Кървящи венци

  • 7 546
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
Помагайте! Не вярвах, че пародонтозата е такова упорито нещо. след раждането положението е просто трагично. зъболекар ми изписа Елудрил, Пародиум, ползвам Лакалут актив-пастата, клеева тинктура и нищо не ми помага! Rolling Eyes Cry

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 19:01 от karmacoma

# 1
  • Мнения: 3 164
от пародиума нямаш ли подобрение Rolling Eyes
има една паста за зъби лечебна пародонтакс-около 5-6лв Peace
с лакалут ефекта е временен Confused

# 2
  • Мнения: 741
Направи си отвара от смрадлика и жабуркай.Много облекчава

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Преди години имах този проблем,много силно ми кървяха венците.Една заболекърка ми препоръча една серия,чието име не помня(за съжаление),която включваше гел за миене на зъбите,вода,с която се жабури устата и мазило,с което се масажират венците.Серията в основата си съдържа прополис.От тогава не съм имала такъв проблем.
Мисля,че ако се попита в някоя аптека,ще знаят за какво става въпрос.

# 4
  • Мнения: 9 089
Струва ми се, че става въпрос за серията Elgydium - и аз съм чувала добри отзиви за нея Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 237
От как се помня имам този проблем.Пробвай наистина със смрадлика.Аз до скоро се жабурех с Корзодил,ефикасно е .

# 6
  • Мнения: 772
и аз имах такъв проблем Sadпих АБ и после си купих паста-билка.АБ трябва да се пие веднъж годишно-всяка пролет защото тогава се обостряло това заболяване.

# 7
  • Мнения: 167
Можеш да пробваш САНДРИН /кафяв/ - българско около 2-3 лв. - за жабурене - стяга венците. Стоматолог ни го предписа, когато венеца на дъщерята се беше отлепил от зъба.

Успех!

# 8
  • Мнения: 1 809
И аз има такива проблеми.Мия си зъбите с Парадонтакс и има една вода за жабурене-Оралпротект се казва.Единстевно от нея имам бърз ефект.

# 9
  • Мнения: 9 089
Сандрин-ът и аз ще го похваля, защото го ползвам в момента - малко е неприятно усещането, но е добър - и за лош дъх, и за кървящи венци.
То обаче не е лекарство, по-скоро облекчава - ако има нужда от някакво по-сериозно лечение, надали ще помогне много Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 7 032
На мен пастата Пародонтакс ми помага много.

# 11
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
На мен пастата Пародонтакс ми помага много.
И на мен само тя помага.

# 12
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
благодаря ви, щепробвам последователно всичко, което сте писали. че вече не издържам, на всчкото отгоре и боли! Close

# 13
  • Мнения: 1 809
благодаря ви, щепробвам последователно всичко, което сте писали. че вече не издържам, на всчкото отгоре и боли! Close
Забравих да ти кажа,че се правят нагревки.Отиди не просто при стоматолог,а при парадонтолог/мисля,че така се казваше Rolling Eyes/,т.е. специалист който се занимава с точно такива заболявания.Преди година ходих на такива нагревки и ми повлияха много добре.Хубаво е да се правят всяка година,ама аз още не съм се наканила тази да отида Embarassed

# 14
  • Мнения: 872
Смрадликата ще ти оцвети зъбите, зъболекарката ми каза. Внимавай със нея.

# 15
  • Мнения: 1 952
Bilka водата - страшно много помага.

# 16
  • Мнения: 349
От как се помня имам този проблем.Пробвай наистина със смрадлика.Аз до скоро се жабурех с Корзодил,ефикасно е .
аз също съм много доволна от него Peace

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Моя приятелка пие два пъти годишно Родожил. Доволна е от ефекта му.

# 18
  • Мнения: 1 952
Родожил е антибиотик доколокото знам, не знаех, че помага за кървящи венци, но може newsm78

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Родожил е антибиотик доколокото знам, не знаех, че помага за кървящи венци, но може newsm78

Факт. Изписан й е от лекар. Прави два пъти годишно по един профилактичен курс. Знам, че е АБ  Peace

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Много странно как така посещаваш стоматолог, а не ти е изписан Родожил.

Ами Родожила е антибиотик и лекува парадонтоза.

# 21
  • Мнения: 1 483
Ами Родожила е антибиотик и лекува парадонтоза.
И то добър Peace

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
ами утре ще ти отговоря, защото имам час.
и ще го питам защо не ми е изписал Родожил  newsm78

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
антибиотик и кърмене не ми звучи добре, обаче...

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
антибиотик и кърмене не ми звучи добре, обаче...

Ъхъм, права си...

# 25
Здравейте
Имам проблема с кървящите венци от дете - каво  да се прави генетично ми е!
Преди няколко години отидох при зъболекарката си и и казах да ме отърве от този проблем, че вече не издържах, тогава не си спомнях какво е да не болят венците. Тогава тя ми махна зъбния камък и ми изписа Родижил-антибиотик за пиене, паста за зъби Парадонтакс и вода за уста Билка, всичко това едновременно, а също и ми каза да си намеря най-меката четка за зъби на Trisa! Изпълних всичко внимателно и след 2 седмици се оправих напълно. Меката четка си я използвам и до днес, само че електрическа, почиствам редовно с конец между зъбите и се жабуря с водата за уста Билка- изобщо цял ритуал, но какво да се прави иначе нищо друго не помага. Моят съвет на препатил е да се консултирате със зъболекар и да изпълнявате точно предписанието, самолечение и така едно по едно да сменяте лечението не помага! Дано помогна на някой!!! Успех!!!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 302
И аз сега се връщам от зъболекарката със същия проблем. И на мен ми изписа Родожил и пз Пародонтакс или Гингидекс на ГЪМ, отделно гел Пароекс на ГЪМ и от тези Интердентални четки, дано има резултат.

Общи условия

Активация на акаунт