Да се научим да владеем себе си...

  • 2 121
  • 38
  •   1
Отговори
Simple SmileКрасавици , по повод на това , че преди малко се наядох като (вие си изберете сравнението) , да ви питам
Имате ли желание да ядете , когато сте ядосани , когато сте тъжни
WinkАз да, и то голямо;)
Като съм ядосана искам да ям ям ям и ми минава лошото настроение;)
Като съм тъжна , сякаш искам да се донатъжа и вземам , че почвам да ям.
Много е вредно, ужасен навик...
Вие , ако изобщо ви се е случвало , какво правите за да се възпрете  да не злоупотребите с храна. Имате ли някакви Маги малки тайни... аз нямам

# 1
  • Мнения: 916
Оооо,да...това ми е до болка познато Twisted Evil Close ooooh!
В повечето случаи просто си злоупотребявам.... Mr. Green...значи и аз нямам

# 2
# 3
  • Мнения: 2 811
на мен ми помага работенето и правенето на интересни неща. напълнявам единствено от заседяване, или след контузия/например при мен имаше повреда в крака и не можех да ходя -тогава качих наистина много/. затова просто гледам да съм заета и да правя неща, които обичам. просот динамичен начин на живот. за жалост ччовек си има и други задължения и понякога се налага и да се клечи и учи, например.

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Намираш си работа.  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 840
Нищо не помага, като реша да ям - някаква болка в мозъка ми е.
Човърка, човърка и бегом до хладилника.

Това си е за психолог. Sick

# 6
  • Мнения: 2 811
еми аз съм без хладилник, затова наблягам на бягането Simple Smile))))

# 7
  • Мнения: 6 958
еми аз съм без хладилник, затова наблягам на бягането Simple Smile))))

 Mr. Green Защо си без хладилник  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 811
 изгоря преди половин година и не ми е залипсвал. с любимия ядем навън.

# 9
  • Мнения: 6 958
изгоря преди половин година и не ми е залипсвал. с любимия ядем навън.

Късметлийка си ти  Peace

# 10
  • Мнения: 5 255
Хващай се на работа  newsm79 wash hang 1ironing 1dishes
После   bath1
После


Виж ми аватара  Mr. Green  Joy

# 11
  • Мнения: 597
Ох,същата съм...още по-лошото е оба4е ,4е и когато  не ми е кофти настроението,пак оби4ам да ям..и да ви кажа..мога по цял ден да ям...е това какво е? Дива простотия...добре,4е все пак имам малко здрав разум и не съм ударила ве4е 100 те.  Днес се мерих,пак 68..а миналото лято бях 62-3...А 5 кила са толкова много за мен,защото съм ниси4ка...и как ми ли4ат...Ама да не си помислите,4е трябва да бъда 62 за да съм добре? О,неееее.....целта е 55,а ако слушам Спайдърите 49....ама на тия кила последно съм била в 4 клас може би....така,4е не ги ща...ама и кога и как ще стана 55,това никой ве4е не знае..Понякога така се от4айвам..направо губя надежда,4е ще успея.Е,в такива моменти ми се ида да отворя хладилника,и вси4ки шкафове..и голямата си уста...Понякога дайе си мисля,4е може би е някакво болестно състояние.Ами може ли? Ако знаете каква воля съм имала,как съм спазвала вси4ко стриктно,и гладувания,и какво ли не..а сега? Много ме е срам даже като ви ги разправям вси4ките тези мои ежедневни преживявания... Embarassed

# 12
  • Мнения: 4 473
Рядко ми се случва да се тъпча. По-скоро прекалявам с цигарите, когато съм ядосана или тъжна. Confused А любим шоколад съм във форма да унищожа по всяко време Crazy

# 13
  • Мнения: 4 916
Забелязвам, че когато съм под стрес, компенсирам с храна. С всякаква храна.  Embarassed Не е хубаво, но... Сигурно трябва да поработя върху овладяването на кризисни ситуации в ежедневието Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Пинки,мацка, аз тези от Спайдър ги бойкотирам.Там и аз бях нейде под 50-те, не помня колко. #Crazy

Иначе, и аз бях 63 преди 2 месеца, ама сега съм 70 newsm50

И си мислех, че са течности и въздух Crazy, ама....айде, да не казвам колко време ще си връщам шейсет и трите, а за тези под 50 Shocked

Общи условия

Активация на акаунт