Какъв ДНЕВЕН крем с висок фактор?

  • 12 497
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Момичета,имам нужда от съвет  Peace

Искам да си взема за лятото дневен крем за лице (за кожа,склонна към омазняване),но с по-висок фактор от стандартния +15.
Предпочитам да е медицинска козметика,но не знам дали има кремове с над +30 фактор,или трябва да си купя отделно крем,отделно фактор?Дайте идеи вие какво ползвате и от какво сте доволни  Hug

АКО МОЖЕТЕ ПИШЕТЕ И ЦЕНИТЕ  Peace

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 15:27 от Nia:)

# 1
  • София
  • Мнения: 4 743
Мисля, че Авен имаха такива  newsm78 Даже някои са тонални кремове

# 2
  • Мнения: 1 983
Аз ползвам Авен- нямат такива Peace

# 3
  • Мнения: 1 923
има на талодерма с 50+ фактор .Има такъв и за деца-50+ KIDS-аз съм ъс смесена кожа и не ми идва тежък

# 4
  • София
  • Мнения: 9 454
Аз писах и преди, но, сега в събота, си взех кремчето на Eucerin с 25 ф-р. To си е специлано за лице.
Ето го>

Още не съм го тествала обаче, доизмазава този на Виши с 20 ф-р-термал Фикс, но него не ти го препоръчвам. Stop

# 5
  • Мнения: 1 983
kopche, каква му е цената,и дали става за смесена към мазна кожа Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 9 454
За каква кожа става, още не мога да кажа- той е тип универсален според мен. Wink
Иначе е на симпатичната цена от 15 лв. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 983
За каква кожа става, още не мога да кажа- той е тип универсален според мен. Wink
Иначе е на симпатичната цена от 15 лв. Mr. Green

Мерси  bouquetПиши как е  като го тестваш Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 9 454
Непременно.  Simple Smile
Сега видях, че пише в сайта> подходящ за чувствителна кожа. Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 4 743
Аз за тази емулсия говорех
,
става и за смесена кожа, защото е с по-лека консистенция. Предполагам, че това на Юсерин не е лошо, а и цената му е приемлива- мисля да го пробвам. Peace
Освен това кремовете на Ла Рош от серията  Anthelios.
Имат и слънцезащитен флуид с фактор 50, доколкото помня newsm78
Аз оня ден си взех на Талодерма 50+, докато си харесам нещо друго. Един път съм го ползвала досега и ми хареса, цената беше 7лв.

Уф извинявам се за размера на снимките  ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 983
Да,сетих се за емулсията на Авен,но ми казаха,че ще ми е тежка за моята кожа!
Аз искам по-висок фактор,защото ми излизат лунички от слънцето:(А не искам повече.И дори не знам кой трябва да е най-ниския фактор,който да търся  Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 4 743
Да,сетих се за емулсията на Авен,но ми казаха,че ще ми е тежка за моята кожа!
Аз искам по-висок фактор,защото ми излизат лунички от слънцето:(А не искам повече.И дори не знам кой трябва да е най-ниския фактор,който да търся  Embarassed
сложна работа  newsm78 аз знам, че по принцип, когато един крем е със СПФ над 30 няма начин да не е тежък и да не омазнява поне мъничко.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 060
И аз съм на тази вълна и съм решила да пробвам този:

Моята кожа е нормална към суха, а и чувствителна, така че мисля, че ще ми се отрази добре. newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 7 765
На Авен тази емулсия е слънцезащитен крем за плаж, а не дневен крем.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 060
Е, не става ли за крем за лице? Задължително ли е само на плаж да ходя с нея?
Имам предвид не става ли за ежедневна употреба? Тук става въпрос за кремове с висок слънцезащитен фактор за много светли кожи. Защо не?
 newsm78

Препоръчайте някой друг хубав крем, който може да се ползва ежедневно и е с висок слънцезащитен фактор тогава!

Общи условия

Активация на акаунт