Дайте ми идея

  • 882
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Имам една камара готварски рецепти, повечето са ми на хвърчащи лисчета.Взех си голяма ,хубава тетрадка с цел да ги препиша в нея.Обаче не мога да реша как да ги систематизирам.Моля за идеи. newsm78

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ами аз моята тетрадка съм я разделила и си имам раздел салати,раздел предястия,основни ястия,супи и десерти.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Идея - Готварската книга.... ама то и vesi@ това ти е предложила..... та много варианти няма.

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Моята готварска тетрадка е разбъркана  Blush Имам рецепти писани на ръка, изрезки от вестници и списания и всичко това накуп Blush Може би трябва да пресортирам или да си направя нова ooooh!

# 4
  • Мнения: 272
Моята готварска тетрадка е разбъркана  Blush Имам рецепти писани на ръка, изрезки от вестници и списания и всичко това накуп Blush
И аз така, но се ориентирам прекрасно в този творчески хаос и не ми пречи Peace

# 5
  • Мнения: 6 958
Имам една камара готварски рецепти, повечето са ми на хвърчащи лисчета.Взех си голяма ,хубава тетрадка с цел да ги препиша в нея.Обаче не мога да реша как да ги систематизирам.Моля за идеи. newsm78

Ако ползваш компютъра постоянно и ти е удобен защо не си ги напишеш в Любими рецепти и както е казала Веси да ги систематизираш по раздели, по лесно ще ти е четенето им после  Thinking

# 6
  • Мнения: 4 546
аз съм я разделила така: сосове и маринати; салати и гарнитури; постни ястия; ястия с кайма; ястия с колбаси; риба; ястия с пилешко; ястия със свинско; ястия с агнешко, шилешко, овнешко; заешко; десерти; тестени изделия; зимнина; готвене в МВ.
честно казано, не мога да спазвам стриктно категориите, но все пак са ми ориентир

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 576
Аз компа съм си направила различни файлов. Безмесни, салати, с пилешки, с телешко и т. н. Първо пробвам рецептата и после записвам в тетрадка. Там са ми на раздели: салати и предястия, супи, ястия и десерти.

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами аз моята тетрадка съм я разделила и си имам раздел салати,раздел предястия,основни ястия,супи и десерти.
И моята тетрадка е така!

# 9
  • Мнения: 1 364
По раздели например  салати, десерти...

# 10
  • Мнения: 732
Всички рецепти са ми на компютъра. Много по-удобно ми е вместо да ги преписвам в тетрадка. Направила съм си отделни папки - салати, сладки и сладкиши, торти, тестени, готвени ястия  и т.н.

# 11
  • Мнения: 368
http://bgkulinar.net/id-1704/downloads.html

Ето така си организирах моите рецепти  Grinning Плюс всичко, което си харесах от всички възможни кулинарни форуми

# 12
  • Мнения: 2 591
аз имам и на компа и в тетрадка, но напоследък забелязах, че почти за всичко се допитвам до нета  Embarassed, а що се отнася до подредбата - почти няма такава - малък хаос е, но се ориентирам за сега newsm78

# 13
  • Разград
  • Мнения: 3 110
От години имам една огроооомна тетрадка,в която рецептите са подредени по раздели,но на някои раздели листите свършиха.Купувам си тетрадка с твърди корици и продължавам с рецептите по раздела.Т.е.тетрадката е само за този раздел.Като свършат листите на друг раздел действам по същия начин.

Общи условия

Активация на акаунт