Морална подкрепа ( да споделя...)

  • 3 789
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
...никога не съм вярвала , че ще си намеря такова красиво и добро и най-най момче , защото аз съм просто едно съвсем обикновенно момиче...
Конус, първо добре дошла сред нас. Колко ли е трудно да живееш в общество на перфектни хора се чудя, явно не Ти е лесно?! И след като твоето супер- момче Те харесва очевидно не си от най- обикновените Момичета. Явно има в Теб нещо различно и уникално, което те откроява в множеството, каквото и да е то, запази го, за да запазиш обичта на приятеля си, внимавай да не се слееш с тълпата на перфектните и изваяни тела. А колкото до мотивация за отслабването, другите преди мен са Ти дали достатъчно. А на плодовите дни аз не бих гледала като на диета и ограничение, а по скоро като необходимо пролетно тонизиране и пречистване на организма, така може и да успееш да убедиш гладника в Теб, да не се изкушава по калорични снаксове. Ти всъщност спортуваш ли нещо? Успех и стиснати палци и от мен, Момиче, в начинанието!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 060
А за мацката с 61 килограма 1.75:)- звучи като музика за ушите;)

хайде, konus, на линия ли сме? Аз пих чайче тази сутрин. Ще хапна плод по обяд и ще гледам да не се изкушавам с нищо. А това за килцата - не е точно така. С леки кости съм и ми се струва, че тези са ми множко. Освен това, винаги съм била поне с 5 кг надолу и ....както казваш ти - не се чувствам добре. Някои от любимите ми дрешки са ми доста опънати, а други направо не ми стават. Пфу!  ooooh!
Но...... сега ще се оправя! Crossing Arms
Хайде успех! Peace

# 17
  • Мнения: 4 473
Не съм фен на диетите, но много ме радва подобен ентусиазъм. Peace
Добре дошла и Успех! Wink

# 18
  • Мнения: 6 958
konus как си днес, как върви?  newsm78 Хайде аз съм на грейпфурт и те чакам  Peace

# 19
Конусчето е повече от много добре:)
Вчера ядох за последно в 8 часа и тази сутрин станах в 8 , пих чай , черен с  ябълка и канела , страхотен на twinnings, после в 12 часа ядох киви и портокал:)
Иначе си правя тестовете за УНСС , които ме занимават:)
Сега навлизам в най-опасния период;)
Не съм гладна изобщо просто ми става скучно и ми се похапва нещо вредно:)
Иначе да седя гладна и дума да не става, не бих си го позволила;)
Иначе съм напълно съгласна , че това не е диета а начин на хранене, който освен , че те държи в добра форма , се грижи за здравето , което е най-важно:)Книгата на Харви Даймънд е просто тотално съвпадение със моите схващания за живота Wink)
И така...само да не се издъня нещо , че ще ми е много мъчно.
Сутринта се мерих тежа 66 кг;), да видим какво ще стане. Аз първите дни не слабея по принцип:)
Иначе за спорта голям фен съм , по принцип на тичането. Ходя на стадиона да тичам , смея да твърдя че съм доста издържлива , но както споменах съм мускулеста в краката и не мисля сега да тичам (тия дни) , пък и съм в домашно настроение, подскачам , качвам стълби и се разтягам насам натам , като ме заболи глава от тестовете;)..
Бтв очаквах максимум 1-2 човека да ми отговорят , толкова много се надъхвам:)
Мерси мерси мерси...
Simple Smile
Ако някой ден придобия фигурата която искам , ще е само и единствено благодарение на вас;)
Но да мине , ден 1 Simple Smile.... А за това , че живея покрай мн перфектни хора , в училище не знаете за какво става въпрос , малките които са 8 клас са сташно високи , слаби ... и безизразни за жалост. Всички ходят все едно са на абитюренски бал...и  е малко или много подтискащо Simple Smile
Никога не съм искала да съм с хубаво тяло , за да впечатлявам , а просто както има една мисъл
"Защо да си дим , като може да си огън" Ох...толкова много дърдора Hug Hug Hug за всички , толкова сте мили

# 20
  • Мнения: X
Браво,Конус! Ти си мъж!  Hug
Сестра ми е 7 ми клас и съм се нагледала на мутирали съученички, които са една глава по - високи от мен (аз съм 1.72) и се обличат "както пише  в Козмо" Wink Peace
Няма да се плашиш - живецът в очите значи повече от 100 изваяни фигури,а при теб прозира не живец, а огън  bouquet

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 14:24 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 2 956
Имаш подкрепа  Hug и то голяма. Искам да ти кажа само да не се вманиачаваш прекалено. Всичко си идва на мястото с постоянство и търпение  Hug Важното е,че имаш достатъчно мотивация както виждам   bouquet С теб сме и на всяка цена ще успееш!  Peace

# 22
  • Мнения: 6 958
Страхотен ентусиазъм, скоро ще успееш  Peace

# 23
  • Мнения: 861
Успех, мило влюбено момиче! Няма да ти казвам, че нямаш нужда от диета. И аз не обичам да ми го казват. Ти преценяш, само ще те помоля да не се вманиачаваш. Аз се опитвам да изляза от това състояние и не е лесно. Имаш да мислиш за много други важни неща като например изпитите, които те чакат и ако ги вземеш успешно те чакат много страхотни възможности и чудесни весели 5 студентски години. Мисли и за любимия си, не го замесвай в своите тревоги около кг-те и се наслаждавай на любовта му. Понякога човек има всичко, за да бъде щастлив, а не се отдава изцяло на щастието си заради неща от рода "трябва да отслабна", "снощи преядох", "не съм тренирала от една седмица"  Embarassed Не си струва, защото ако загубиш ли любовта, всичко друго няма значение-нито перфектното тяло, нито красивото лице.  Peace

# 24
  • Мнения: 814
konus, разбирам, че си мотивирана да издържиш и ще успееш, не само защото имаш подкрепата ни, а и защото вече си доказала че можеш.
Подкрепям те изцяло, ти  и мен ме ентусиазираш в желанието ми  да сваля мъъъъничко от килограмите, но и да задържа постигнатото. Непременно ще прочета книгата!

# 25
Леле момичета:)
сега съм в последна фаза на 1-ви ден:)
Ядеее ми се толков много ( не съм гладна , яде ми се )
Направо откачам за коричка хляб;)Определено съм пристрастена към хляба:)..
Сега като се кача от пс-то направо скачам в леглото защото ако срещна някой или нещо ще го изпапкам , без да се замисля:)Simple Smileлуда работа е;)
А за важните неща в моя живот , по принцип съм такъв човек , че или правя всичко или нищо;) В смисъл , ако примерно си спазвам плодоядене , ще си уча и редовно , всичко в комплект. Знам , че е ужасно вредно , и глупаво , но само човек който го е изпитвал , може да разбере;)..БТВ този слетобед само заради вас не ядох Simple SmileВикам си сега няма да ям , щото няма да мога да пиша във форума , а ако пиша трябва да напиша , че съм се издънила:)не искам да се дъня на втория си ден:)
А гаджето изобщо не го занимавам , щото той само ми се кара , че се занимавам с глупости. Странно е , никога не бих обвинила мъж , че се впечатлява по красиво женско тяло. Как та то аз се впечатлявам:)...А той е мега странен , вървим по улицата и минава някаква мацка , от горе до долу перфектна(нямам предвид перхидролено изчадие с плът на показ в излишък , а класна мадама ) и аз се объщам дори да си порадвам сетивата , тоя моя изобщо ... все едно нищо;) ( а той е някакъв доста красив младеж , не някой по-така свит) Не , че му разбирам много , той е първото ми гадже , ама мъжете ми се виждат яко странни създания;)), вие ще кажете
Но нима е глупост нещо , което ме кара да се чувствам по-пълноценна.
Каквото и да си говорим , когато човек се чувства "пълен" определено не е във вихара на танца;)Не искам да съм няква подтисната:)Тъпо е;)
А бтв аз си знам , че имам проблем с храната или ще имам....АМа ще го преборим;)
Иначе...знаете ли кое е гадно:)да видя по коридора някви клечки , ама клечки , дето набиват хамбургери и кола примерно...Wink...А аз ако реша да си хапна някой път се чувствам виновна;)И дори не мога да му се нарадвам ( бтв никой да не остава с впечатлението , че съм няква лишаваща се и ограничаваща се девойка) За 66 кг трябва яко папкане , за да ги поддържам:)
Оле само днес са  мине;) ...
Готино е сутрин да се събудиш и да ти е някво свежо и леко:) ...Само дето примерно това ,че имаш лош дъх първите дни е много противно:)ама с яко орбит суит минт и четка за зъби и това се преживява

# 26
  • Мнения: X
Морален Орбит на линия.  Grinning
Идвай тука да кажеш, че си издържала! Като минат 2-3 дни и въобще няма да ти се яде така неистово. До тогава с храната- МИР-НО! Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 060
 Tired Tired  Tired
Аз се издъних вчера! Cry Cry Cry
До около 16 часа издържах на 2 ябълки и 1 портокал, но тогава не устоях и хапнах малко ядки, по-късно и 2 малки филийки с доматчета и горчица, а още по-късно и две курабийки.
Лошооо!
Днес всичко започва от начало. За сега съм само на чай. Зная, че изкарам ли този ден и утрешния, после проблеми няма. И така до Великден. Тогава няма как ще трябва да похапна, ще имаме гости и е невозпитано да ги посрещам и да съм на плодове. ooooh! Confused

# 28
  • Мнения: X
Tired Tired  Tired
Аз се издъних вчера! Cry Cry Cry
До около 16 часа издържах на 2 ябълки и 1 портокал, но тогава не устоях и хапнах малко ядки, по-късно и 2 малки филийки с доматчета и горчица, а още по-късно и две курабийки.
Лошооо!
Поне не си се нахвърлила върху някоя мазна пържола, дюнер или бургер. 2 филийки с доматчета и горчица ще ти простим Wink  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 2 060
Много сте готини.  Hug
 Наистина не съм съгрешила твърде тежко, но все пак.... Embarassed
Днес обещавам да съм примерна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт