"Натокани" или не толкова "натаковани"

  • 2 802
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Има жени заявяващи, че " Не отиват да хвърлят боклука в немарлив вид "  Laughing
 Ще ми е интересно да обрисувате външния си вид,  при извършването на този така любим за всички предполагам домакински ангажимент Laughing
 

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
немАрливост, Касиди.

# 2
  • Мнения: 4 733
мЪрла или мАрла?
Права си Rolling Eyes Зачудих се ooooh!

# 3
  • Мнения: 7 723
Не изхвърлям боклука аз. Давам го на мъжа ми.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 195
Аз го хвърлям от балкона, не ми се налага да се натоквам, а и в чакъла пред нас ще ми се счупят токчетата Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 550
Не съм хвърляла боклук...от непомня колко години.
Но ако се наложи, едва ли ще прекаля с натокването...дънки, блуза и равни обувки.  Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 251
При нас мъжо извършва този домакински ангажимент  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 152
Аз боклук не съм хвърляла от сто години. Сутрин като тръгва за работа, му го връчвам...че това си е мъжка работа бее

# 9
  • Мнения: 4 733
Торбичката и айде приятна работа ...
Еманципация ли Whistling
Чакам дали някое момиче ще се признае, че не отива до контейнера без да е минала пред огледалото предварително Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ние като хвърляме боклука сме натокани Laughing, защото го изхвърляме всяка сутрин преди да тръгнем на работа - пътьом.

# 11
  • Мнения: 1 629
немАра, немАрливост, но мЪрла

Токчета не нося, боклук не хвърлям, не мога да се определя Thinking

# 12
# 13
  • Мнения: 2 673
Изхвърлям го излизайки, а най-често мъжО като тръгне сутрин за работа. У нас е закон, да не се изхвърля вечер.
А сутрин или през деня и двамата сме натокани, и достатъчно натаковани...
Joy Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
Чакам дали някое момиче ще се признае, че не отива до контейнера без да е минала пред огледалото предварително Laughing
Ей го момичето!Много често (да не кажа винаги) отскачам до контейнера по анцуг (или анцунг, незнам кое е правилното) с рошава коса и без грим. То аз се гримирам два-три пъти в годината, също толкова често обувам и обувки с токчета.Тъй, че ако трябва боклука да чака докато се случат тия две неща...Майкоууу...Горките ми съседи!
Та -не съм натокана, но понякога съм натакована. Mr. GreenОбаче винаги съм подплакната .Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 10:12 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт