епилепсия?

  • 1 330
  • 9
  •   1
Отговори
детето ми изпада в особени пристъпи-не са гърчове,не са припадъци-отпуска се,втренчва поглед,посивява и понякога спира да диша за кратко,но не губи съзнание.три пъти бяхме в болница,правиха му всякакви изследвания и всичко излиза нормално.първите пати го изписаха с диагноза рефлукс,а сега го лекуват с цонвулех-лекарство за епилепсия и гърчове,макар че неврологичните изследвания не откриха нищо подобно.интересува ме дали на някои се е случвало подобно нещо??




--------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 17:35 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 941
какъв рефлукс?Правиха ли ЕЕГ,какво показа?Това състояние се дължи на нещо,консултирай се и с други специалисти,това ми прилича на малък припадък при епилепсия.Дано да греша

# 2
и еег-то и трансфонтаналната ехография не показаха нищо тревожно.дори първия път той изпадна в това състояние по време на еег-то и то нищо не отчете.др.литвиненко,които се води за светило в неврологията три пъти отхвърля всякакъв неврологичен проблем и накрая реши да му пише диагноза епилепсия,защото никoй от другите лекари не можеше да предпише никакво лечение поради липса на диагноза???забравих да спомена,че детето ми още няма два месеца Sadможело в пост наталния пероид да се случват такива напълно необясними неща,които в последствие евентуално да отзвучат.



--------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 17:36 от Доня Туфиня

# 3
  • Мнения: 1 771
Мисля, че трябва да се консултирате и с друг лекар - специалист. Така да се предписват лекарства без да е поставена диагноза според мен не е много добре.

# 4
  • плевен
  • Мнения: 1 249
мОЖЕ ЛИ ДА НАПИШЕШ МАЛКО ПО-ПОДРОБНО.кЪДЕ ПОСИВЯВА ПО ЦЯЛОТО ТЯЛО ИЛИ САМО ПО УСТНИТЕ.А как разбра,че сатурацията пада?Сатурацията е процента на насищане на кръвта с кислород.Според мен детето ти има сериозен проблем и трябва да се допиташ до специалист.Не искам да те шашкам ,но във форума едва ли ще получиш компетентен съвет по този въпрос.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
за 2 месеца - 3 пъти в болница Shocked

# 6
  • Мнения: 941
вече отговорих на твоя въпрос,въпреки,че беше формулиран по друг начин.Пак ще попитам:правиха ли му ЕЕГ,какво показа?За какъв рефлукс става въпрос?И с риск да те уплаша,пак ще кажа,че това ми прилича на малкия припадък при епилепсия.От цялото си сърце искам да греша Praynig Praynig Би ли написала подробности?

# 7
  • Мнения: 941
намерих предишната ти тема и отговорите.Добре,разбрах за ЕЕГ-то,добре е,че е направено в такъв момент,защото при епилепсия понякога то не показва никаква активност,ако в момента няма гърч.Ехография на сърце,ЕКГ,мнение на кардиолог?

# 8
  • Мнения: 175
Пробвай и при класически хомеопат-понякога хомеопатията върши чудеса.

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Какво става с детенцето някой знае ли newsm78  или е пусната друга тема ако е така моля да ми кажете къде е новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт