Козметика на Мустела

  • 2 248
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 431
Аз съм ползвала лосиона за тяло и кремчето за подсичане и съм доволна  Peace

# 16
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ползвала съм само крема за крусти по главичката и съм доволна. Много бързо  изчезнаха. Peace

# 17
  • Мнения: 1 353
Не е нужно да ползваш точно тази марка. Има голямо разнообразие на пазара. Аз от Мустела не съм доволна, но пък повече от година ползвам Бюбхен

# 18
  • София
  • Мнения: 928
Използвам гел за коса и тяло и олио за тяло на Мустела. Също и крема против подсичане. Много съм доволна. В началото се стреснах малко от цените. Но продуктите са много икономични и си заслужават  newsm10

# 19
  • Мнения: 1 371
Ползвам млякото за ваничка, гел за коса и тяло, масажното олио, лосион за тяло, кремчето за лице. От всичко съм много доволна.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 250
Ползвам гела за коса и тяло (този големия с помпичката) и кремчето против подсичане. Супер доволна съм от тази марка! bowuu

# 21
  • в стаята
  • Мнения: 469
От  хидратиращия лосион за тяло получи обрив Sad, и не съм и взимала друго нещо на Мустела.

# 22
  • Мнения: 413
От самото раждане полвам само козметика на Mustela,за лице - Stelatopia (за атопична кожа) и от скоро хидратиращия лосион за тяло.Много съм доволна.Специално питах кожен лекар дали може да се ползва постоянно защото я водят медицинска козметика.Отговора му беше категорично да.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Скъпи мами, ползва ли някой продуктите на Мустела?
Моята бебка е почти  на 8 месеца и досега се мазахме с преварен зехтин. Педито ни препоръча да започнем с тоалетно мляко, защото става топло и тя вече е достатъчно голяма. Огледах Продуктите на Мустела. Те предлагат локион за тяло и олио.Какво ще ме посъветвате? Кое да ползвам? Благодаря предварително.

Само козметиката на Мустела ползваме.
Времето почва да се затопля и олиото е излишно според мен. Вземи и лосион, ние него ползваме и съм много доволна.
Лек свеж овлажнява кожичката и мирише много приятно, с дозатор за по лесна употреба  Peace

# 24
  • Мнения: 4 447
Аз спрях зехтина вече. Сега сме с бебешкото гелолио на джонсън и съм адски доволна, даже семазоткам и аз Flutter

# 25
  • Мнения: 1 174
Да, ползвам изцяло Мустела и съм много доволна.
Имам и лосиона за тяло, и олиото, но най-вече в употреба влиза лосионът- бързо попива и не оставя мазни следи.
Понякога и аз се мажа с него- мирише ми на любимите ми зюмбюли. Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 718
Ние полваме от раждането и сме много доволни. Сега лосиона го заменихме с Хип, но общо взето козметиката е супер.

# 27
  • Мнения: 386
Още от раждането използваме  Мустела за бебето и за мене против стрии и съм доволна като цяло...Но ги редувам и с Бюбхен те не са по-лоши миришат много хубаво......

# 28
  • Мнения: 576
Ползвам два крема - за под памперси и за лице и съм много доволна! Никога не се е подсичала и личицето и е гладко и чистичко! smile3521  love001

# 29
Много благодаря на всички мами.

Общи условия

Активация на акаунт