отивам да си махам бенките

  • 1 926
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
отивам довечера при д-р Томов да ми махне 3 невуса с лазер, понеже не успях да открия старите теми дето ги коментирахме тези неща, моля ви кажете да ходя ли с тези лазери и тн newsm78, а ако някой модератор иска да ме упъти към стара тема и да заключи тази Hug

# 1
  • Мнения: 170
Имам голям проблем с бенките - цялото ми тяло е покрито.Кожата ми е много бяла и повечето са като лунички , а има  и някои доста големи.Моля те сподели след това резултата.

# 2
  • Мнения: 9 095
ох добре, сега съм се свила тука  и чета някакви неща, направо страх ме хваща и 3 пъти вече се обадих на мъжа ми да му кажа че не искам да ходя #Crazy, ще пиша ама се надявам някой да каже как е с лазер махането

# 3
  • Мнения: 1 531
аз си махах на три пъти по-големи бемки и няколко образувания. не боли. ходих в пикасо. леко пари, но е търпимо. изобщо не се страхувай, няма за какво.

# 4
  • Мнения: 9 095
а правят ли някакви изследвания на тези които са премахнати с лазер?

# 5
  • Мнения: 1 531
а правят ли някакви изследвания на тези които са премахнати с лазер?

ами ако искаш, можеш да си ги вземеш и да си ги занесеш в някоя болница на някой патолог да ти ги изследва.

# 6
  • Мнения: 9 095
хм добре, така ще направя, ама бързо ли става?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 132
а правят ли някакви изследвания на тези които са премахнати с лазер?

ами ако искаш, можеш да си ги вземеш и да си ги занесеш в някоя болница на някой патолог да ти ги изследва.

При премахване с лазер не може да се прави хистология, бенките изсъхват и падат постепенно до седмица, две. По принцип невусите/тези червените/не са опасни, това ми обясни доктора, който ми ги маха.

# 8
  • Мнения: 9 095
при кого ходи? и как така няма да могат да с еизследват? бързо ли е с лазера?

# 9
  • Мнения: X
Имам една бенка на гърдата, която отскоро има розов "ореол" - страх ме е да я махам, все пак е на деликатно място и не знам какъв белег ще остане. Иначе е с правилна форма, кафява, плоска
Ужасното е , че почти всеки месец ми излиза нова бенка, без въобще да ме е "виждало"слънцето Crossing Arms

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 132
при кого ходи? и как така няма да могат да с еизследват? бързо ли е с лазера?

При др. Юлиян Пенев. Бързо е, не повече от минута на бенка, месец след това нямах никакви белези. Обясних защо не могат да се изследват след процедурата/по думите на доктора/. Ако държиш, би могла преди това да си направиш биопсия, предполагам ще излезе за около 10 дена.

# 11
  • Мнения: 9 095
ами пак ли същия лекар прави биопсиите? Embarassed

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 132
ами пак ли същия лекар прави биопсиите? Embarassed

Не знам, аз не съм правила.

# 13
  • Мнения: 9 095
уф, ще откача до довечера Crazy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Спокойно, Томов е добър лекар, не би махнал с лазер нещо за което има съмнения, че може да е злокачествено.

Общи условия

Активация на акаунт