какво да купя за дете на една годинка до60 70 лева

  • 1 366
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 164
малко за помощ ,какво да купя за едно дете на годинка сумата да е около 60 70 лева детето е момченце има рожден ден  и кръщене заедно

# 1
  • France
  • Мнения: 726
Детска играчка българско производство

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 295
 newsm78    може би някаква играчка, подходяща за възрастта (в хубав магазин ще ти препоръчат), може и някаква дрешка например дънки с блузка и яке + обувчици....... и шапка да речем.....
Пообиколи магазините и все ще харесаш нещо подходящо!
  УСПЕХ

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
Детска играчка българско производство

има ли изобщо такива? аз не съм виждала... Sad

# 4
  • Мнения: 1 771
Момче или момиче е?
за 1 годинка на моя син подарихме това http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=609
и съм много доволна. Вече е две годинки и не е загубил интерес. Вече и на вън се возим с нея.
Тук има още интересни модели  http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=81
Ако е момиче едно колело също и за момче е добър избор.
Успех в избора  Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Джиповете са добра идея.На малкия му подариха един такъв и постоянно или го бута нанякъде или се катери отгоре му.Има също едни коли с педали малко е детето още и не стига педалите,но пък по-дълго време ще го ползва.

# 6
  • Мнения: 511
newsm78    може би някаква играчка, подходяща за възрастта (в хубав магазин ще ти препоръчат), може и някаква дрешка например дънки с блузка и яке + обувчици....... и шапка да речем.....
Пообиколи магазините и все ще харесаш нещо подходящо!
  УСПЕХ

или нещо малко и златно за спомен.

# 7
  • Мнения: 164
мерси за помоща и аз така си мисля нещо като джип. тези колела който се бутата не са много практични трябва да се съобразяваш за детето кога ще спи и когато е будно тогава да излизаш.То не че с джипа не е така но е по интересен

# 8
  • Мнения: 3 447
Също съм за джип. На моето дете му взех за първия рожден ден и още не е загубил интерес. Зимата си го караше в къщи, като гледам, и това лято ще излизаме с него. А тези на Чиполино са по 30-40 лв, така че можеш да вземеш и още нещо.

# 9
  • Мнения: 11 607
А може да попиташ и родителите - ако сте близки - и да купиш това,което те желаят... Ти си знаеш обаче най-добре!

# 10
  • Мнения: 5 877
Eто това:


Или нещо от този тип:

И двете са от ДаНет, иначе за второто съм виждала и по-хубави варианти на по-ниски цени. Нашето е от 30 лева, беше страшно популярно и още се ползва.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Ние купихме на племенника конче от тия дето се люлеят, но имат и колелца и като се махне подложката за люлеене може да се вози като се бута с крачета. Той остана очарован.

# 12
  • Мнения: 487
И ние взехме за годинката на малкото ни момче такъв джип.Вече е на почти пет и още му е интересен. LaughingА и сестра му проходи с него и си играе много с него. PeaceМисля,че е много добра идея за подарък!Успех,каквото и да решиш.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 640
Колело-буталка,което по-късно се ползва с педалите,има и сенник,стъпенки за крачетата.На чиполино са около 60 лв.Китайските/другите/са  некачествени-паднаха ни педалите и счупихме стъпенката.
  Кола без педали,тротинетка/ще я ползва като по-голям/,голям камион,в който да вози плюшените си играчки или самото дете да сяда.
  Ние имаме такъв гол.пластм.камион и дъщеря ми се вози вкъщи с него,аз я дърпам,после слага играчки в него и го дърпа тя.
  Може и дрехи,масичка и столче,магнитна дъска на стойка.

# 14
  • Мнения: 5 255
А може да попиташ и родителите - ако сте близки - и да купиш това,което те желаят...
Добър вариант  Peace


Ще препоръчам нещо по-различно от споменатите, но изпитано  Peace
Има богато разнообразие играчки на фирмата   Peace
Примери
Продават се в магазини Малечко. Виждала съм и в м-н, който се намира на Бигла 4, до склада на Захитекс.

# 15
  • Мнения: 80
Може да му купиш столче за хранене например (ако няма) Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11 607
малко за помощ ,какво да купя за едно дете на годинка сумата да е около 60 70 лева детето е момченце има рожден ден  и кръщене заедно

Сподели в крайна сметка на какъв вариант се спря и какво купи.....

# 17
  • София
  • Мнения: 245
На нас ни подариха люлка, подходяща за възраст от 6 м. до 3 г. Става за в стаята и за навън. Невероятен подарък! Ако няма такава, силно я препоръчвам.

# 18
  • Мнения: 164
мерси за всички те ви идеи и май се спрях на люлка дето става до 5г. и става и за отвън

Общи условия

Активация на акаунт