Ползвали ли сте "Калорекс"?

  • 44 907
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
 ThinkingМомичета,аз да попитам-има ли ефект от "Калорекс"-а?Нали се сещате:"Не гълтай корема-гълтай Калорекс"?!Че това мойто коремище няма прибиране,да му се не види.Малкият ми син е вече на 8 месеца,а коремът ми си седи.Зная какво ще кажете-коремни,коремни и пак коремни преси.Пия и зелен чай,не ям тестени работи,само по малко сладичко.Е,добре де,ама пак не ще.Та се чудя,дали някоя от вас го е ползвала??!!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Отивай в Красива мама Stop.

# 2
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
И аз се интересувам дали има смисъл, въпреки, че хич не вярвам  Simple Smile

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета ,употребявала съм ги миналата зима,но не знам дали от ограничаването на храната или от тях корема значително ми се намали.При мен странични ефекти нямаше-като се има на предвид,че съм с много чувствителен стомах.Сега се чудя дали да си взема отново калорекс или да пробвам прословутите китайски капсули? newsm78

# 4
едва ли има ефект....

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз не съм го ползвала.
Снаха ми направи два курса, но нямаше никакъв ефект при нея и се отказа.

# 6
  • Мнения: 1 531
ThinkingМомичета,аз да попитам-има ли ефект от "Калорекс"-а?Нали се сещате:"Не гълтай корема-гълтай Калорекс"?!Че това мойто коремище няма прибиране,да му се не види.Малкият ми син е вече на 8 месеца,а коремът ми си седи.Зная какво ще кажете-коремни,коремни и пак коремни преси.Пия и зелен чай,не ям тестени работи,само по малко сладичко.Е,добре де,ама пак не ще.Та се чудя,дали някоя от вас го е ползвала??!!

виж ми лентичката. ползувала съм калорекс и какво ли още не:). сега пазя режим от диетолог и ходя на гимнастика. другите неща са само допълнения.

# 7
  • Мнения: 6 958
Не съм го ползвала, но приятелка го пи, не е свалила и грам  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 269
Имах 2 кутийки. Сега привършвам втората и благодарение на строгата диета отслабвам. От Калорекса няма никаква полза!

# 9
  • Мнения: 1 227
Ползвах го миналата година - никакъв ефект

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
А каква му е цената и в каква доза се пие?

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вчера си го купих от аптеката за 14.28 ,има 30 капсули и се пие по една сутрин и вечер преди хранене.Калорекса е спомагателно средство към диета,не е основния фактор за отслабване.Много се чудих дали него да си взема или прословутите китайски капсули,но аптекарката ми каза ,че китайските са с неясен произход и неможели да се разтварят в стомаха и съответно да се изхвърлят от него-въобще положението е много опасно ,а всъщност доста хора са луднали по тях-имат ефект и то страхотен-убиват всякакъв апетит,но след информацията предпочетох калорекса за добавка към диетата-пробвала съм го  и преди година от него нямам странични ефекти. Peace

# 12
  • Мнения: 3 157
никакъв ефект,аз съм пила обикновения калорекс,има и калорекс кла с конюгирана линолова киселина-съставката е същата като в кларинола на валмарк,но в кларинола дозата е по-висока,отколкото в калорекса и определено е по-добъ.Иначе за корем-коремни преси:)

# 13
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз съм пробвала К/кс Кла, но ефект- нйет!
Дори и да го комбинираш с диета....никакъв ефект..

# 14
  • София
  • Мнения: 1 642
Мой приятел го ползва и ефекта беше нулев! После човека си свали с диета

# 15
# 16
  • Мнения: 4 164
Мои приятелки казват,че няма ефект.По-добре гълтай корема от колкото Калорекса! Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 2 591
я аз да попитам за още мнения, понеже моята лична лекарка ми го препоръча и аз си го купих днес  Rolling Eyes

до тук гледам все отрицателни са отговорите  Confused някой няма ли положителен опит  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 685
И аз подкрепям нулевия ефект-от личен опит със стриктно пиене и доста опаковки!
 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11

# 19
  • Мнения: 2 591
никой ли няма да се изкаже позитивно  newsm78   Confused  Cry аз си мисля, че при мен има ефект, но може да си въобразявам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт