За и против показните ласки на публични места??

  • 6 367
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Аз по принцип нямам нищо против ласките на публични места, ама без да се прекалява, щото става гнусно малко за околните/поне на мен/като се прекали ......имам в предвид за лигавенето ,пускане на езици и мляскането  Sick чак пък толкова,айде нема нужда  Stop

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не ги забелязвам, не ми пречат.

И аз съм като теб  Simple Smile! Като се обичат- да правят каквото си искат, стига да не се събличат...Онзи ден гледах момче и момиче с подобно поведение в едно кафене и много им се зарадвах вътрешно Grinning.

# 17
  • Мнения: 2 407
Не ми пречат.Не обръщам внимание на такива работи..

# 18
  • Мнения: 2 792
   Като не ви е приятно ще гледате  Mr. Green.
   Не ми пречат, виж ако работата стане по-сериозна и хората почнат да се уважават със сигурност ще се изнеса на другаде, децата в 9-9.30 са креватите, така че за тях нямам притеснения.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 826
Бих казала че повече ме дразнят  Confused Или май дразнят не е точна дума , по-скоро са ми смешни ...
А най ми е странно като видя двойка гълъбчета в някое заведение и с тях още едно момче(може и момиче),което гледа неловко някъде другаде,докато те се мляскат до него .... Mr. Green
Кофти история , никога не съм попадала , а няма и да попадна .

За протокола - по принцип и аз съм го правила когато съм на 3-та водка в дискотека или кръчма  newsm44 , но винаги е било с граници  - т.е. не изпадаме в "дълбоки и страстни целувки с език "  newsm62

# 20
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
По принцип съм против такива ласки на публични места.
Мн. е некомфортно за останалите на масата и най-вече като има деца.

Др. е въпросът в конкретния случай на авторката какво правят малки дечица по кръчмите вечерта.

# 21
  • Мнения: 1 312
Малко ми е гадно и на мен. Не се притеснявам заради децата, а по-скоро го намирам за излишна показност - всички правим секс, ама нужно ли е да е на площада. Като бях млада и дива пак ми беше гадно - и да гледам, и да го правя /натискането на обществено място/.

Моето мнение Peace
Не обичам също да коментирам пред хората общи планове и ангажименти в стил:"Сега се сетих..."
        "Да не забравиш утре..."
Просят си въпросите...

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ъъъъъ има страшни случаи- да се чудиш целуват ли се или се мият така....  Sick

# 23
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Всяко нещо с времето си.Аз съм имала на младини такива случки,но вече ми се струва,че не е за мен.Пък знам ли,той алкохола не прощава на никого Mr. Green
Дааааааа - така е.  Embarassed

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не обичам също да коментирам пред хората общи планове и ангажименти в стил:"Сега се сетих..."
        "Да не забравиш утре..."
Просят си въпросите...
Тъй вярно, а това е досаден навик на мъжа ми, много се дразня, но пусто тогава се сеща и се опитвам да свикна  Whistling
А по темата:
Могат да се обичат и без да си обменят секретите пред мен.  Sick

# 25
  • Мнения: 2 229
На мен веднъж ми направиха забележка в едно заведение и ми стана мноооого неудобно, не стъпих повече там. Embarassed
Наистина има други места да се "изразяват чувствата", не е много приятно да ядеш в заведение например, а до теб да си плюят в устите...буквално.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз даже съм се чудила преди сватбата как ще се целунем с мъжа ми пред всички Embarassed,толкова ми е некомфортно. На улицата приемам най-много прегръдка или целувка без езици (е,и повече съм си позволявала понякога).
Другите не ми правят особено впечатление, когато обменят лиги по барове и кръчми, стига да не ми се разголват пред погледа. Но и тогава не съм шокирана.

# 27
  • Мнения: 1 564

А най ми е странно като видя двойка гълъбчета в някое заведение и с тях още едно момче(може и момиче),което гледа неловко някъде другаде,докато те се мляскат до него .... Mr. Green

newsm12

# 28
  • Мнения: 1 273
Когато бях тинейджър, много се радвах на такива публични ласки, но сега ми е доста дискомфортно и неприятно Naughty

# 29
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами щом няма къде,нека са на публични места.Важно е да има мир илюбов. kiss

Общи условия

Активация на акаунт