Кой от мъжете е месил Великденски козунаци?

  • 648
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Както сте активни в секса и по другите въпроси да ви питам по Великден месите ли козунаци? Party

# 1
  • София
  • Мнения: 392
Аз да!
Приятно е да помогнеш в нещо, което си е (според мен) мъжка работа - блъскането на козунациуте до припадък! Иначе как съседите отдолу ще разберат, че е Великден !?!

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 18:25 от Uprising

# 2
а козунак не по Великден брои ли се ?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 583
Естествено че се брои, защото наистина е чудесно да се знае, че има и мъже, които месят и блъскат козунаци. Моят също се включва когато има време и си е в къщи.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
 hahaha Joy Представям си го моя как съсредоточено меси козунаци и после леко притеснено наднича да види получило ли му се е...

Не, такова нещо и да го видя, няма да го повярвам... Naughty

# 5
  • Мнения: 583
Артмика, ти да не си от тези мъже, които са факири във всяка област? Погледнах снимките-  Професионално! newsm10

# 6
  • Мнения: 3 219
hahaha Joy Представям си го моя как съсредоточено меси козунаци и после леко притеснено наднича да види получило ли му се е...

Не, такова нещо и да го видя, няма да го повярвам... Naughty

Това все едно за моя е написано.

# 7
Артмика, ти да не си от тези мъже, които са факири във всяка област? Погледнах снимките-  Професионално! newsm10

e...чак пък във всяка...
фотографията е само една от областите на живота.
козунака - също. Mr. Green
а има още толкова много...
все пак нека и други да са профита в своята област Sunglasses

# 8
  • Мнения: 402
Моят съпруг вече трета година прави курабиите за Великден, откакто бях бременна и нямаше кой, пробва се и му хареса, а какви баници и палачинки прави, не е истина.
Ох, преяде ми се, ужасна съм.

Да не го приемете за хвалба. Браво, на мъжете които го правят, черпя ги виртуално по една биричка  beer cheers

# 9
  • в Низината
  • Мнения: 705
Моят мъж тази година е много навит да прави козунак. Иначе е правил, но у майка му. Гери, и моят прави страхотни баници и палачинки. Абе за всякакви тестени работи го бива.

А пък и си му личи.

# 10
  • Мнения: 583
Какво лошо има в това един мъж да прави всичко това, че нали най- големите професионални готвачи са мъже.  chef

# 11
  • София
  • Мнения: 392
Какво лошо има в това един мъж да прави всичко това, че нали най- големите професионални готвачи са мъже.  chef
По-скоро ми е чудно ако някоя жена помоли мъжа си да й помогне за Великден как той ще й откаже. Най-вероятно няма такъв случай ! ... или ако има не го е помолила както трябва !!!

# 12
  • Мнения: 447
Какво лошо има в това един мъж да прави всичко това, че нали най- големите професионални готвачи са мъже.  chef
Да, аз затова си взех мъж готвач  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт