Познати ли са ви тези марки детски дрешки?

  • 2 047
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 029
The Children`s Place - само тази не ми е позната. дРугите съмги чувала и сме имали дрешки. Страхотни са като качество, като материя, като модели, десени и всичко останало...особено съм влюбена в картърс. на OshKosh също са много хубави...абе изобщо мн добри дрешки са....но пък тези, които сме имали всички са били купувани от щатите, не от тук...та тукашните не знам...Друга много любима марка са ми Early Days - те са ни носени от Англия....

# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Имали сме дрешки от всичките 5 изброени марки - някои купувани от България, някои - от чужбина.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 692
Някои от марките съм ползвала,други само съм виждала без да имам нито една дрешка от тях.

# 33
  • Мнения: 8 505
За известни-всички са ми известни.Купувала съм Gap, Old Navу и Сarter`s,само за тяхното качество мога да пиша-доволна съм от него.

# 34
  • Мнения: 4 451
Чувала съм само Gap, но не сме имали такива дрешки. Другите марки са ми неизвестни. Embarassed Купувам дрешки, които ме впечатляват с красота и качество, без да се интересувам от марката. Много от тях са български. Скоро купих страхотни блузки на дъщерите ми на "Руди", един изключителен български производител.

# 35
И двете ми деца носят 90% само от тези марки. Най-доволна съм от Carter`s. Купувала съм ги от USA.

# 36
  • Мнения: 795
Gap, Carter`s и Old Navy - тези марки сме ползвали. Нямам забележки  Peace

 Peace Peace

# 37
  • Мнения: 295
Децата имат от всички тези марки. Купувани са от САЩ. Картер'с нямат конкуренция в бельото, според мен.

# 38
  • Мнения: 366
  Аз имам един страхотен дънков гащеризан подплатен с полар от вътре на GAP много съм доволна страхотна дреха, но ни е подарък от Франция... Моля дайте по- подробно къде може да се купят и в Сф, така "има ги навсякъде" не стига и имам предвид като отидеш в магазин да можеш да си избереш , а не да има 3 блузи и 2 панталона. Заинтригува ме това с магазина на Доспат , можеш ли да обясниш по- подробно къде е това... Благодаря

# 39
  • Мнения: 8 999
Гап - не е зле, на добра цена. Олд неви - доста скъпи и скучни. Ош-кош - американска селяния.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, Gap - от чужбина ги имаме.

# 41
  • Мнения: 1 593
Тези марки в Щатите (без Ошкош в известна степен) са в общи линии "народни" и като такива не се открояват с особено качество на изработката. Картър са най-евтини, но бих казала и най-хубави като качество на материята (за справка - три броя камизолки струват $7.99 или 12лв). Аз ако си бях в България бих купувала чисто памучни дрешки без да робувам на марки от този сорт.

Общи условия

Активация на акаунт