Jane Carrera Pro Matrix

  • 7 779
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Здравейте! Много ми хареса въпросната количка и най-вече това, че кошът за новородено се трансформира в кошница за кола . Моля всички момичета, които имат такава количка да споделят впечатления и дали наистина това 2 в 1 се оказва добра алтернатива на 3 в 1 ?  Simple Smile

Очаквам с нетърпение мненията Ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 129
Производителите на тази количка имат твърдението, че това е един от най-умните варианти, които са измисляли, единственият проблем е че хората все още не са свикнали с факта да имат 2 в 1 вместо 3 в едно. Също така като факт можеш да приемеш че коша за новородено се ползва само до 6тия месец, докато коша Matrix е до 13 кг, както всяко столче за кола от тази група. Т.е. възможността да го използваш по дълго е по вероятна. Като сложим това че плащаш по малко заради липсата на 3тия елемент Simple Smile Единствената разлика във случая е че коша за новородено е по широк от коша Matrix. Надявам се да съм била полезна с обяснението си Simple Smile

# 2
  • Мнения: 124
Много !!! Този вариант мого ми харесва и сега трябва само да реша Jane Carrera pro Matrix или Casualplay S6+кош Prima Easy  Thinking

Виждала съм само Jane и много ми допадна  Crazy

# 3
  • Мнения: 124
няма ли абсолютно никой с Jane Carrera във форума ?   Confused

# 4
  • Мнения: 162
И аз се интересувам дали няма да е неудобен този малък кош  Rolling Eyes защото разликата в цената на версията с по-големия кош е 100-тина лв и аз се чудя , но когато отида да я купувам ще видя.

# 5
  • Мнения: 124
Последен опит да получа информация за рамера на коша - достатъчен ли е или се оказва малък и тесен ?   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 663
Абсолютно достатъчен е

# 7
  • Мнения: 129
Достатъчен е да Simple Smile Малко със закъснение отговарям. Естествено, че е бил съобразен със средностатистическото бебе - инъче тази количка би била непродаваема, нали  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Може ли линк към въпросната количка /2 в 1/, продава ли се в Бг и каква й е цената Praynig?

# 9
  • Мнения: 124
Това е количката :

http://www.jane.es/construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo … 08&categoria=

а това е коша Matrix, който става кош за новородено и кошница за кола съответно

http://www.jane.es/seguretat/index.php?fuseaction=matrixcup

Премама я внасят , аз не знам друг вносител на Jane, ако някой знае - чудесно ! Цената доколкото си спомням с чанта, повивалник и дъждобран е 1070 лв.

Въпрос към тези, които имат количката вече - продават ли се термочувалчета към количката и ако да , на каква цена ?  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 118

... за размера на новите кошници за кола 2 в 1: бебетата обичали да стоят на тясно, защото им напомняло за майчината матка, поне така казват... Колкото по-затулено, толкова по-добре! Аз лично отидох в Малечко да разгледам Prima Easy на CasualPlay - според мен бебето спокойно може да си лежи вътре до 6-7 месец, след това те така или иначе искат да гледат, а и могат да седят, та може да се мине само на летния вариант на количките. А кошницата можела да се ползва като стандартно столче за кола още няколко месеца - голяма работа като му стърчат краката; да не говорим че следващия размер обикновено е 9+, така или иначе ще се купува, та бебо реално ще ползва кошницата не повече от 9-10 месеца.
Само не разбирам, защо, да им се..  #Cussing out, никъде не пишат колко тежат пустите им кошници??? Как човек да си направи сметка колко ще мъкне?!?!

# 11
А някой знае ли в Пловдив, къде мога да видя тази количка на живо?

# 12
  • Мнения: 129
Можеш да я видиш само във Стара Загора Simple Smile

# 13
Anita margarita, благодаря,би ли ми обяснила къде точно. Grinning Grinning Grinning

# 14
  • Мнения: 857
Аз имам количка JaneSlalomPro и съм страшно доволна
Последен опит да получа информация за рамера на коша - достатъчен ли е или се оказва малък и тесен ?   bouquet
Не е въобще малък и тесен ,напротив като гледам други колички ми се струва по широк.


Само не разбирам, защо, да им се..  #Cussing out, никъде не пишат колко тежат пустите им кошници??? Как човек да си направи сметка колко ще мъкне?!?!
Аз го мерих грубо моя около 4кг

# 15
  • Мнения: 124
Just_VANIA, a количката Slalom Pro с колко коша е , 3 в 1 или 2 в 1  Simple Smile и ако може да ми кажеш каква й е цената  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 857
Just_VANIA, a количката Slalom Pro с колко коша е , 3 в 1 или 2 в 1  Simple Smile и ако може да ми кажеш каква й е цената  Simple Smile
Има зимен кош, седалка за кола и летен кош,много са удобни,зимния кош има колани и за кола докато е съвсем малко бебето да не е полуседнало,а след това като порасне има много хубава опция,че се повдига да не е чисто легнал. Взела съм я от премаман за 1100лв,но иначе е 1300/в премаман,ако направиш оборот над 2000лв имаш отстъпа /.

# 17
  • Мнения: 366
 Момичета, аз имам jane slalom и онзи ден ходих до премама и моето сравнение е , че слалом е по- добра от гледна точка на това, че бебето като натежи към 3-4 месеца и не ти е наложително да взимаш големия кош можеш да ползваш столчето... то с лекота се слага на количката и в колата , а матрикса е сравнително тежичък и като бебето ти стане 6-7 кг ела го носи... хехе, плаща се повечко, но например столчето за кола аз още го ползвам, даже понякога и като кошче, а зимния кош зазимих щото беб е вече 8500 и си е тежко много тежко за носене. По сравнение зимния кош моя и матрикса, матрикса е по- тесен.. но повярвайте тежеста си оказва влияние. Определено от голяма полза са и зимния кош и столчето , но мисля, че като шампоаните 2 в 1 и кошовете по- добре да се ползват по отделно. а и матрикс е само 4-колка... Иначе новите цветове на количките са мммммммм, ако взимаха старо за ново
И все пак каквото и да изберете Jane са супер много съм доволна, че направихтоди избор. Успех

# 18
  • Мнения: 124
А Slaloma лека количка ли е ? Защото пише , че шасито е 6,5 кг , но съм чувала, че триколките са по-трудни за управление при качване на бордюри и други изпитания по улиците ? Надявам се Jane да правят изключение , разбира се . Сега вече се размислих и за Slaloma като видях килограмите на количката, ако кажете , че е няма проблем с равновесието , ще е супер  Peace

# 19
  • Мнения: 366
 Моето мнение е, че е много лесно управляема, не съм карала 4-колка, но с 3 е много лесно. За равновесието има нещо, НО например ако се качваш на тротоара с предна гума, ти все пак държиш с 2 ръце отзад, ако пък искаш да слезеш по 2-3 стъпала и предната гума се криви без проблем можеш да слезеш на заден ход, а и не забравяй, че предното колело се застопорява и ако ходих по пресечена местност - неасфалтиван път, сняг или поляна можеш да си го спреш и тогава нямаш грижи. Друго удобно, което ми се е случвало например ходиш по Сф тротоари, където има много препятсвия, коли и т.н и ми се е случвало да мина през много тясно място само на предна гума като съм двигнала задницата във въздуха....(м/у кола и бордюр например)
 Сигурно звуча много рекламно, но наистина количката е супер и се заслужава парите...
Христос Воскресе !

# 20
  • Мнения: 857
mama_meggie щом имаш и ти жане да те попитам имаш ли чадър за количката и какъв ако да?
аз търся,но всички са по малки и не стават, а съм от Блг. и няма как да видя дали има в премаман чадърчета жане.

# 21
  • Мнения: 366
  Абе да ти кажа нямам, а мислех като отида да попитам и забравих, имам нужда определено и ще си поставя този въпрос по- сериозно.... Трябва да ходя пак, щото се оказа , че като са ми дали количката са ми дали и една част от друга количка, та обещах да им я върна.. хех луда работа, а .... Ще питам този път непременно и ако не на лични то в темата ще напиша какво са ми казали...

# 22
  • Мнения: 857
Ще ти бъда благодарна да разбера резултата Wink

# 23
  • Мнения: 124
Момичета с колички Jane, продават ли термочувалче за крака за зимните месеци към количките в България, защото в нета има страхотни, но не знам дали ги внасят тук, не видя1х в каталога на премама. Само Премама ли внася колички Jane в България ?  Sad

# 24
  • Мнения: 2 663
Съвсем скоро ще има официален представител на Jane за България

# 25
  • Мнения: 366
Съвсем скоро ще има официален представител на Jane за България

  ОООО Йеее, аз съм истински фен... Кога, Къде ....

# 26
  • Мнения: 124
Съвсем скоро ще има официален представител на Jane за България

Наистина ли ? Моля за малко повече инфо или поне колко скоро ?   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 428
Съвсем скоро ще има официален представител на Jane за България

Еее, крайно време беше  Grinning Супер  Peace Че сега е доста ограничена дистрибуцията и предлагания асортимент

# 28
  • Мнения: 124
Има ли друг вносител на Jane в България освен Премаман?

# 29
  • Мнения: 129
Не, няма.

# 30
  • Мнения: 43
Премама не внасят чадъчета и термочовали на Jane. Аз от тях си взех чадър  на Бебе Комфорт, а от Малечко - човалче на Play. И от двете съм доволна и си пасват добре на количката (ние сме с червен Nomad).

# 31
Каква е цената на Jane Nomad (целия комплект)?Grinning

# 32
  • Мнения: 5 140
Премама не внасят чадъчета и термочовали на Jane. Аз от тях си взех чадър  на Бебе Комфорт, а от Малечко - човалче на Play. И от двете съм доволна и си пасват добре на количката (ние сме с червен Nomad).

Не ти ли се чупи чедърчето?
Една позната има и вече 2 пъти се чупи.

А иначе тя има Jane Carrera Pro Matrix и е доволна, само обаче 2 пъти се чупеха предните колела, но в Премаман и ги смениха и двата пъти без проблем, защото още е в гаранция.

# 33
  • Мнения: 2 891
Има ли друг вносител на Jane в България освен Премаман?

Мисля, че съм виждала такива колички в магазините Стефи  newsm78 , ако не се лъжа...

# 34
  • Мнения: 43
Каква е цената на Jane Nomad (целия комплект)?Grinning
Миналата година беше 1100лв доколкото си спомням. За сега незнам.

А за чадърчето нашето е сравнително ново и засега няма проблем. Надявам се и занапред.

# 35
  • Мнения: 4 428
Каква е цената на Jane Nomad (целия комплект)?Grinning
Миналата година беше 1100лв доколкото си спомням. За сега незнам.

А за чадърчето нашето е сравнително ново и засега няма проблем. Надявам се и занапред.

Ти Номада от къде си го взе? Защото доколкото разбрах не се внася от Премама. Те внасят само Слалом и Каррера. Много ми харесва тази количка и сериозно съм й хвърлила око за следващото. Но искам да си купя само количката, без разни допълнитлни притурки.

# 36
  • Мнения: 43
Ти Номада от къде си го взе? Защото доколкото разбрах не се внася от Премама. Те внасят само Слалом и Каррера. Много ми харесва тази количка и сериозно съм й хвърлила око за следващото. Но искам да си купя само количката, без разни допълнитлни притурки.
Взех го от Премама миналата година, но си вървеше с кошче за новородено и кошница за кола.

# 37
  • Мнения: 4 784
Имам въпросния модел количка и съм повече от доволна. Верно е, че коша вече му е тесничък на бебо, а като се има реедвид, че все още е само на 2 месеца и половина и тежи 6кг! Иначе е супер удобна!

# 38
  • Мнения: 4 784
Аааа, и забравих да уточня нещо. На български се произнася Хане!

# 39
  • Мнения: 124
Имам въпросния модел количка и съм повече от доволна. Верно е, че коша вече му е тесничък на бебо, а като се има реедвид, че все още е само на 2 месеца и половина и тежи 6кг! Иначе е супер удобна!

Ей това ме притеснява при коша Матрикс , че е много тесен  Thinking А сега какво ще правиш? Не е ли малък бебо да се вози без кош? Поне като кошница за кола стандартен ли е размера ?  Не мога да реша нищо  ooooh! Коя количка да купя с най-функционален кош ?

# 40
  • Мнения: 366
Цитат
Ей това ме притеснява при коша Матрикс , че е много тесен   А сега какво ще правиш? Не е ли малък бебо да се вози без кош? Поне като кошница за кола стандартен ли е размера ?  Не мога да реша нищо   Коя количка да купя с най-функционален кош ?

 Аз още ползвам стола за кола, макар че зимния кош вече ни е малък и моето мнение , е че е хубаво да си имаш и двата коша, защото като ти натежи бебето или попорасне не можеш да ползваш Матрикса и се оказва, че все едно си имаш само зимен кош без столче и пак ще ти се наложи да купуваш, но пък от друга страна можеш да го съчетаеш със стола за по пораснало бебе напр 0-18 или нещо такова, аз мисля че матрикса не обединява двата коша, само така казват, това си е изменен зимен кош от всякъде

# 41
  • Мнения: 857
mama_meggie ти от кога почна да слагаш бебока в столчето за кола на количката?

# 42
  • Мнения: 124
Защо да не става за стол за кола Матрикса ? какъв е по-точно проблема ? На мен ми изглежда като всички останали кошове за кола и размерите са му стандартни 1-13 кг. ? Нали уж това е идеята - да го ползваш за по-кратко време като кош за новородено в напълно легнало положение, а по-нататък като нормална кошница за кола ? Има ли майки с Матрикс, които да си го ползват като кошница за кола да споделят мненията си  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 366
mama_meggie ти от кога почна да слагаш бебока в столчето за кола на количката?

Амии към 3-ти месец, но и преди това , но под тапицерията (ако може така да се каже) бях натъпкала пелени , за да изравня малко ъгъла на седене, не че съм убедена ,че пречи ама така... беше ми много удобно, от колата на шасито и обратно.
 А за коша матрикс не съм казала ,че не може да се ползва за стол за кола, а че бебето натежава и коша като е голям съответно тежи повече от столчето и няма да ти е лесно да го разнасяш, а и честно това което видах не ми изглежда да е удобно за столче, даже не видях да има колани като на столче, но е факт, че не съм ползвала и това са си само мои изводи...

# 44
  • Мнения: 857
а имаш ли снимка как изглежда количката със столчето само в момента?

# 45
  • Мнения: 366
  Ами тук имам две за които се сещам , но съм снимала панделката, а не количката... виж ако нещо разбереш.. ти защо така питаш не си ли го пробвала тоя вариант... http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2689102 http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2689106 извинете , че ви изменяме темата

# 46
  • Мнения: 857
да още не съм го пробвала ,но утре мисля и аз да и го сложа,че зимния ми е доста тежичък с беба вече. мерси

# 47
  • Мнения: 366
  Еми ако те притеснява ъгъла на седене сложи колкото прецениш пелени или някаква възглавничка под текстилното покритие и няма да се вижда, а ти ще си спокойна

# 48
  • Мнения: 124
Аз съвсем се обърках вече , няма ли фенове на кош матрикс ?  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 663
Така...Matrix-а си е кош за кола с легнало положение и възможност за закачане на рамките на Jane.Аз лично ще купувам Слалом +Матрикс.Колкото и да натежава от седалката до рамката и обратно няма да ми е проблем.Със сина ми не купих кош за новородено, а ползвахме кошницата за кола, защото много повече ми харесваше как изглежда количката и грам на съжалявам.Не съм слагала никакви възглавнички, освен пеленка да не се изпотява, кошчетата за кола за пригодени от първия ден на бебето.

# 50
  • Мнения: 124
А колко по-тежък е коша Матрикс от обикновените кошници за кола ? Четох в нета някъде, не си спомням вече къде, че за този кош има много добри резултати от краш тестовете и е надежден по отношение сигурността на детето., което е най-важното в избора на такава покупка 

# 51
  • Мнения: 366
Цитат
Не съм слагала никакви възглавнички, освен пеленка да не се изпотява, кошчетата за кола за пригодени от първия ден на бебето.
Да така е , даже моята братовчетка, която живее в Нова Зееландия каза, че при изписването на нея с бебето задължително трябва да е със столче (кошче) иначе няма да я пуснат от болницата, а ако я хване полиция с бебето на ръце я чакат страшни глоби!!!
също така смятам , че производителите нямаше да пишат 0+ ако наистина не е така... ама тука нашенските магазини и продавачи стресират майките с тово, че ъгъла е твърде голям за малко бебе, и така за мое спокойстие и на бабите аз слагах пелени от долу........ не твърдя , че трябва
А за коша матрикс съм сигурна,че за да го изобретят си има своите предимства... ама аз нали си имам слалом за мен той си е най- добър

# 52
  • Мнения: 124
Carrerata сгъва ли се лесно, удобна ли е за носене ?

# 53
  • Мнения: 118
mima28, като бях в Премама, продавачката изрично подчерта, че Матрикса не става за след 4тия месец във функцията си на кош за новородено!! Това само за сравнение с Примата на casualplay, която е (уж!) достатъчно голяма до 6 месеца, а за столче за кола ставала като стандартните столчета. Ох, иди разбери кое е истина, преди да си го изпитала на собствен гръб  Rolling Eyes

Аз все пак поръчах на сестра ми да прати casualplay Vintage Reverse-a, а Примата ще купя тук от Малечко. Ти нали си около месец след мен, ще имам време да ти кажа личните си впечатления  Hug

# 54
  • Мнения: 795
Това само за сравнение с Примата на casualplay, която е (уж!) достатъчно голяма до 6 месеца, а за столче за кола ставала като стандартните столчета.

Достатъчна е, не са те излъгали! Grinning

# 55
  • Мнения: 239
Да така е

Общи условия

Активация на акаунт