"Slim Integra" още едно "чудо" за отслабване?!?!

  • 9 923
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Мили дами, вижте какво ми показа колежката днес:
Изрязано е от в-к "24 часа". Обадих се на телефона, който е посочен и момичето много любезно ми обясни, че продукта е на основата на водорасли и не е вреден. Също така потвърди, че ще ти върнат парите, ако не си доволен /ще ми се да вярвам.../.
Да си призная - поръчах го /за 14 дневното "третиране".../ Ще ви кажа ако има ефект. А може би има някой, който го е пробвал???
ПП. Поръчката ми я взеха по телефона и казаха, че до 1седмица ще пристигне /т.е не е само чрез изпращане на талон/.
Хайде, очаквам коментари... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 916
Останах втрещена Shocked...ако е вярно ,незабавно се обаждам за поръчка!
Въпреки,че е ПРЕКАЛЕНО ХУБАВО,за да е истина...но не се знае Rolling Eyes
Някой ползвал ли го е?Кажете спешно!

mery_rose, благодаря за инфото newsm51 и да докладваш,ако не съм го поръчала до тогава tooth

# 2
  • Мнения: 1 339
И аз вчера четох същата статия и много се замислих.
Ще изчакам да видя какви ще са ти резултатите, че и без това сега пия киитайските капсули.

Това нещо за пиене ли е... хапчета ли са какво са  newsm78 Звучи ми много хубаво.
Дано има добри резултати.
Моляте не ни забравяй и ни дръж в течение.
Едва ли има много пробва ли го. Това е нещо наистина ново.  Wink

# 3
  • Мнения: 916
Преди малко званнах...една жена на английски каза,че обаждането е много важно за тях и да изчакам...седя и чакам аз около 2 мин...нищо...и затворих ooooh!прилича ми на импулсен телефон ,ама бутай .... toothможе пак за се обадя

 mery_rose,предполагам и ти си чакала,ама колко....да се настроя психически Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6 958
Останах изумена  ooooh! Да видим някой дали го е ползвал  Peace Прилича ми на ''чудо'' - а дали е така  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 2 840
Останах изумена  ooooh! Да видим някой дали го е ползвал  Peace Прилича ми на ''чудо'' - а дали е така  newsm78

Абе, виждали сме и по-сполучлив фотошоп Crazy Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 053
колко пари е това вълшебно нещо Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 685
Мале тия снимки как ми напомнят някой поне първата де  Cry
Наистина е прекалено хубаво  Outta Joint

# 8
  • Мнения: 6 958
Мале тия снимки как ми напомнят някой поне първата де  Cry
Наистина е прекалено хубаво  Outta Joint


Нали и аз това си помислих като ги видях  Wink Wink Wink

# 9
  • Мнения: 105
Чаках съвсем малко, след като "заговори" секретаря - буквално секунди. Може би, наистина е била заета линията, за да не се е отговорило веднага.
Да поясня, че казаха, че е във вид на "капсули" и се пие 2 пъти на ден.
... за Мони - Относно цената - цъкни на картинката, да да я видиш в цял размер и в заграденото поле/талон/ са описани цените Simple Smile

# 10
  • Мнения: 916
 Peace така...значи определено ще има обаждане 2-ри дубъл... Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 053
... за Мони - Относно цената - цъкни на картинката, да да я видиш в цял размер и в заграденото поле/талон/ са описани цените Simple Smile

тенкю,въобще не бях обърнала внимание  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Добре де,защо един нов продукт на пазара започва с 50%-тово намаление не ми е ясно.Дали това е просто за зарибявка да клъвнат повечко дебеланки и да се набутат с пари,пък после дали ще ти ги върнат е отделен въпрос. ThinkingНаистина звучи прекалено хубаво за да е истина.
Мери Роуз,моля те като ги получиш опиши съставките и разбира се ти пожелавам да се отчетеш с добри резултати тук,за да клъвнем съвсем. Grinning

# 13
  • Мнения: 393
Мили дами, вижте какво ми показа колежката днес:
Изрязано е от в-к "24 часа". Обадих се на телефона, който е посочен и момичето много любезно ми обясни, че продукта е на основата на водорасли и не е вреден. Също така потвърди, че ще ти върнат парите, ако не си доволен /ще ми се да вярвам.../.
Да си призная - поръчах го /за 14 дневното "третиране".../ Ще ви кажа ако има ефект. А може би има някой, който го е пробвал???
ПП. Поръчката ми я взеха по телефона и казаха, че до 1седмица ще пристигне /т.е не е само чрез изпращане на талон/.
Хайде, очаквам коментари... Simple Smile

Дано не очакваш настина такива резултата от хапчета без да спазваш диета ! Laughing
От години се боря с килограмите и съм пила какво ли не ...
Майка ми на няколко пъти поръчва такива чудодейни препарати , все с такива талони ... то не бяха водорасли , то не бяха супи , то не беше Хербалайф .... нищо .
Докато не започнах диета не свалих нито грам !
Точно този препарат не съм го взимала , но имам приятелка , която го пи ... като я гледам направо се е вталила , ама само в портмонето от поръчване на различни "чудеса " !
Мога да й звънна да ми обясни подробно какво точно представлява и как се пие .
Но при нея не видях никакъв ефект , даже ми се струва , че е напълняла още ! #Crazy

# 14
  • Мнения: 4 053

айде,звънни й,и ни раздуй тук на нас непросветените Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт