мебели дибо

  • 5 479
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
някой има ли мебели дибо http://www.dibobg.com/index.html и доволен ли е? харесала съм си кошарка от там  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 327
имам масичка със столче, цвят череша. Много съм доволна!! На тази масичка Ати се храни, играе, рисува.. Вече повече от половин година я ползваме и още си е като нова.

# 2
  • Мнения: 48
Леглото и скрина на сина ми са на Дибо. Ние избрахме легло 70/140 см. Много сме доволни. Те ми дължат пари за реклама  Wink две наши приятелски семейства си купиха мебели от тях покрай нас. За сега не са ме били още.  fight

# 3
  • Мнения: 1 449
Имаме легло (70х140) и скрин - в синьо. Ползваме ги 3-4 месеца, доволна съм.
Сглобяват се лесно, стабилни са, кантовете са пластмасови и здрави. Освен това са и красиви.
Много добра цена за качеството.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
кантовете са пластмасови и здрави.
a? Shocked

# 5
  • Мнения: 1 449
Обкантването на Дибо е с дебели, U-образни ПВЦ-кантове.
От опит споделям, че кантовете са много важни за цялостното качество на мебелите. Предполагам, че всеки се е сблъсквал с разлепващи се кантове от меламин или тип фурнирована хартия...

# 6
  • Мнения: 7 640
Нашите легла са с решетки от двете страни 120х60, уж Бертони, но съ производство на Дибо.
много съм доволна.
Имаме и столчена с масичка, които могат да се ползват от бебета и по-големи деца на една асеновградска фирма, Дибо предлагат подобни- също съм доволна.

# 7
  • Мнения: 5 539
Не знаех досега чие производство е леглото на Ева, но го разпознах на една от снимките. Детско легло "Съни".
Крайно недоволна съм Twisted Evil
Когато детето навърши годинка и понатежа, пръчките на подматрачната рамка започнаха да се вадят и да падат. Леглото стана негодно за ползване. Наложи се намесата на майстор. Толкова некадърна изработка, просто съм удивена.
За чекмеджето да не говорим, то е тежко и се държи на 2 тънки релси. Макар че винаги е било празно и Ева никога не е стъпвала в него, падна от само себе си.
Иначе леглото изглежда като ново, но щом вдигнеш матрачето и истината лъсва Confused

# 8
  • Мнения: 5 539
Ако Херелина иска, ще го снимам утре и ще пусна снимки за да се види какво точно имам предвид.

# 9
  • Мнения: 4 546
Ако Херелина иска, ще го снимам утре и ще пусна снимки за да се види какво точно имам предвид.
ако не те затруднява..   bouquet а от магазина поне не приеха ли рекламация  newsm78

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Кошарката ни е такава, без шкаф: http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Sanyb6.jpg

Красива е на външен вид, но не съм доволна от две неща: кантовете се отлепиха /не бяха добре направени фабрично/ и чекмеджето /единично/ се отваря много неудобно. Вземи си кошарка с две чекмеджета.

Общи условия

Активация на акаунт