В кой месец ви пролича бременността?

  • 12 895
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
На мен ми пролича в края на 2-рия а бебка я усетих в 21-22 г.с Peace



# 16
  • Мнения: 521
Пролича ми в четвъртия мес.,а бебето усетих в 18-та г.с.И защо трябва да те притеснява това ,че другите не те забелязват,то ако гледаме това хората около мен чак към 5-тия мес. започнаха да разбират ,че съм бременна ,а не просто качила някой друг килограм.Спокойно после пък ще те заглеждат постоянно всичките ти познати и някои ще се питат наум ,а други директно така,че и този момент ще дойде бъди сигурна.

# 17
  • Мнения: 3 456
Личеше ми още в 3-и месец. Всички се чудеха.
А усетих бебето чак в края на 5-и. Бях се притеснила, но ми казаха, че при първа бременност е така.
И при мен беше точноо така.

# 18
  • Мнения: 1 008
Пролича ми в трети месец, а бебето го усетих чак кьм края на шестия! Много се бях притеснила,но при всеки е различно.

# 19
  • Мнения: 1 671
Пролича ми в 5 месец, а бебето усетих много рано - 15-16 седмица.

# 20
  • Мнения: 1 409
В края на 5 - тия месец ми пролича , а бебето даже по - рано го усетих  Wink
Peace

# 21
  • Мнения: 268
Пролича ми в края на 5-я месец. Горе-долу по това време усетих и първите ритничета Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 3 271
Първият път в 5 месец ми порастна корема и 22 седмица усетих бебчо, а сега още в 4месец имах корем и 17 седмица го усетих.

# 23
  • Мнения: 153
Края на петия ми пролича, а края на четвъртия за първи път усетих бебето Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 360
Към края на 6-ти месец си личеше, че съм бременна. Преди това пак тук-там някой разпознаваше, но като цяло не ми личеше.
Бебка я усетих в 5-ти месец.

# 25
  • Мнения: 814
През първата бременност ми личеше към края на 3тия месец и го усетих към 4тия месец, а сега ми пролича в края на 4тия и тогава го усетих

# 26
  • Мнения: 1 364
В 5я месец ми пролича. А към 4я го усетих.

# 27
  • Мнения: 114
С първото бебе ми пролича чак 5 месец-тя беше мъничка, а я усетих средата на 4 месец.Сега със второто още нямам коремче(14г.с) но го усетих в края на 12г.с.-явно доста ще рита Grinning

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И двете бременности ми проличаха доста рано (за мой ужас Cry).
С първата бременност почувствах бебето в 18-та седмица, а при втората- 16-та.  Peace

# 29
  • Мнения: 497
Мен ми личи още от третия, но все още не съм усетила бебо. Чакам с нетърпение и този мемент!

Общи условия

Активация на акаунт