Кутии от АМ

  • 6 487
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 957
Ати   много са хубави кутиите  Hug Какво ще рече "декупаж върху фолио"? Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 1 230
Какво ще рече "декупаж върху фолио"? Rolling Eyes
И аз това искам да питам. Ати много са хубави кутиите!

# 32
  • Мнения: 679
Аз наистина много телеграфски съм го написала  Embarassed. Първо ги облепих със самозалепващо фолио, за да не прозират надписите. След това направих декупаж като ползвах мотиви от салфетки. Нямам специални лакове, затова ползвах Ц200. Хваща без проблем бърху фолиото. Но на места, където съм нанесла повече лепило, се получиха бели петна.

# 33
  • Мнения: 2 957
Ати просто поставяш салфетката върху фолиото и след това намазваш с Ц-200,така ли? Има ли някаква друга тънкост при лепенето?  Изобщо не разбирам от декупаж  Confused

# 34
  • Мнения: 679
Изрязваш мотивчето и отделяш само най-горния пласт. Намазваш лепило върху мястото, където ще го слагаш, поставяш го внимателно и отгоре намазваш отново с лепило като с четка изглаждаш от средата към края. Добре е лепилото да се разреди малко с вода. Отначало може да пробваш с по-малки мотивчета, докато свикнеш.

# 35
  • Мнения: 2 957
Ати много ти благодаря  Hug Още утре ще опитам  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 2 851
в тоя ред намисли се оказа, че ми трябват две кутии такива /но с капаците/
в района на бул Мадрид работя
ако има някой излишни две може ли да драсне ЛС и да ми даде

трябват ми точно за малки части от конструктор и безброй парчета пастели  ooooh!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 758
Вече си имам кутия и за дребни бонбонки, близалки и т.н., една отиде за какаото на благоверния, друга за играчка н аКосара (мноог се забавлява да я отваря, затваря и да си пуска вътре джунджурийки) и се оказа, че ще трябва да искам още кутии за да има къде да си прибера картофеното пюре на прах Simple Smile
Ати ако нямаме самозалепващо се фолио как да "обезцветим" основата? Става ли с бяла салфетка? и ако да, на части ли ще трябва да се лепи.. няма ли да стане много дебело..?

# 38
  • Мнения: 679
Пунчик, не мисля, че ще се получи добре с бяла салфетка. Бялото става прозрачно като го залепиш. А и горният слой трудно ще се изглади. Най-вероятно ще се набръчка. По-добре боядисай кутията - със спрей, боя или каквото имаш. Но най-лесно и евтино според мен става с фолио. Такова можеш да си купиш от мебелен магазин или някое рекламно студио.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 758
Мерси Simple Smile
Мъчех да се измъкна без ходене до магазините, но като няма как... надявам се да не ми свърши ентусиазма докато се наканя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт