Имате ли проблеми с обличането?

  • 742
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 660
Дъщеря ми е на 3,5 години.Имаме голям проблем с обличането. Има дрехи,които не иска да сложи,изпада в истерия,само като ги види. Като се приберем от градина се преоблича по 10 пъти. Вечер приготвяме тоалетите,а на сутринта вече твърди,че са грозни и ме размотава само.Имате ли подобни проблеми?

# 1
  • Мнения: 4 244
Много сложна тема.
Моята го изкара тоя период, ама и сега от време на време се опитва да му продава номера
Когато е имало тръшканици, съм я оставяла да се нареве, клякала съм до нея и гледайки я в очите и търсейки контакт с нея, съм я питала какво точно не и харесва. Когато не може да ми даде смислено обяснение, съм и давала дрехите да ги облече с молба да спре да мрънка. Ако ми даде смислено обяснение защо не иска да ги облече, сменяме тоалета.
Минахме през фаза панталонки на цветя, роклички, джинси и какво ли не. Имахме периоди с различни цветове.
Всичко преминава, въпрос на търпение, разбиране и последователност.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
моята е на 4, и също е такава, облича това, което харесва, и другите си дрехи облича, но с известно мрънкане
Имаме по-голям проблем при купуване на дрехи. Ако тя си хареса нещо няма никакъв проблем. Ако не го хареса, изобщо не дава да го премеря в магазина, и са едни писъци и истерии, но вечерта като се прибере ба'а й се почва "Тате виж какво си имам" и се фръцка пред него и пред огледалото. Може би ще надживеем този период ...

# 3
  • Мнения: 1 077
Не упреквай детето! Grinning
и аз понякога съм така...
Даже сега е моментът да се учите кое с кое си подхожда - материи, цветове, стилове...
И аз имам дрехи, които си висят по закачалките несложени...
Трябва да имаш търпение...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Sisi e na 3г и 7 месеца, не помня вече дали някога съм я обличала без кавги и спорове! И тя се преоблича вече сама, само че към момента съм и забранила без мое знание да го прави. Определено обаче вече имам някаква представа за това което харесва и внимавам много какво купувам. И ако мога да преглътна някоя блузка да кажем да остане необлечена, с обувките например няма да мога и затова от миналата пролет купуваме заедно обувки, и пада голямо обикаляне докато хареса такива които и на мен да харесат/като цена и качество/.
Баща и само вдига рамене и казва - тежки са женските проблеми, не ги разбирам, оправяй се! ooooh!
Пък за косата каква претенция е....там не ми се говори!!! В какви истерии изпада заради 2 косъма паднали през лицето и... Cry

# 5
  • София
  • Мнения: 660
Най-неприятното е,че пазаруваме заедно и пак ми прави номера после за дрехите,които сама е избрала.Приватизирала ми е всички червила,без червило не излиза,да му мислим след време Confused Все пак се надявам да не е толкова суетна за напред.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Цитат на: tyntyrymyntyry
Приватизирала ми е всички червила,без червило не излиза,да му мислим след време Confused

ох, колко познато Simple Smile по скоро татковците ще му мислят ... какви подаръци ще купуват за жените си Simple Smile Кумата сега и подари детска козметика на Орифлейм и е такува пудрене пред огледалото ... повече от мама Wink

Общи условия

Активация на акаунт