Изчезна ми гласа

  • 1 817
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 352
Дайте съвет как да си лекувам гърлото, че да проговоря отново.
Чайове ли да пия, таблетки някакви ли да смуча или да взема да отида на лекар.

# 1
  • Мнения: 8 505
Отиди на лекар.Предполагам,че имаш ларингит,но не ми се доверявай сляпо.Бързо оздравяване!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Мерси reflex, но личната е чак утре следобед и дотогава ми се искаше да предприема нещо.
Непрекъснато се напъвам да шепна и направо си усещам гърлото като натъртено. Cry

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мерси reflex, но личната е чак утре следобед и дотогава ми се искаше да предприема нещо.
Непрекъснато се напъвам да шепна и направо си усещам гърлото като натъртено. Cry

HOMEOVOX - хомеопатичи хапчета за смучене, струват около лев.

# 4
  • Мнения: 511
Мерси reflex, но личната е чак утре следобед и дотогава ми се искаше да предприема нещо.
Непрекъснато се напъвам да шепна и направо си усещам гърлото като натъртено. Cry

HOMEOVOX - хомеопатичи хапчета за смучене, струват около лев.

смучи хапчета и бързо на лекар. Peace

# 5
  • Мнения: 3 164
Преди месец и аз пострадах така Wink фарингит беше моето- единственото което  ми помогна  бяха инхалациите-без нищо вътре Peace но ме държа около 10дни Confused
също така топло прясно мляко +1кафена лъжичка сода бикарбонат-вечер преди лягане Peace
И никакво викане, напъване за изкарване на звук, нито горещи или студени напитки Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 1 352
Преди месец и аз пострадах така Wink фарингит беше моето- единственото което  ми помогна  бяха инхалациите-без нищо вътре Peace но ме държа около 10дни Confused
също така топло прясно мляко +1кафена лъжичка сода бикарбонат-вечер преди лягане Peace
И никакво викане, напъване за изкарване на звук, нито горещи или студени напитки Naughty
Мерси Шони. Проблема е, че няма как да не се напъвам да говоря, особено като се приберас  двете диванета в къщи.
Млякото със сода да го пия ли или е само за гаргара?
Инхалации само с топла вода или да сложа някаква билка вътре - лайка например?

# 7
  • Мнения: 753
също така топло прясно мляко +1кафена лъжичка сода бикарбонат-вечер преди лягане Peace
И никакво викане, напъване за изкарване на звук, нито горещи или студени напитки Naughty

+ мед по 2-3 лъжици на ден

Общи условия

Активация на акаунт