Тези гадни киселини !

  • 2 512
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
Аз имах най-много през първите 3 м.После рязко намаляха до 1-2 пъти месечно.Добре ми действаше аеранчето.Ограничих се от приемане на течности по време на хранене(и непосредствено преди това).Газирано не близвах!

# 16
  • Мнения: 66
Ох наистина е много неприятно,преди не знаех какво е това киселини
аз съм едва в началото на 3м. Направо ме е страх да ям каквото и да било Sick.Не съм си мислила че при вида на нещо сладко ще ми става неприятно, все едно не съм аз  Shocked.Газираната вода ми помага но пък от нея много ми се подува коремът.Айранчето деиствително помага.
Дано всеки си намери нещичко което го облекчава! Hug

# 17
  • Мнения: 990
На мен ми помагаше лучкета и дъвка.

# 18
  • Мнения: 95
Аз също имах киселини, но в след 6-ти месец. Не знам дали е вярно, но съм чувала, че това е от косичката на бебо. Моето момиче се роди с доста дълга коса.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 13:06 от mama na Mishi

# 19
  • Мнения: 950
Аз на всичко слагах лимонов сок и може би заради това нямах киселини.

# 20
  • Мнения: 4 621
Имах киселини в края на бременността. Не знам от какво се получаваха, но ми помагаше само газирана вода Peace

# 21
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Сода за хляб и талцид. Peace

# 22
  • Мнения: 1 111
мен ме спасяват содата за хляб или изяждането на една ябълка
Да споделя и една препоръка от свекърва ми,на която не вярвах,но която всъщност действа - при киселини изяждам няколко обикновени бисквити Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
Избягвай мазно и пържено, пии Талцид, за да ти помогне Peace

# 24
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
До колкото знам сода за хляб  Naughty
Иначе при мен действаше, а и сега действа /като имам проблем със стомаха от някоя храна/ сурови необелени бадеми  Peace /свекър ми, който страда от стомах ми каза за това и определено  Peace вършат работа/

# 25
  • София
  • Мнения: 6 672
В последния месец ядях Талцид като бонбони - помагаше за кратко. Като родиш, изчезват Mr. Green

# 26
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ох какво ри не пробвах - Талцит, Стопацит, сода бикарбонат, сода от бутилка... истината е че нищо не ми помогна. Спях седнала, толкова ме болеше. Направо си мислех че ще полудея. Киселините изчезнаха в деня в който родих. Повече не съм имала до ден днешен...

а това за косичката... не е вярно

# 27
  • Мнения: 3 425
Само дъвки....не съм опитвала,нито сода,нито други лекарства!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Имах киселини след третия месец. Към шестия намаляха значително и от един месец на сам е направо кошмар. Помага ми само Талцит , но не за дълго за съжаление. Все пак успява да стопира това адско парене, което усещам в гърлото си. При мен има още една екстра - хълцане и  то "ни в клин ни в ръкав" - по всяко време - мога да изкарам ъкъла на някой - става изведнъж и е много звучно  Sick
Казват че тези екстри изчезват веднага след раждането - искрено се надявам да е така, че както ще съм със секцио не мога да си представя че ще хълцам и ще имам тези киселини след операцията. baby_neutral

# 29
  • Мнения: 95
а това за косичката... не е вярно
Почти всяка бременна жена ги има, а като роди изчезват. Според мен бебчо е "виновен" за това, а не манджите. Е, може да не е косичката (просто така съм чувала). Казваш, че не е вярно. Обоснови се.

Общи условия

Активация на акаунт