Нормално ли е да прихващам всички вируси от яслата?

  • 2 562
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
И аз съм така. Тази зима искарах една ангина и други други неща на него му минават за два дена мен ме държи по две три седмици.

# 16
  • Мнения: 5 539
И при нас е така. Каквото донесе Ева от градината го изкарваме всички - аз, мъжът ми, понякога и бабите и дядовците. Еагти вирусите, егати чудото Shocked
Цяла зима все болни, писна ми Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 173
И ние сме така,каквото  донесе от градината и мен ме хваща.
 SadТа цяла зима си кашляме и смъркаме двете
Мъжете нещо не ги лови  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 114
Синът ми не ходи на ясла, но цяла зима бяхме болни вкъщи. Tired
Не мога да си обясня,защо миналата зима /когато беше на около 1г./ се разболя 1-2 пъти, а тази зима боледува много често. И аз с него.
След гнойната ангина в началото на март пък, 2 седмици вечер вдигаше 37.4 за час-два. ,т.е. през целия март му мерих Т през 1-2 часа. Всъщност продължаваме да я следим ,но през по-големи интервали.
Баща му беше сериозно болен 1 път, но вдигна 40 градуса Т. Не му се е случвало от 7 години.
Дали климатът не е виновен за агресивните вируси???

# 19
  • Мнения: 341

Дали климатът не е виновен за агресивните вируси???

По-вероятно е ваксините да са виновни. Какви имунизации сте правили в този период?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 От както щерката тръгна на градина и тя болна и аз болна. Смятам, че просто съвпадна с периода след второто раждане - срината имунна система, пада ми косата, чупят се нокти.
 Тази зима щерката не боледува и аз не бях болна Grinning
 От малкият не ме прихваща чак така - явно вече и аз израстнах градинските вируси Laughing

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Нашето педи се майтапи, че такова чудо като мен и Мишо няма- винаги боледуваме в комплект, от едно и също. И на мен ми писна вече, но докато сме си двамката и ми киха и кашля насреща като си играем и гушкаме- не виждам оправия.

# 22
  • Мнения: 3 146
Оф, аз не от яслата, но прихващам абсолютно всичко. Мъжът ми вече ми се подиграва... smile3532
Въпреки че пих всивъзможни имуномодулатори, витамин С и разни подобни. ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Точно тази сутин си мислех, че ако ми кажат лек за това моето чудо,ще го направя, каквото и да ми струва...и в планината бих отишла на санаториум, и да гладувам съм навита, и пари ще дам..само да се спре вече с тия болести Cry Не издържам вече честно....И аз карам всичко с него, но 2 пъти по-тежко, и аз направих много тежък синузит, от който се лекувах повече от месец...От 3-4 дни той е с ангина, вчера ни казаха, че вече е станала бронхит Sad И познайте - тази сутрин се събуждам като робокоп, не мога да си мръдна ни крак, ни ръка, в гърлото ми има бръснарски ножчета, носът ми пак е запушен Cry Ако ми се възпали пак синузита...не знам. Ей в такива моменти ми иде да си бия камшика на някъде Cry

# 24
  • Мнения: 1 114

Дали климатът не е виновен за агресивните вируси???

По-вероятно е ваксините да са виновни. Какви имунизации сте правили в този период?

Не е от ваксина. отложили сме ги. Не си спомням кога бихме последната, но беше преди месеци.

Общи условия

Активация на акаунт