Как преглъщате бившите

  • 2 454
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 178
Уважаеми съфорумци и съфорумки, обръщам се по-скоро към женската половина с въпроса как преживявате срещите с 'бившите' на партньора ви?  #2gunfire

Не може дори случайно да не ви се е случвало да се окажате тримцата на едно място.  Sick

Как се чувствате и гледате ли постоянно реакциите на екс-любовниците - както се казва, където е текло, пак ще тече...  #2gunfire

Показвате ли неприязън към жените/мъжете, които преди вас са топлили сърцето и постелята на благоверния? Или напротив, ставате първи приятели и черпите опит и ценна информация от тях?

Ами ако на 'бившите' не им се иска да са бивши и го покажат пред вас?

Споделете опита си, смешни истории или пък хитри начини да се преодолее тъпата ситуация?

# 1
  • Мнения: 1 336
Не ги преглъщам  Wink те ме преглътнаха мнооого трудно  Laughing
Я се стегни  Hug нали е с теб, значи си по по по по от тях  Simple Smile Не пропускай да им демонстрираш колко сте щастливи и колко добре се разбирате, не бягай, напротив търси случайни контакти с тях  Wink
Ако не иска да е "бивша" ами да се пробва, то влак с въже не се спира... нищо не бих направила или казала, съпруга ми да се оправя  Wink

# 2
  • Мнения: 4 965
Не ги преглъщам  Wink те ме преглътнаха мнооого трудно  Laughing
...

 Sunglasses
Същата работа.
Една идваше да ми прави скандали и се наложи да си поговорим. Друга все се вреше в общата компания и му пращаше смс-и, че ще му даде още 1 шанс (ама той хич и не искаше да чува подобни неща, защото съжаляваше дори и за първия шанс, камо ли да търси 2-ри).
Той избра мен и е с мен. Бившите нито ме интересуват, нито нищо.
Единствено ми беше (наистина) приятно да се запозная с най-първото му гадже - детската любов, с която са се разделили точно от детски инат, а сега е омъжена за мой познат и имат бебе (страхотно семейство са).
Виж, евентуално бъдещите повече биха ме притеснили (пази Боже).
 Laughing

# 3
  • Мнения: 459
Нито аз, нито той /до колкото знам/ не се срещаме с бивши половинки. Каквото било било.

# 4
  • Мнения: 8 999
Аз, в качеството си на негова  и"бивша", и "настояща", се надявам да е имал достатъчно възможности да ме оцени, преоцени, и да се убеди, че съм единствена и неповторима! Бившите по средата изобщо не ме застрашават, нито пък бъдещите Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 992
Само една съм виждала, бяха се срещнали случайно на гарата, докато той ме чакаше. Доста грозновато детенце ( на 17 е май, ама да не си помислите нещо, мъжът ми е на 22 Laughing). Превъзхождам я и по интелект, и по вид (па и по самочувствие май). Тя се опита да се държи мило, аз май малко надменна бях. Но просто когато имам криво предчувствие за някого от първия момент, трудно се държа приветливо.
Ооо, сетих се за една друга, която му се пада "кака" с няколко години и всъщност е първата, която му е показала част от нещата от живота, макар да не са спали заедно. Ей, тя като ме види и всичко и се обръща. Много ме мрази това момиче.  Laughing А на мен ми е смешна с тоя си яд. Всеки път като се види някъде с кума ми и му казва нещо от рода на "Ония двамата още ли не са се развели" Joy Жените явно имаме собственическо чувство някакво към бившите си...

# 6
  • Мнения: 2 197
Когато бившите са щастливо събрани (или оженени) с някой нямам нищо против тях. Такъв е случая с моя бивш приятел, който е щастливо женен и има бебе на 10 дена. Ми с него сме първи приятели (все пак сме били заедно 12 години). Не знам дали неговата жена или моя приятел имат нещо напротив, но ние се чуваме поне по веднъж на ден. Доста често се виждаме и четиримата. Излизали сме и сами ние двамата с моето дете плюс още един общ приятел. Обаче бившата приятелка на сегашния ми приятел е сама и сме излизали тримата само веднъж. Ами честно казано не съм много сколнна да излизаме заедно и малко ревнувам. Ако си намери гадже с удоволствие ще се виждам(е) с нея ако някой от тях двамата прояви интерес.

# 7
  • Мнения: 2 657
Ами не ги преглъщам,защото нито той нито аз имаме контакти с тях Peace

# 8
  • Мнения: 5 103
Изобщо не ми пречат, поназавам се даже с част от бившите на мъжа ми, имаме доста добри отношения.

# 9
  • Мнения: 46 508
Знам ли, не са ми проблем, познавам 3 от тях лично, даже със семейството на едната сме приятелски семейства  Laughing с другата сме ходили на море (не само трима де Mr. Green цяла компания). Третата доста дълго рИва за него, пишеше му мейли, даже след като се оженихме. Него го мързеше да отговаря и кореспонденцията поех аз Embarassed беше ми кофти за момичето, така и не й казах, че всъщност си пише с мен Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 6 992
Въх, Никол Mr. Green Аз само четях мейлите на 17годишната как се ядосвала, че не и бил казал, че ще се жени, та щяла да му бъде шаферка, пък младоженецът трябвало да ***** на сватбата шаферката. Аз все си мислех, че булката, ама...грешала съм.  Laughing Не и отговарях, де, ама хубаво се посмях.

# 11
  • Мнения: 2 657
Въх, Никол Mr. Green Аз само четях мейлите на 17годишната как се ядосвала, че не и бил казал, че ще се жени, та щяла да му бъде шаферка, пък младоженецът трябвало да ***** на сватбата шаферката. Аз все си мислех, че булката, ама...грешала съм.  Laughing Не и отговарях, де, ама хубаво се посмях.

 Joy

# 12
  • Мнения: 1 120
моят е имал само 1 по-сериозна връзка,всички други са били еднодневки.типични б**клуци,които лягат с теб,само за да се повозят в BMW  и за едно кафе. Sick гадими се от такива,но благодарение на тях изпъкваме ние-истинските жени  Mr. Green
има доста нахални от тях и са идвали на нашата маса да го питат кога ще пият кафе.но той им е отговарял ''когато с жена ми сме в настроение,ще ти се обадиме''  Mr. Green

# 13
  • Мнения: X
Не ги харесвам и немога да го скрия.

# 14
  • Мнения: 686
Мисля че вече ги преглътнах.Преди ревнувах жестоко,дори само здрасти да им каже и на мен ми се доплакваше(но това беше докато не бях уверена във връзката ни).С годините(заедно сме от 7 г.) хилядократно ми показа и доказа,че съм единствената и че за да се ожени за мен,значи превъзхождам всички(е бившите му са само 2 но все пак)С едната се запознахме в болницата-аз щях да раждам тя беше за задържане-поговорихме си но тя не е такъв човек с който можеш да бъдеш приятел,другата само съм я виждала-не съм имала нищо общо с нея и по-добре.

# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
В началото на връзката ни, да си кажа честно - ревнувах Mr. Green.
Сега хич не ми пука Wink...

# 16
  • Мнения: 1 925
Ами аз не се виждам с бившите на мъжа ми, среща ли сме се 2-3 пъти, но нито ги мразя, нито съм станала първа приятелка с тях. Срещите ни протичат все едно се срещам с някой негов познат, няма нищо специално. Така е и при мен, аз съм останала приятелка с бивши и сме се срещали с мъжа ми и пак срещите са нормални, каквото било-било... Peace

# 17
  • Мнения: 32
Не харесвам срещите с бившите. Определено ревнувам. Може би това се дължи на факта, че аз не поддържам отношения с бившите и вероятно, поради тази причина не разбирам защо той да го прави.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Виждала съм на живо само една, която обаче е била уж сериозна връзка - останах много доволна Mr. Green
Ми на нищо не прилича момето - освен, че е висока 1,50 нищо друго и няма  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 14 654
харесвам една бивша- приятна е по нрав, дори ми даде лекциите си веднъж, а и е хубава, за разлика от някои други, които определям като скумрии
понеже не обичам риба, избягвам срещите с тях Simple Smile

# 20
И двамата имаме толерантно отношение към бившите. Случвало се е да срещнем някой/някоя случайно на улицата и да го/я заведем на кръчма.
Има обаче 3 от неговите бивши, с които ми се е налагало да общувам.

1. Оказа се комшийка с деца на същата възраст. Засичахме се в градинката. Тя се опита да станем приятелски семейства, но не се получи. Аз се дръпнах, защото не ми хареса поведението й.  Уж ще сме приятелки с нея /тя твърдеше това/ пък все гледа с него да е. С него споделя, на него се обажда и т.н.  И сега се опитва да го играем приятелски семейства, но ние се дърпаме. Май разбра  Thinking

2. Голямата му любов като ученик. Засякохме се в родилното и се наложи да сме в една стая. ако и това не е шега на съдбата. Познавах я от преди това, но отношения с нея не мога да имам, нито тя с мен - много сме различни. Е, преживяхме ги тези няколко дни като родилки. Преди година го беше търсила за някаква услуга и му беше казала да ми казва. Още не проумявам защо  newsm78

3. Първото му гадже. Е, тука вече яко сме се оплели. Бяха се засекли преди време и тя започна да ни пише. Да вярно сте прочели НИ пише - скайпа е общ и тя го знае. И аз като Никол отговарям по-често от него /тя знае кога съм аз и кога той/, мъчно ми е за женицата. Обикновено пише като си пийне и изпадне в самосъжаление. Няма лошо само ми е много чудно защо към края на всеки чат с него започват да валят едни въпроси.... "Ти тогава обичаше ли ме?" "Ти знаеш ли колко много те обичах?" и накрая се завършва с "И сега те обичам", явно количеството алкохол си казва думата. Да поясня че са били гаджета преди 18 години и то за 5-6 месеца, после не се бяха срещали. Тя твърди, че е щастливо омъжена. Та така направо не знам.. Чувствам се неудобно, че й позволяваме да се излага така. А и се питам да не подхранваме някакви илюзии.
Ако можете да дадете някой съвет.

# 21
  • Мнения: 563
Изобщо не ми се налага да ги преживявам, защото не се среща с тях. Не ревнувам, каквото било-било.  Не съм си въобразила че е непорочен  Mr. Green като сме се запознали, нито пък аз съм била. Бившите затова са бивши - да си стоят в миналото.

# 22
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Случвало се е да попадам на поне 10-на жени, с които е имал общо в миналото (казано направо секс, той истинска връзка не е имал с жена преди мен) Мислех, че ще почувствам нещо 'лошо' като ги видя, но странно, нищо такова, още повече че с половината се познавам отпреди,а с другите все още поддържат 'приятелски' отношения. Ми ок Simple Smile Не ме вълнува, даже понякога се чудя защо така...
Виж, те към мен са много ревниви, да не кажа злобни Simple Smile Като сме очи в очи говорят мазно и ме гледат като хиени, а извърна ли очи се вторачват в мен с поглед, който усещам буквално върху кожата си като парене едва ли не. Опитват се да ми говорят двусмислено и едва ли не да ме засегнат с интелекта си, а на мен ми е смешно... горкичките...
А за една негова "бивша" ми е много кофти, защото тя го обожава истински (а той се е държал с нея като истински боклук, непростимо) и след като видя, че вече е само с мен и не обръща внимание на никоя, започна да се обажда посред нощ, че ще си пререже вените, той сдържано й обяснява да не му върти детски номера, а тя продължаваше, че се била надрусала и държала бръснач и т.н... После след като той затвори телефона, тя продължи с смс-и, че ще се самоубива. Аз през цялото време бях на тръни и се опитвах да го накарам да отиде до тях или поне да й се обади, но той беше непреклонен. После се появи в чата, пак един терор, обичала го повече от живота си... Брр! Ей тая бивша я преглътнах трудно, ама не заради ревност или нещо подобно, а просто защото ме беше страх, че ще направи някаква простотия и ще стане кофти...

# 23

tuk puk vsi4ki si izkarahte mujete golemi surcerazbiva4i- onaia revala, druga puk
SMS pisala, koi znae kakva e istinata, kato v pove4eto slu4ai jenite zariazvat,
i mujete nikoga niama da vi kajat - TIA me izostavi - koi znae i te gorkite kak sa bili izritvani

# 24
  • Мнения: X
Ами аз не преживявам нищо, защото такива срещи или някакви важни бивши няма.
Е, имаше някакво моме, дето му звънеше като разбрала, че той вече си има сериозно гадже, ама бързо й мина. Даже веднъж се засякохме на кафе. Горката, така злобничко гледаше, че ми стана жал. То пък бива да те е яд, че си сам, докато бившият вече не е, ама чак пък толкова...

Имах обаче едно гадже, дето много искаше да ме показва на бившите. Те цял харем бяха и си ги събираше от време на време. Как ме дразнеше като им демонстрираше колко е влюбен и ги гледаше как страдат. Даже една ми обясняваше какъв бил, какво обичал, какво не обичал, как да съм се грижела за него... Като й обясних, че с него повече от секс не смятам да правя, жената онемя.  Laughing Пък тя искала да ме стресне колко са близки все още, защото тя го познава и разбира най-добре от всички и винаги има шанс той да се върне. Ма нещо не съм я разбрала какво искала да ми каже.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 959
Какво има да ги "преглъщам" толкова,държа се културно,делово и кой от къде е.Изобщо не ме вълнуват бившите.

# 26
  • Мнения: 1 701
Виждайки заглавието на тази тема си помислих че въпроса е как съм "преглътнала моите бивши"!
Ами неговите лесно! Винаги съм се чувствала като победителка така да се каже! "Колкото и да си била добра в нещо, аз съм по-добра във всичко!" Това е първото, което си мисля и става несъзнателно. Просто така се чувствам.
Не искам да бъда разбрана погрешно. Обичам мъжа си безкрайно и знам че той е всичко, което някога съм искала от един мъж.
НО! Всеки мъж в моя живот е бил специален и аз съм му подарила едно късче от сърцето си. Понякога това късче проговаря и ... ми става трудно....

# 27
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Не ги преглъщам  Wink те ме преглътнаха мнооого трудно  Laughing

А мен още не са ме преглътнали за толкова години  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 120
ние мразиме бившите им и ги определяме като скумрии,но нали се сещате,че и ние сме нечии бивши и нас сигурно също ни определят така  Joy
сега като се замисля,момичетата може да са си много свестни,ама...  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 336
ние мразиме бившите им и ги определяме като скумрии,но нали се сещате,че и ние сме нечии бивши и нас сигурно също ни определят така  Joy
сега като се замисля,момичетата може да са си много свестни,ама...  Mr. Green
а я си представете както си гукаме тук из форума, колко бивши и настоящи може да са дори виртуални приятелки  Joy и да се кефят една на друга  Joy света е малък  Simple Smile

# 30
  • Мнения: 1 120
ние мразиме бившите им и ги определяме като скумрии,но нали се сещате,че и ние сме нечии бивши и нас сигурно също ни определят така  Joy
сега като се замисля,момичетата може да са си много свестни,ама...  Mr. Green
а я си представете както си гукаме тук из форума, колко бивши и настоящи може да са дори виртуални приятелки  Joy и да се кефят една на друга  Joy света е малък  Simple Smile

и аз си го помислих това  Joy
да сме живи и здрави,пък миналото няма значение   bouquet

# 31
  • Мнения: 6 992
Слава богу, на моя бивши тука няма, много са малки Mr. Green
Ама след 4-5 години току-виж давам на някоя съвети я за забременяване, я за кърмене, я за гърне Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 903
За щастие така се получи, че всички предишни приятелки на моя съпруг не живеят в нашия град и е почти невъзможно да ги срещнем някъде - една е в Шумен, една в Америка, една .... не ги помня точно, но досега не се е случвало да срещнем някоя бивша приятелка.

# 33
  • Мнения: 1 172
Ами аз като цяло вярвам, че всичките жени на един мъж - и бивши, и настоящи, си приличат по нещо.  Същото и за мъжете в живота на една жена. Поне моите имат доста сходства.
Не са ми неприятни, вярвам че са ни взаимни чувствата. Не забелязвам някакво негативно отношение към мен. Говоря си с тях, като ги срещна. Радват се на детето. А няма да забравя как един ден случайно се срещнахме с една негова бивша, докато бутах в количка 6-месечния ни тогава син. Тя знаеше за детето, беше го виждала на снимки, но толкова искрено се зарадва от срещата на живо. Каза ми, че бебето ни било много чаровно и приличало и на двамата. Занесе го до близко магазинче, да му избере играчка. Сподели, че и тя искала вече бебче, но приятелят й се дърпал още от такива отговорности. Въобще много мило отношение, в което не долових никаква ревност или пък конкуренция. А не я познавам, освен като бивша на мъжа ми.

# 34
  • Мнения: 1 045
Нито аз, нито той /до колкото знам/ не се срещаме с бивши половинки. Каквото било било.
И аз така. Ама дори и да срещна изобщо не изпадам в див ужас и ревност Laughing

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз ги преглъщам супер лесно- не ми правят впечатление.
Обаче мен мноооооооого трудно ме преглъщат.  Laughing

Една дама мин. зима даже си отказа резервацията за ски ваканцията, като разбра, че и моята особа ще е там. Flutter

Будала!  Tired

# 36
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами не преглъщам нищо, каквото било - било. Мен обаче последната му бивша много трудно ме понася и все още съм й заседнала на гърлото - въобразява си че заради мен той я е изоставил  Rolling Eyes Но не си го слагам на сърцето   Laughing

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Приятелки сме  Peace ...както е било винаги с всички бивши на всичките ми гаджета ... защо трябва да се дразня от тях

# 38
  • Мнения: 1 701
Чак пък приятелки?! Wink
Защо? Да не би той да обича да ходи само с приятелки ... Whistling

# 39
  • Мнения: 3 423
Нямам контакти с бивши гаджета.

# 40
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Лесно - просто той няма такива.  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 798
Изобщо не ме вълнуват бившите.

# 42
  • Мнения: 245
познавам лично момичето,което е било последно преди мен с мажа ми. в началото малко се дразнех от присъствието й, обаче нямаше как да го избегна,защото тя ходеше по това време с негов приятел от същия блок,в който живеехме ние. мисля ,че тя имаше проблем да ни вижда заедно,тя се дразнеше, все ме разглеждаше от долу до горе,абе смотана работа Crazy голяма слабост показваше,което не и правеше чест, при положение че беше скъсала с мажа ми , пак за да тръгне с дръг негов приятел...( без коментар) сега я виждам много по-рядко , но  и ние вече сме женени,имаме си дъщеричка,за което  тя може само да завижда  Wink  момичета нали има една приказка - не е важното кой е бил първи, важното е кой е последен !!! Hug

# 43
  • MUC
  • Мнения: 297
С една от бившите му даже поддържаме добри отношения, разбираме се, но там нещата са били само секс.

Но виж, с една друга не се получава точно така...  Rolling Eyes Обаче май по-скоро тя не можа да ме преглътне.  Twisted Evil

Докато някоя не се опита да ми прави мръсотии, гледам да се държа нормално и културно. Имала съм тук-там съмнения и подозрения, докато връзката ни още не беше укрепнала, но и това мина. Нямам какво да деля с въпросните девойки.

Общи условия

Активация на акаунт