Мажете ли с крем при всяка смяна на памперса?

  • 4 805
  • 134
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 734
Откакто се е родила моята беба си я мажа с крем против подсичане при всяка смяна на памперса и досега никога не е била подсечена(пу-пу Praynig).Днес обаче една позната ми изнесе лекция как с крем трябвало да се маже само когато дупето е зачервено,а през останалото време кожата трябвало да диша,че тези кремове запечатвали и такива неща.Дали има такова нещо,вие как процедирате? newsm12

# 1
  • софия
  • Мнения: 432
аз съм мазала и двете си деца само при нужда. може би е права.ако не друго може би ще я изнежиш.питай педито на какво мнение е

# 2
  • Мнения: 19 284
мен акушерката ми каза също само при нужда да мажа с крем.има много химикали в тези кремове.при малко зачервено дупе помага също намазване с кърма и дупето за 5мин на слънце без памперс0

# 3
  • Мнения: 1 273
Аз пък мажа, всеки път. Сега както е качил килца и образувал гривнички , го мажа задължително особено  на свивките и около пишлето. Нищо му няма, и смятам да продължа да го мажа всеки път, а не да чакам да се зачерви или подсече!

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 958
И аз го мажех всеки път. Нали точно за това е кремът - да предпазва от подсичане.

# 5
  • Мнения: 256
И аз го мажех всеки път. Нали точно за това е кремът - да предпазва от подсичане.
И аз така Peace

# 6
  • Мнения: 166
И ние така, ами страх ме е да не и докарам зачервено дупе, нали е против подсичане все пак  newsm78  пък и кремчето ни е изптано и добро, само веднъж ни се зачерви дупата и то точно щото по стечение на обстоятелствата си купихме друго кремче, което разбира се веднага беше поправено...

# 7
  • Мнения: 2 936
мазала съм всеки път,докато не и махнах памперса!!! 2 години  Peace

# 8
  • Мнения: 327
И аз мажа всеки път Hug.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
През деня при всяка смяна на памперс мажа с Бочко. Вечер след баня с олиото. До сега не се е подсичал...но имам и крема на Мустела против подсичане /държа го за тежката артилерия Crazy/

# 10
  • Монреал
  • Мнения: 631
Мажа всеки път при смяна с бебешко тоалетно мляко. То е толкова леко, че веднага попива в кожата. Не се е подсичал въобще.
Идеята е да не се подсича, но ако това стане, да се използва специален цинков крем. Именно от него не е добре да се слага всеки път, защото изсушава кожата. Поне така мисля аз.

# 11
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
По съвет на лекарката, първо слагаме малко вазелин и отгоре с кремче против подсичане.

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Абсолютно при всяка и не се притеснявам.  Peace
Досега проблеми с подсичане сме нямали пу-пу  Mr. Green

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Никога не съм мазала при всяка смяна на памперса Peace

# 14
  • Мнения: 2 015
Аз от скоро спрях да го мажа при всяка смяна на памперса и не се е обривал или зачервявал.Мажа, когато му мия дупето, че вероятно от сапуна му се изсушава кожата Peace.

Общи условия

Активация на акаунт