До кога???

  • 1 747
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 574
Първите 2 м. къпех всеки ден!Колкото и олио да слагах на вратлето винаги имаше нещо като люспи!Започнах да я къпя през ден и нещата се нормализираха,но сега доста се поти понякога и ако се налага къпя пак всеки ден!  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 371
И аз къпя сина си Всяка Вечер. И косичката също  Naughty Никога не сме имали проблеми с кожата му при условие, че е изключително бяла (в болницата ми казаха , че ще имам проблеми с нея). Мисля, че каквото се отнася за нас (възрастните) - не пропускам всекидневния душ (сутрин и вечер), така е и до бебчето. Дори го мия при всяка смяна на памперсите над мивката.  Simple Smile До сега сме пропуснали два пъти заради ваксинации. Смятам така и да продължа.
Така се създават хигиенни навици.  Peace

# 32
  • Мнения: 1 353
Къпех бебето през вечер в студените дни и всяка вечер през лятото. За главичката-миех я при всяко къпане.

# 33
  • Мнения: 2 677
Вече го къпем през ден - два.

# 34
  • Мнения: 990
До годинката ги къпех всяка вечер , а сега през ден. Иначе дупетата им мия при всяка сутрин и вечер.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 775
Здравей, аз го къпя всеки ден. Главата- през ден или два.Това е най- приятната част от вечерта и масажа. Не бих го лишила. Но се е случвало да се умори по- рано и тогава, разбира се не го будя.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 992
Всеки ден.

# 37
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ако заспи преди баня, не я будя, но по принцип още я къпя и сутрин и вечер

# 38
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Моят син до годинка го къпех всеки ден.От 13 му месец започнах и по честичко да го къпя(бяхме извън страната, на доста мръсничко място, та беше неизбежно къпането).Сега тук си го къпя през ден.Главичката също, но само два пъти седмично с шампоан

# 39
  • Мнения: 1 432
Мими, аз къпя моето момиченце два пъти в седмицата.На консултациите ме посъветваха да я къпя 1 път седмично, но на мен пък ми се стори прекалено малко. Едното къпане обаче е само с вода.

Направо ме разби.Как един път на седмица,тези шваби са ненормални според мен.Ти един или два пъти в седмицата ли се къпе6???
Детето трябва да е къпе всеки ден, да му е хубаво на кожи4ката като с еомазни ,да се поизмори малко даже от водата и да спи спокойно и 4исто!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 395
Всеки ден, по изключение пропускам.
Косата и не мия ежедневно- през ден.

# 41
  • Мнения: 649
Когато бяхме на вашата възраст ги къпахме през ден, след това все по-рядко, сега се къпем по 1 път седмично (т.е. главата-в неделя), иначе всяка вечер мием дупета, а в средата на седмицата мием цялото тяло.

# 42
  • Мнения: 95
Аз къпя Миши през ден (3 пъти в седмицата). Косичката с шампоан,  а телцето със сапун  bath1

# 43
  • Мнения: 5 103
Всеки ден.

# 44
  • Мнения: 72
Ние къпехме малката всеки ден до 2 год.След това прорядихме къпанията,но мога да те посъветвам,ако искаш да къпеш детето си всеки ден,а пък то заспива-смени му режима.Къпи го по-ранко и да си ляга.Но дори и да пропускаш някоя баня-не е фатално.

Общи условия

Активация на акаунт