Колко често пиете лактогонен чай?

  • 2 426
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Здравейте!Пия лактогонен чай вече шест месеца и 14 дена без да спирам,т.е. откакто се роди бебчето ми.Чудя се  newsm78 дали трябва да продължавам да го пия всеки ден и може ли да ми навреди продължителната му употреба?Вие как мислите?Благодаря предварително за отговорите!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз съм пила само няколко пъти,когато съм чувствала,че ми намалява кърмата,но не повече от 6-8пъти.

# 2
  • Мнения: 371
Можеш да пиеш от него винаги, когато кърмата ти намалява. Няма отрицателно въздействие върху организма от продължителна употреба. Но, ако нямаш нужда от него, не го пий!

# 3
  • Мнения: 2 616
След колко време започва да действа този чай?

# 4
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
И аз го пия непрекъснато-ту Хипския,ту Българския Като го спра от самовнушение ли е незнам,но мисля ,че ми намалява кърмата и пак започвам smile3556 Но ти може да пробваш без него за някой ден и да видиш дали ще има отражения върху папкането  bouquet

# 5
  • Мнения: 277
И аз пия всеки ден от както се е родил Мартин - 9 месеца, 2 седмици и 4 дни ако не греша! Кърма имам много, ама ако не пия чай не се сещам да пия други течности и затова продължавам с чая!

# 6
  • Мнения: 189
Изпих отначало една опаковка, от тогава все се каня да си купя пак, но все забравям, пък кърма си имам!И с повече течности ефекта е същият.

# 7
  • Мнения: 133
Аз го пих 2-3 пъти докато бях в болницата и това беше, а с първото дете въобще не съм пила. Пък кърма си имах и продължавам да си имам..

# 8
  • Мнения: 19 284
и аз изпих една опаковка и си купих нова,но не пия редовно.по скоро само като се сетя и ми се пие нещо топло.нямам проблеми с кърмата

# 9
  • Мнения: 204
Аз не съм пила. Когато ми намалее кърмата, хапвам овесени ядки или покълнала пшеница. Но по-скоро за мое успокоение, а не че наистина ми е намаляла кърмата Simple Smile

# 10
  • Мнения: 487
Преди пиех редовно - почти всеки ден, но от месец и нещо не се сещам да си направя. Не мисля, че продължителната му употреба може да ти навреди.

# 11
  • Мнения: 313
И аз го пия почти непрекъснато откакто се е родил Емануил. Не може да ти навреди ,ако не надвишаваш препоръчителната дневна доза Peace

# 12
  • Мнения: 93
Когато усетих, че ми е намаляла кърмата, го пиех по 3 пъти на ден! Сега по 1 път и ми помага. Не мисля, че може да навреди!

# 13
  • Мнения: 208
Пия поне 3 пъти дневно. И аз не мисля, че ще навреди. Колкото до резултат - наистина по- скоро за успокоение и за да не пия кафе  Wink

# 14
  • Мнения: 9 481
никога не съм пила такъв..и изобщо нищо за увеличаване на кърмата.
Все още кърмя-1г и 4мес Mr. Green
Случайно разбрах /след консумацията/ че вареното жито има страхотен ефект /при това направо мигновен/ за увеличаване на кърмата Peace
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт