя ме, наистина ли е статуя кучето???  Joy

Лулу, мерси за отговора. Наистина е хубав апарата. Сега ме е яд, че не си избрах нещо подобно, но дължах да е малък и компактен апарата, за да си го нося постоянно с мен- в джоба или чантата. Може би не съм го разучила както трябва, но ми размазва понякога, ако много мърдат децата и ме хваща яд - хубави пози, а не стават за нищо. Ако някой ползва Sony DSC W100 , моля да сподели методи и трикчета за по- сполучливо снимане  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 110
Една виртуална по4ерпка и от мен моми4ета за Именния Ден, нищо 4е разни приятели казват 4е съм пове4е трън отколкото цвете Simple Smile
Ние празнувахме на разходка с лодка (за сефте на дребния) и сега ще видим нещо от сниманото става ли за рамкиране Sunglasses

# 28
  • Мнения: 6 472
Ted_cat, апарата на Малена е точно толкова голям, като този на аватара ми, ако държиш да е компактен и малък, определено не е за теб Joy  Всички апарати размазват понякога, дори и този на Малена Grinning Причината е в задапаратното устройство и лоши условия за снимане Mr. Green  Нищо му няма на твоето Сони не се тревожи Hug И с него се правят прекрасни снимки, но наистина много ще ти помогне ако го разучиш Mr. Green Причината Малена да прави толкова хубави снимки си е основно в Малена, а не толкова в апарата Hug Heart Eyes

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Честит празник на всички!

Да са живи и здрави всички именнички и рожденички! Желая на всички да са безкрайно обичани и уважавани!!!!

Ако не бъркам днес би трябвало да празнува и Малена (Биляна) така, че специални поздрави за празника и на нея!!!!



Весело изкарване, на всички !!!     newsm68

Общи условия

Активация на акаунт