Кафяво течение преди цикъл?

  • 31 383
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз съм така от година и половина. Първо не обърнах внимание, но с времето менструацията ми започна да се скъсява и реших, че все пак съм за лекар.
 Имах раничка, обгориха ми я(лекарят мислеше, че е от нея). Сега ми излезе цитонамазката - втора група. Вече са почти категорични, че са хормони.
 Все пак ще си направя изследвания за да се види дали наистина е така. Хич не ми се ще да пия хормони.

 

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Лято, не би трябвало да е проблем кафявото течение в последните дни на цикъла - и аз го имам, тъкмо 1-2 дни след кървенето. При някои жени матката се контрахира по-слабо и затова по-бавно се изчиства от кръвта  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 919
Лято, не би трябвало да е проблем кафявото течение в последните дни на цикъла - и аз го имам, тъкмо 1-2 дни след кървенето. При някои жени матката се контрахира по-слабо и затова по-бавно се изчиства от кръвта  Peace


Благодаря  Peace А на теб някой лекар ли ти го обясни, или си го чула отнякъде?

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Ами и двете  Laughing По неволя съм навътре с тази материя - предстои ми ин витро.
А и съм си изследвала толкова пъти и хормоните, и лекари ме гледат...

# 19
  • Мнения: 1 174
И моята лекарка  потвърди съмненията ми, че е от хормоните.Каза също, че е и от ранното възстановяване на менструацията след раждането, от кърменето (пак хормони-пролактин)  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт