Купуване на играчка Furby ?

  • 14 951
  • 77
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте, мами.
Можете ли да ми кажете виждали ли сте играчка Furby в някой от софийските магазини за детски играчки, че аз никъде не мога да намеря.

# 1
  • Мнения: 1 327
Доколкото знам Марсел ги внасят, но нямат от доста време от тях. Цената им беше към 30 лева...
и аз много искам да си взема, ама нямаа, нямаа...

за тези, които не знаят какво е фърби -

# 2
  • Мнения: 416
Преди две години ги даваха в детските менюта на McDonald's.Миналия месец видях,че пак ги дават в McDonald's-Орион.Сигурно са изостанали от преди...Провери и в другите ресторанти - може пък да намериш(нали във всеки McDonald's дават различни играчки).

# 3
  • София
  • Мнения: 2 019
Преди две години ги даваха в детските менюта на McDonald's.Миналия месец видях,че пак ги дават в McDonald's-Орион.Сигурно са изостанали от преди...Провери и в другите ресторанти - може пък да намериш(нали във всеки McDonald's дават различни играчки).
Ние тези от Mcdonald's ги имаме, ставаше въпрос за истинските Фърби-та, дето говорят и можеш да си играеш на криеница с тях и които, ако много им говориш, почват да казват думи от родния ти език. Това е изпитано, наши приятели ни дадоха едно Фърби да си поиграе дъщеря ми / на тях са им го донесли от Полша/ и до края на престоя си у нас каза две думи на български. Иначе "родните" му езици са английски и фърбишки  Simple Smile

# 4
nqkade ot net-a moga li da si kupq furby?!?! .. mn iskam! Simple Smile ili ot ruse.. ama mai ne sam vijdala v rs.. ili nqkade sf, vn .. 4e iam pat na tam skoro Simple Smile mersi!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
Какви са те зи чудеса, искаме и ние такива.
А в Испания напремир има ли подобни?

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ей тук има много-поръчвайте http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fc … by&category0=

# 7
  • Мнения: 1 541
Здравейте, връщам темата отново напред за да питам- все още ли никъде ги няма в Бг тези Фърбита? Преди навсякъде беше залято, а сега никъде не може да се открият  Crossing Arms Много искам да взема на дъщеричката си и ще съм благодарна, ако някой открил тези рошльовци сподели   bouquet

# 8
  • Мнения: 59
Има ги в Метро!

# 9
  • Мнения: 1 327
от кои има в метро?? дай повече инфо

# 10
Иска ми се да си купя фърби от България,прочетох сайта за поръчки в чужбина,благодаря.

# 11
Със сигурност ги имаше в Метро 1. Бях ги виждала покрай нова година. Струваха 80лв.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
Най-сладката и най-досадната играчка, която сме имали у дома!
В пристъп на обич Виктория така гушна зеления рошко, че той млъкна насред изречението... май завинаги.
Имаме и още един вариант - поне три пъти по-голям. Говори по-малко, но за сметка на това при добри грижи може да си роди бебе и да си гукат и пеят заедно. Дали да не му сложа нови батерии?

Ако видя да се продават в София, ще купя 1-2 нови.

# 13
# 14
  • Мнения: 8
А в магазин Хиполенд дали няма да ги има

# 15
  • София
  • Мнения: 2 019
А в магазин Хиполенд дали няма да ги има
Няма ги в Хиполенд.  Sad
Имало ги е в Комсед миналата Коледа.

# 16
Преди време и аз търсих прословутите фърбита и стигнах до вносителя.
Мисля ЕО или ЕОН бяха. Но те ми казаха, че са единствените тук, които внасят оригинално фърби и въпреки големият интерес, нямала да ги внасят повече. Ядосах им се.
От тогава се отказах да търся.

# 17
# 18
  • Мнения: 1 327
Преди време и аз търсих прословутите фърбита и стигнах до вносителя.
Мисля ЕО или ЕОН бяха. Но те ми казаха, че са единствените тук, които внасят оригинално фърби и въпреки големият интерес, нямала да ги внасят повече. Ядосах им се.
От тогава се отказах да търся.

мисля, че фърбитата вече са спряни от производство... иначе ние се сдобихме с две - едно за бебета и едно за деца над 4 години. и бяха на смешни цени -  по 8 и 10 долара. реално колета струваше двойно по-скъпо.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ау, това не са ли малките Критърси  Grinning...интересно звучи

# 20
  • Мнения: 1 327
Ау, това не са ли малките Критърси  Grinning...интересно звучи
това е бебето
а другото е това

# 21
  • Мнения: 985
Някой разбрал ли е откъде може да се купи,че и аз проявявам интерес. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 422
Благодарско за идеята  която е дала Фантичка   Hug Благодарение на темата  сега си чакам това съкровище :

# 23
  • Мнения: 122
Искам и аз, но от ebay, не мога. Има ли друг сайт?

# 24
  • Мнения: 422
Ами и тук го има ама цената му е доста по висока все пак там е чисто ново Simple Smile

# 25
  • Мнения: 985
Аз не разбрах как да се регна в Ибей. Rolling EyesБългария изобщо я няма при държавите Confused

# 26
  • Мнения: 422
Аз не разбрах как да се регна в Ибей. Rolling EyesБългария изобщо я няма при държавите Confused
Има я в кой ebay искаш да се регнеш? В същност няма значение навсякъде е еднакво в който и да се регнеш.
Ето ти линк зa регистрация в ebay.com : https://scgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?RegisterEnterInfo
Така на бутона Country or Region където пише по начало United States от стрелката зъкаш на най долното : See all counties...
От менюто си избираш Bulgaria и даваш на Change Country or Region

# 27
  • Мнения: 985
Аз не разбрах как да се регна в Ибей. Rolling EyesБългария изобщо я няма при държавите Confused
Има я в кой ebay искаш да се регнеш?
ами в  нЕкъв европейски май. newsm78

# 28
  • Мнения: 122
Ами и тук го има ама цената му е доста по висока все пак там е чисто ново Simple Smile
Благодаря Mish  Peace
Цената вярно е доста висока, ще се пробвам от дуго място да го намеря, пък ако не стане... Ама много го искам...

# 29
  • Мнения: 422
Аз не разбрах как да се регна в Ибей. Rolling EyesБългария изобщо я няма при държавите Confused
Има я в кой ebay искаш да се регнеш?
ами в  нЕкъв европейски май. newsm78
Има я в кой ebay искаш да се регнеш? В същност няма значение навсякъде е еднакво в който и да се регнеш.
Ето ти линк зa регистрация  за Щатите в ebay.com : https://scgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?RegisterEnterInfo  а в
Така на бутона Country or Region където пише по начало United States от стрелката зъкаш на най долното : See all counties...
От менюто си избираш Bulgaria и даваш на Change Country or Region 
същото е ако искаш да се регистрираш в ebay.co.uk: https://scgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?RegisterEnterInfo&_trksid=m37

# 30
  • Мнения: 985
ок,благодаря ти Hug

# 31
  • Мнения: 985
а колко ти излезе твоя Фърби?

# 32
  • Мнения: 422
а колко ти излезе твоя Фърби?
Ами евтинко сравнение с цената на която се предлага като нов: 8,25$ Фърбито + 13$ shipping . Общо 21,25$ = 30 лв. което си е евтинко : ) Но в повечето случай шипинга е към 23 -25$ на Фърбитата зависи от големината все пак.

# 33
  • Мнения: 985
а колко ти излезе твоя Фърби?
Ами евтинко сравнение с цената на която се предлага като нов: 8,25$ Фърбито + 13$ shipping . Общо 21,25$ = 30 лв. което си е евтинко : ) Но в повечето случай шипинга е към 23 -25$ на Фърбитата зависи от големината все пак.
да на мен ми искат 9,99евро за Фърби и 25,74 за шипинг. ShockedИ ся го поръчах ,ама ми се ще да се откажа,но не знам как. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 422
а колко ти излезе твоя Фърби?
Ами евтинко сравнение с цената на която се предлага като нов: 8,25$ Фърбито + 13$ shipping . Общо 21,25$ = 30 лв. което си е евтинко : ) Но в повечето случай шипинга е към 23 -25$ на Фърбитата зависи от големината все пак.
да на мен ми искат 9,99евро за Фърби и 25,74 за шипинг. ShockedИ ся го поръчах ,ама ми се ще да се откажа,но не знам как. Rolling Eyes
Ами трябвало е предварително защо не погледна темата Някой ще ме светне ли за EBAY? : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210075.0
Защото когато вече си натислана бутона Buy It или Bid си носиш отговорността. В смисъл ако не си я платиш ще ти закрият  акаунта и ще получиш бан по IP всичко е описано в подробно в горния линк.
Но странно защо ти искат толкова много за шипинг? От кой ebay си го поръча? Щатите или англия? В щатите е в долари по принцип.

# 35
  • Мнения: 985
ама май от европейски,щом в евро искат. Tired

# 36
  • Мнения: 422
ама май от европейски,щом в евро искат. Tired
кой линк пишеш www.ebay.com ili www.ebay.co.uk ?  Ако е евртопейския е много и като прочетеш темата която съм ти пратила ще видиш какво се прави в случай че ти искат нереален шипинг това е адски много ако е от англия  Shocked

# 37
  • Мнения: 985
извинявай,било  е в долариОбщо ми искат $35.99    .Играчката е 9,99,останалото е шипинг.Ама пак ми се вижда много Crossing Arms
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280167194235 от тук.

# 38
  • Мнения: 422
Моето бонбонче Furby от вчера е при мен. Супер весело е за сега аз се радвам повече от малчо че да видим. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 111
Аз не съм особено очарована от Фърбито,а пък щерката въобще.Очаквах да има по богат речник,а той дърдори три фрази на кръст.А очаквам още един ooooh!

# 40
  • Мнения: 422
калисто има команди и с тях пее и танцува. Моето пее 3 песни и казва повече от 3 реплики. А може и да са го науцхили все пак не е ново:)
Чочка  този шипинг е нормален за Щатите!

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 13:19 от Mish

# 41
  • Мнения: 1 111
И моя пее и танцува,но когато си пожелае той.И повтаря все че му се спи и затваря очите. #2gunfireТи инструкция за ползване имаш ли?
Иначе за говора четох някъде, че знаели около 400 думи newsm78

# 42
  • Мнения: 422
Намерих в нетрнет : http://www.mimitchi.com/html/furbman.htm
от там на Let's Be Friends... и си ги четеш долу от Next на следваща страница

# 43
  • Мнения: 1 111
А мерси много.  bouquetАко реша да продавам ще ти пиша.

# 44
  • Мнения: 8
ох и аз искам да си поръчам Фърби пък изобщо не ми е ясно как и от къде

# 45
  • Мнения: 107
Ами аз купих един от София миналата година. От Бонжур на Славейков. Беше около 50 лв. Казваше се Могуай....ама пак май си е Фърби. Не знам дали ги има още там, ама може да проверите Grinning

# 46
  • София
  • Мнения: 1 845
Ами аз купих един от София миналата година. От Бонжур на Славейков. Беше около 50 лв. Казваше се Могуай....ама пак май си е Фърби. Не знам дали ги има още там, ама може да проверите Grinning
Какво "владее" вашето Фърби? Laughing

# 47
  • Мнения: 107
Ами аз купих един от София миналата година. От Бонжур на Славейков. Беше около 50 лв. Казваше се Могуай....ама пак май си е Фърби. Не знам дали ги има още там, ама може да проверите Grinning
Какво "владее" вашето Фърби? Laughing


Ами говори на негов си език, но има възможност да се научи и на друг.Спи, когато не му се обръща внимание, иска си храна, изпълнява разни команди Blush Много е симпатичен Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 1 845
Дано ги има в Бонжурите, струва ми се добър подарък.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 147
За колко големи деца представлява интерес фърбито?

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:31 от savena

# 50
  • Мнения: 422
За колко големи деца представлява интерес фърбито?

Зависи от детето. Принципно го дават за деца над 7 годишна възраст но това е като се има предвид да му говорят и да си играят с него като приятел. Като се има предвид че то говори освен фурбишки на английски значи детето поне трябва да научи командите на които  отговаря.
Но бебчо е на 9 месеца и като му го пуснах му се кефи и му вика. бяха много смешни Алекс вика  и посяга да го хваща и Фърбито му отговаря.

# 51
  • Мнения: 4 877
Момичета, и аз се чудя на едно фърби. Става ли поне малко за момчета? При мен единият е на 7 г., другият на - 4 мес., но май на мама й се играе  Simple Smile. Иначе го намерих в тоз аглийски сайт, за който бях писала http://www.thetoyshop.com/Toys/SoftToysAndDolls/SoftToys/OtherSo … 8/Funky+Furby.jsp
Струва малко на 9 пауда и само си го гледам. Моите мъже да вземат да ми го подарят.  Laughing Всъщност аз искам да купя фърби още, когато големият беше бебе. И оттогава аха да купя и се решавам, че е много женска играчка.

# 52
  • Мнения: 422
Момичета, и аз се чудя на едно фърби. Става ли поне малко за момчета? При мен единият е на 7 г., другият на - 4 мес., но май на мама й се играе  Simple Smile. Иначе го намерих в тоз аглийски сайт, за който бях писала http://www.thetoyshop.com/Toys/SoftToysAndDolls/SoftToys/OtherSo … 8/Funky+Furby.jsp
Струва малко на 9 пауда и само си го гледам. Моите мъже да вземат да ми го подарят.  Laughing Всъщност аз искам да купя фърби още, когато големият беше бебе. И оттогава аха да купя и се решавам, че е много женска играчка.

Ми Алекс е мъжки но му се радва и му крещи. А и ако не ти хареса после ще го продадеш или подариш. Цената му е супер в сайта в който си пейстнала Peace Аз си взех и 2-ро и сега сме с 2:
и

# 53
  • Мнения: 4 877
Момичета, и аз се чудя на едно фърби. Става ли поне малко за момчета? При мен единият е на 7 г., другият на - 4 мес., но май на мама й се играе  Simple Smile. Иначе го намерих в тоз аглийски сайт, за който бях писала http://www.thetoyshop.com/Toys/SoftToysAndDolls/SoftToys/OtherSo … 8/Funky+Furby.jsp
Струва малко на 9 пауда и само си го гледам. Моите мъже да вземат да ми го подарят.  Laughing Всъщност аз искам да купя фърби още, когато големият беше бебе. И оттогава аха да купя и се решавам, че е много женска играчка.

Ми Алекс е мъжки но му се радва и му крещи. А и ако не ти хареса после ще го продадеш или подариш. Цената му е супер в сайта в който си пейстнала Peace Аз си взех и 2-ро и сега сме с 2:
и


има ли възможност 2 фърбита да си говорят, да си общуват? Не съм много наясно. Роботите, които сега вземаме на големия ми син, имат някаква такава възможност. Имат си йерархия, кой на кого се подчинява.

# 54
  • Мнения: 422
Има да описано е в инструкциите. Трябва да ги включиш едновременно и на какво разстояние трябва да са. И почват. Аз лягам че умирам за сън. Лека ви.

# 55
  • София
  • Мнения: 285
Момичета, и аз се чудя на едно фърби. Става ли поне малко за момчета? При мен единият е на 7 г., другият на - 4 мес., но май на мама й се играе  Simple Smile. Иначе го намерих в тоз аглийски сайт, за който бях писала http://www.thetoyshop.com/Toys/SoftToysAndDolls/SoftToys/OtherSo … 8/Funky+Furby.jsp
Струва малко на 9 пауда и само си го гледам. Моите мъже да вземат да ми го подарят.  Laughing Всъщност аз искам да купя фърби още, когато големият беше бебе. И оттогава аха да купя и се решавам, че е много женска играчка.

А този сайт доставя ли до България и колко е доставката?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 276
Момичета, и аз се чудя на едно фърби. Става ли поне малко за момчета? При мен единият е на 7 г., другият на - 4 мес., но май на мама й се играе  Simple Smile. Иначе го намерих в тоз аглийски сайт, за който бях писала http://www.thetoyshop.com/Toys/SoftToysAndDolls/SoftToys/OtherSo … 8/Funky+Furby.jsp
Струва малко на 9 пауда и само си го гледам. Моите мъже да вземат да ми го подарят.  Laughing Всъщност аз искам да купя фърби още, когато големият беше бебе. И оттогава аха да купя и се решавам, че е много женска играчка.

А този сайт доставя ли до България и колко е доставката?

аз вече го поръчах от там  Peace ще пиша като дойде!
има доставка, за 1 играчка е под 4 лири

# 57
  • Мнения: 422
Значи си стува човек да поръчва от там Peace

# 58
  • Мнения: 4 877
Момичета, и аз се чудя на едно фърби. Става ли поне малко за момчета? При мен единият е на 7 г., другият на - 4 мес., но май на мама й се играе  Simple Smile. Иначе го намерих в тоз аглийски сайт, за който бях писала http://www.thetoyshop.com/Toys/SoftToysAndDolls/SoftToys/OtherSo … 8/Funky+Furby.jsp
Струва малко на 9 пауда и само си го гледам. Моите мъже да вземат да ми го подарят.  Laughing Всъщност аз искам да купя фърби още, когато големият беше бебе. И оттогава аха да купя и се решавам, че е много женска играчка.

А този сайт доставя ли до България и колко е доставката?

Доставка до БГ  Delivery  £3.95, но не трябва да надскачаш 3 кг и да е само 1 продукт. Иначе доставката скача на около £28. Поръчах от другия им сайт www.gadgetshop.com и условията са същите. Тези дни трябва да дойде играчката и ще пиша подробности.
 

# 59
  • София
  • Мнения: 3 328
С какви карти поръчахте от тези два сайта, момичета? Гледам, че не приемат плащане през Пейпал.

# 60
  • Мнения: 422
danybon от този втория сайт май харесах играчка за половинката за коледен подарък :
http://www.gadgetshop.com/Gadgets/OutdoorGadgets/OutdoorFun/PRDO … kini+Swimsuit.jsp
 Joy Joy hahaha Joy

# 61
  • Мнения: 4 877
danybon от този втория сайт май харесах играчка за половинката за коледен подарък :
http://www.gadgetshop.com/Gadgets/OutdoorGadgets/OutdoorFun/PRDO … kini+Swimsuit.jsp
 Joy Joy hahaha Joy

ха-ха,
ако те изгонят от къщи след като го подариш, ще те приютя. Аз съм виновна.

# 62
  • Мнения: 985
Да бе кажете с какви карти?Видях,че става и с Маестро Thinking И трябва ли да обърна парите си в паунди? Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 4 877
на сайта най-долу са показани

# 64
  • Мнения: 985
ама трябва ли да обърна парите си в паунди?Моля ви кажете по-подробно,че за първи път ще купувам от нета...

# 65
  • Мнения: 4 877
мисля, че не

# 66
  • Мнения: 8 917
Съпругът ми го донесе на Гери от Брюксел. Беше към 35-40 евро. В ибей предполагам също има. Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 3 328
Докато се натутам, фърбито в thetoyshop-а замина  Cry Беше в количката му и понеже се забавих с поръчката, вече е изчерпано. Много ме е яд!
Идея за друг сайт /не ибей/?

# 68
  • Мнения: 522
И аз съм ги виждала в Метро по 80лв,ама ми се струват доста Thinking,не че не бих ги дала ама мъж ми ще ме изгони с Фърби-то от къщи Embarassed.Ако някой вече не си иска неговото и иска да го продаде насреща съм Wink.

# 69
  • Мнения: 4 877
Докато се натутам, фърбито в thetoyshop-а замина  Cry Беше в количката му и понеже се забавих с поръчката, вече е изчерпано. Много ме е яд!
Идея за друг сайт /не ибей/?

не се притеснявай. Сигурно още утре ще се появи. Вече за няколко стоки забелязвам такава тенденция. Само да не сме ги изкупили всичките ние  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 422
Дани ако ме изгонят ще се възпозвам от предложението. Peace
Мисля че някой беше писал че ги е имало в метро ама миналата година. И че нямало да внасят за сега в Бг.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 328
Докато се натутам, фърбито в thetoyshop-а замина  Cry Беше в количката му и понеже се забавих с поръчката, вече е изчерпано. Много ме е яд!
Идея за друг сайт /не ибей/?

не се притеснявай. Сигурно още утре ще се появи. Вече за няколко стоки забелязвам такава тенденция. Само да не сме ги изкупили всичките ние  Simple Smile
Hug не издържах и вчера все пак го спечелих от ebay. Но ако го пуснат пак, ще взема още едно, а другото ще го подаря на племенника. Така че - благодаря, ще си следя пощата, че включих опцията за уведомяване.

# 72
  • Мнения: 1 327
а някой от вас да е срещал някъде по торентите филмите за фърби? май бяха 2  newsm78

# 73
  • Мнения: 107
elito, филмите са два. Казват се Gremlins и ги има в замунда. Peace
Аз ги гледах с удоволствие, въпреки че отдавна ми е минало времето за тези филми Whistling
Първият е по-добър от втория Party

# 74
  • Мнения: 1 327
elito, филмите са два. Казват се Gremlins и ги има в замунда. Peace
Аз ги гледах с удоволствие, въпреки че отдавна ми е минало времето за тези филми Whistling
Първият е по-добър от втория Party
Hug
вече ги тегляяяя

# 75
  • Варна
  • Мнения: 276
получихме фърбито,  изглежда чудесно (малката спи и още не сме го пуснали  Grinning) !!!!!!!!
danybon, много ти благодаря за линка!!!!!   bouquet

# 76
  • Варна
  • Мнения: 276
за всички които искат, а не са успели да си купят, вижте това:
http://www.thetoyshop.com/Toys/SoftToysAndDolls/SoftToys/OtherSo … 16/Furby+Baby.jsp
 Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 521
Искам и аз Фърби....много са готини Hug Мои  познати имат и направо се влюбих в тази играчка Embarassed Един роднина ще ми поръча от Англия....да видим....дано стане  Praynig
Иначе ако някъде видите в Бг свиркайте  Wink

Общи условия

Активация на акаунт