Ще покажете ли бижутата на пъповете си ?

  • 2 774
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Понеже не е много коректно в другата тема за обица на пъпа да искам снимков материал (все пак е на съвсем друга вълна там положението) бих искала тук да видя какви красоти имате  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 27 524
То има ли някой  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 813
Ами в съседната тема имаше много отзиви как да се поддържат и за това реших,че имат много жени  Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз имам  Grinning...и тук ще я покажа  Blush
http://www.data.bg/images/gallery/media/justyn_3.jpg
 Peace

# 4
  • Мнения: 3 268
Много добре ти стои.Хареса ми.А приятелката на сина ми имала пиърсинг на гърба.Някой виждал ли е такова нещо,аз не бях чувала до сега.Не мога и да си го представя.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
stefani6,мерси  bouquet...къде на гърба...аз сякаш не се очудвам вече на такива неща...хората правят какво ли не... Peace

# 6
  • Мнения: 1 813
И аз не съм чувала за гърба  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 813
Никой ли няма да се "престраши" ?  Sad

# 8
  • Мнения: 2 229

Супер е, на такъв корем седи страхотно обица. Crazy
Да имам и аз такъв, бих си сложила, от пиърсингите само на пъпа се кефя. Heart Eyes

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Никой ли няма да се "престраши" ?  Sad

Аз щях да се престраша Grinning, щом само пъпа ще си снимам, но първо да се престраша да си сложа, че се каня вече 7 години.

# 10
  • Мнения: 6 958

Супер е, на такъв корем седи страхотно обица. Crazy
Да имам и аз такъв, бих си сложила, от пиърсингите само на пъпа се кефя. Heart Eyes

За мене важи същото  Peace

Много добре ти стои, направо прелест   bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Grinning Laughing благодаря...  bouquet

# 12
Много добре ти стои.Хареса ми.А приятелката на сина ми имала пиърсинг на гърба.Някой виждал ли е такова нещо,аз не бях чувала до сега.Не мога и да си го представя.


ауу аз съм виждала в едно списание за такива щуротии цял наниз от пиърсинги на гърба , разпределени по една от всяка страна, и през тях беше прокарана черна панделка...
за да добиете представа получава се някакво ужасяващо подобие на корсет където копчетата са прикрепени на гърба вместо върху плат... незнам дали ме разбрахте , но беше като от филма за Франкенщайн Sick


aaaaaaaaaaaaaa ето прилагам снимка да се отвратите напълно Hug

няма такъв ужас

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
това е ОТВРАТИТЕЛНО.... #Cussing out
 Peace

# 14
  • Мнения: 872
Това само като го гледам и ми се...

Общи условия

Активация на акаунт