Да се научим да владеем себе си...

  • 2 122
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 597
Не ни го препоръ4вай,защото е много вредно.За да му извлекат кофеина го тъп4ат с много други химикали,които са много по-вредни от самият кофеин..Аз съм страстна любителка на кафето и пия по много кафе.../вредно,лошо..пия си го../ НО съм си дебел4о,и не мога да кажа,4е ми притъпява апетита..мога да го пия по всяко време на денонощието,след или преди хапване или между...ако ми притъпяваше апетита..да съм станала вейка..но вси4ки сме разли4ни,това,4е при мен е така,не зна4и,4е и при другите трябва да е същото,нали? само споделям...не лежете на тази кълка...

# 31
  • Мнения: 3 647
след всяка силна негативна емоция ми иде да се наям като син кит със шоколад
 smile3515 smile3514
тази година съм си обещала че няма да се ядосвам за първите 3 месеца имам само 3-4 нервни изблика  и то все свързани с гадните колеги  newsm61 smile3511 smile3511 smile3511
 но инъче се справям за сега - щом още няма трупове
 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48

# 32
ANGYA ot kude ti e towa , deto ti e naj-otdolu sus pokazaleca za kilogramite

# 33
  • Мнения: 3 647
ANGYA ot kude ti e towa , deto ti e naj-otdolu sus pokazaleca za kilogramite
http://www.tickercentral.com/
 ot tuk

# 34
  • Мнения: 6 958
след всяка силна негативна емоция ми иде да се наям като син кит със шоколад
 smile3515 smile3514
тази година съм си обещала че няма да се ядосвам за първите 3 месеца имам само 3-4 нервни изблика  и то все свързани с гадните колеги  newsm61 smile3511 smile3511 smile3511
 но инъче се справям за сега - щом още няма трупове
 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48 newsm48

Миме  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 23:35 от miranda_rs

# 35
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Мнооооооогоооооо ми се яде като съм ядосана и за да се овладея, обикновенно излизам за 15тина минути да покарам колело и ми минава:о)

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Обичам вкусната храна!  love001 За мен храненето е удоволствие! Като всяко удоволствие цената му е висока!По тази причина в изблик на щастие си правя страхотно угощение. Когато съм нещастна спирам да ям или по точно да съществувам.Тук трябва да кажа , че не съм слабичка!!                                                                 На всяко удоволствие  и щастие  цената му е висока!Обаче си мисля , че е по-добре закръглена и щастлива отколкота слба и нещастна!!  Hug

# 37
  • Мнения: 534
Аз пък немога да ям,когато ми е криво, Naughty
просто ми се убива апетита,
но обичам да се храня(нищо че не ми личи) и
малката ми "Маги" тайна е че ям бавно,обичам да
усещам вкуса на храната  Flutter

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Когато съм ядосана или нервна загубвам апетит.Тогава отивам да тренирам до безумие.Имам енергия за това,от яд сигурно Grinning
Когато се чувсвам по-спокойна тогава си угаждам.То ни така,ни така при мене   smile3534

Общи условия

Активация на акаунт