Кървящи венци

  • 7 519
  • 26
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Помагайте! Не вярвах, че пародонтозата е такова упорито нещо. след раждането положението е просто трагично. зъболекар ми изписа Елудрил, Пародиум, ползвам Лакалут актив-пастата, клеева тинктура и нищо не ми помага! Rolling Eyes Cry

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 19:01 от karmacoma

# 1
  • Мнения: 3 164
от пародиума нямаш ли подобрение Rolling Eyes
има една паста за зъби лечебна пародонтакс-около 5-6лв Peace
с лакалут ефекта е временен Confused

# 2
  • Мнения: 741
Направи си отвара от смрадлика и жабуркай.Много облекчава

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Преди години имах този проблем,много силно ми кървяха венците.Една заболекърка ми препоръча една серия,чието име не помня(за съжаление),която включваше гел за миене на зъбите,вода,с която се жабури устата и мазило,с което се масажират венците.Серията в основата си съдържа прополис.От тогава не съм имала такъв проблем.
Мисля,че ако се попита в някоя аптека,ще знаят за какво става въпрос.

# 4
  • Мнения: 9 063
Струва ми се, че става въпрос за серията Elgydium - и аз съм чувала добри отзиви за нея Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 237
От как се помня имам този проблем.Пробвай наистина със смрадлика.Аз до скоро се жабурех с Корзодил,ефикасно е .

# 6
  • Мнения: 772
и аз имах такъв проблем Sadпих АБ и после си купих паста-билка.АБ трябва да се пие веднъж годишно-всяка пролет защото тогава се обостряло това заболяване.

# 7
  • Мнения: 167
Можеш да пробваш САНДРИН /кафяв/ - българско около 2-3 лв. - за жабурене - стяга венците. Стоматолог ни го предписа, когато венеца на дъщерята се беше отлепил от зъба.

Успех!

# 8
  • Мнения: 1 809
И аз има такива проблеми.Мия си зъбите с Парадонтакс и има една вода за жабурене-Оралпротект се казва.Единстевно от нея имам бърз ефект.

# 9
  • Мнения: 9 063
Сандрин-ът и аз ще го похваля, защото го ползвам в момента - малко е неприятно усещането, но е добър - и за лош дъх, и за кървящи венци.
То обаче не е лекарство, по-скоро облекчава - ако има нужда от някакво по-сериозно лечение, надали ще помогне много Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 6 971
На мен пастата Пародонтакс ми помага много.

# 11
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
На мен пастата Пародонтакс ми помага много.
И на мен само тя помага.

# 12
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
благодаря ви, щепробвам последователно всичко, което сте писали. че вече не издържам, на всчкото отгоре и боли! Close

# 13
  • Мнения: 1 809
благодаря ви, щепробвам последователно всичко, което сте писали. че вече не издържам, на всчкото отгоре и боли! Close
Забравих да ти кажа,че се правят нагревки.Отиди не просто при стоматолог,а при парадонтолог/мисля,че така се казваше Rolling Eyes/,т.е. специалист който се занимава с точно такива заболявания.Преди година ходих на такива нагревки и ми повлияха много добре.Хубаво е да се правят всяка година,ама аз още не съм се наканила тази да отида Embarassed

# 14
  • Мнения: 872
Смрадликата ще ти оцвети зъбите, зъболекарката ми каза. Внимавай със нея.

Общи условия

Активация на акаунт