Бебка май има някакво течение?

  • 482
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 734
Здравейте!
От няколко дни забелязвам съвсем малко количество секрет по памперса.Жълто-зелено е на цвят.Обадих се на доктора и той каза че не било обезпокоително.На мен обаче ми е притеснено и хич не ми се струва нормално.Някоя друга беба имала ли е нещо такова?

# 1
  • Мнения: 7 723
Да, съвсем нормално е, не се притеснявай  Peace
За свое успокоение, поискай от педиатъра да ти даде направление за изледвания  Peace

# 2
  • Мнения: 1 353
Да, съвсем нормално е, не се притеснявай  Peace
За свое успокоение, поискай от педиатъра да ти даде направление за изследвания  Peace
И при нас го е имало и не беше проблем. Неприятното е че ако отидеш на правилният специалист за изследването ще й вземат секрет много дълбоко във влагалището. При нас не се наложи, защото реших да изчакам. Съветът ми е да я миеш много добре и винаги гледай във влагалището как е и ако трябва почисти с памуче натопено във физиологичен разтвор.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 107
Ами аз помня от лекциите на "9 месеца", че се случва при някои бебенца момиченца и е нормално.

# 4
  • софия
  • Мнения: 432
по принцип при момиченцата е нормално, но не съм сигурна за жълто зеления цвят. при нас беше белезникав. консултирай се непременно с доктор

# 5
  • Мнения: 209
нормално е, но да е белезникаво, дори безцветно!!сори за въпроса, но някой друг има ли в къщата проблем и да не би да переш на бебето заедно с вашите неща?!по-добре отиди на детски гинеколог, дано да е наред всичко! Peace

# 6
  • Мнения: 3 537
Напълно нормално е.Споко! Wink

# 7
  • Мнения: 888
по-добре отиди на детски гинеколог, дано да е наред всичко! Peace
извинявайте за въпроса, но има ли такъв?

# 8
  • Мнения: 1 272
по-добре отиди на детски гинеколог, дано да е наред всичко! Peace
извинявайте за въпроса, но има ли такъв?
Да, има в Майчин дом например.

Общи условия

Активация на акаунт