Няма ли стилно облекло?!

  • 2 176
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
да ви кажа през какво преминавам като тръгна по магазините, искам да си купя туника, защото всички възможни панталони са с ниска талия и е неудобно, така държа да не е прозрачна и с отворено деколте, в крайна сметка работя сериозна работа и няма такова чудо, искам сако то по- късо от блузата ми, ако някоя мама може да помогне с подходящи магазини, говоря за панталони от порядъка на 50-60лв и такива блузи и сака или шивачка която да ми угажда от Варна ще съм много щастлива Peace

# 1
  • Мнения: 3 647
ами има  едни магазини  " Вашата нова дреха " единия се намира на пазарчето в  Младост
а другия е  на Чаталжа има доста добри неща - и  панталоните им не са с паднали талии
но не са и стриго офизиални
друг магазин  -> над катрофената къща , посока Икономическия университет
след аптеката, има още 2-3 магазина - този се пада малко по - навътре след посленния ( за дънки)
 там има доста хубави неща
  bouquet

# 2
  • Мнения: 9 095
ами като има време ще обиколя малко, аз ходих в Дафне, Блага Благоева, има хубави неща ама ми се ще и други да разгледам Hug

# 3
  • Мнения: X
Записвам се да следя - много трудно ми е да си намирам дрехи по мярка за офиса Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 647
ами като има време ще обиколя малко, аз ходих в Дафне, Блага Благоева, има хубави неща ама ми се ще и други да разгледам Hug
в магазините , който споменах - дрехите са български  и са с доста добро качество
а цените са даже ниски
  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 916
Виж в "Дика". Не помня да ли "Кредо" имат магазин във Варна, но ако имат  Peace

# 6
  • Мнения: 3 647
Виж в "Дика". Не помня да ли "Кредо" имат магазин във Варна, но ако имат  Peace
о да "Дика" са добри  но цените им ........
 до колкото знам tedy_e е студентка, предполагам че 100- 120лв  за панталонче ще са и много
  bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
По Владислав има магазини за по-стилно облекло...около гарата има много банки...съответно има малки магазинчета с много приятни и класически дрешки...успех... Peace

# 8
  • Мнения: 9 095
оф, абе около гарата мъжа ми си е вземал преди няколко години сака много хубави и качествени имало цех ама сега го няма магазина и се чудим къде да е, а наистина съм студентка и не съм склонна да давам 3цифрени суми за панталони и сака Laughing, та на този етап много ми трябва сако или жилетка, в Блага Благоева взех една страхотна, дълга и елегантна, абе Crazy и като я изпрах се сви, смених я, пак така, накрая взех един номер по- голяма, по съвет на продавачката че ще стане супер и познайте, не мръдна Joy, а се бях влюбила в нея, затова сега търся ама немога да си харесам, ходихме и за елече някакво пак да гледам, ама те ми до кръстта #Cussing out, абе мъжа ми се чуди защо немога да си намеря дрехи, ама сега се убеди вече и е съгласен с мен че масово жените ходят предизвикателно bowuu

# 9
  • Мнения: 4 916
Сега се сетих за един магазин на "Еста" - българска марка, шият ги в завод Дружба. Значи намира се отстрани на Голямата дупка на "Княз Борис І" (който не е от Варна моля да не се смее) - като застанеш с лице към Дупката улицата в ляво. Магазинчето е на първия етаж вляво, качваш се по едни метални стълби. Миналата година по това време дрехите им бяха на доста сносни цени.  Peace

# 10
  • Мнения: X
Сега се сетих за един магазин на "Еста" - българска марка, шият ги в завод Дружба. Значи намира се отстрани на Голямата дупка на "Княз Борис І" (който не е от Варна моля да не се смее) - като застанеш с лице към Дупката улицата в ляво. Магазинчето е на първия етаж вляво, качваш се по едни метални стълби. Миналата година по това време дрехите им бяха на доста сносни цени.  Peace
Не я знам тази дупка - само за хали Шипка се сещам. Това къде е по - точно... newsm78

# 11
  • Мнения: 1 100
Сега се сетих за един магазин на "Еста" - българска марка, шият ги в завод Дружба. Значи намира се отстрани на Голямата дупка на "Княз Борис І" (който не е от Варна моля да не се смее) - като застанеш с лице към Дупката улицата в ляво. Магазинчето е на първия етаж вляво, качваш се по едни метални стълби. Миналата година по това време дрехите им бяха на доста сносни цени.  Peace
Не я знам тази дупка - само за хали Шипка се сещам. Това къде е по - точно... newsm78
Как така не я знаеш?! Shocked Има я от 100 години, щяха да строят нещо, но намериха археологически ценности и си остана така - между Шишковата градинка и "Валентина" е, заобиколена от магазинчета, тип бели барачки и затова и самата дупка не се вижда. По едно време имаше стълби към нея и вътре бяха направили базар за сувенири. Simple Smile
От Хали "Шипка" направо, но като пешеходка, пак ще стигнеш до нея.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 916
Белите бараки преди "Теранова" (ако вървиш от "Валентина"), там е Дупката.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Въпросната ДУПКА ще се превръща в ЦУМ... Peace
до ВИНС също има едно магазинче...даже са 2 с по-прилични дрехи, подходящи за работещите в офис...(и аз работя в офис, но си ходя с дънки и ризка...добре, че нямат претенции към облеклото ми Crazy)
 Laughing

# 14
  • Мнения: 477
По бул. " Владислав " , малко след Супер маркет "Владислав " в ляво на втория етаж има магазини / като си качиш по стълбите от дясна страна /- на български фирми

Общи условия

Активация на акаунт