препоръчвам детегледачка за близнаци;)

  • 17 950
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
здравейте мили мами,

днес говорих с нашата детегледачка и тя призна че финансово не се справя с паричките които й плащаме;тъй като при нас е ангажирана с взимането на децата след обед от детска градина й предложих да й помогна в намирането на сутрешен ангажимент;при желание от двете страни ангажимента  в един момент би могъл да прерастне в целодневен;
и така - ако някой се интересува от услугите на опитна детегледачка, която се справя без проблем с близнаци на 2 годинки нека да ми пише; Hug

предпочитан район - около Плиска

# 1
  • Мнения: 7 640
аз бях питала преди време.
Ако не те атруднявам, пиши едно ЛС каква й е тарифата

# 2
търся детегледачка за близнаци целудневно понякога се налага да преспива

# 3
  • Мнения: 1 744
Хайде и аз на опашката за детегледачки!
Търся си жена да гледа децата от 8.30 до 12.30. Няма да е сама с децата, защото баба ми е вкъщи и ще ги гледат заедно. Единствено ще трябва сама да ги извежда за по час два навън, защото баба ми не е бързо подвижна. Ангажиментът й ще бъде до септември, когато ще ги дам на градина.
Живеем в Младост 4. Нямам претенции към възраста, но да е отговорен човек, с очи и на гърба, дето се вика. Желателно е да е непушач, защото вкъщи не се пуши.
Така че чакам оферти, или ако може да ми препоръчате някоя ваша позната.

# 4
  • софия
  • Мнения: 555
И аз и аз да се наредя. Но живеем в Младост 2. Ако я интересува 0878718248. Маргарита

# 5
  • София
  • Мнения: 3 414
Видях че няколко майки са пуснали обяви че търсят детегледачки в под форума,моля споделете впечатления от кандидатките и някои по важни изисквания,скоро май и аз ще почна да търся?

# 6
  • Мнения: 1 744
Аз си намерих вече. Като цяло май никой не иска да гледа близнаци целодневно. Даже момичето, което намерих, каза че ако беше ангажимента за цял ден нямало да се навие, защото е доста натоварено с две деца. Досега две жени ми се обадиха, но аз веднага се разбрах с момичето, та им отказах.
Моите изисквания бяха само да е непушачка и по-подвижна Mr. Green, че навън си трябват силици.

# 7
  • Мнения: 1 165
Аз си намерих вече. Като цяло май никой не иска да гледа близнаци целодневно. Даже момичето, което намерих, каза че ако беше ангажимента за цял ден нямало да се навие, защото е доста натоварено с две деца. Досега две жени ми се обадиха, но аз веднага се разбрах с момичето, та им отказах.
Моите изисквания бяха само да е непушачка и по-подвижна Mr. Green, че навън си трябват силици.

Наде, а колко ще плащаш на час за две деца. До колкото знам тарифата е 3лв. за едно дете, двойно ли е за нашите деца Rolling Eyes Shocked?

# 8
  • София
  • Мнения: 3 414
Сама ли ще е с децата ?Проба ще прави те ли или направо почва?Аз също се интересувам от заплащането,все ми се въртят едни гадости в главата Crazy
Аз мислех че никой не иска да гледа близнаци,ти ми даде светлина в тунела.
Със здраве да си я ползвате и да обича децата Hug

# 9
  • Мнения: 1 744
Разбрахме се по 12лв на ден за по четири часа, което се връзва по 3лв на час. Понеже и баба ми си е постоянно вкъщи, ще идва само сутрин да й помага и да ги извежда навън.
Не мисля да правя проба, защото тя има опит, пък и ми е симпатична, малките веднага започнаха да се закачат с нея. Все пак два дни преди да тръгна на работа ще идва, за да може да посвикнат с нея.
Аз от обявите , които разгледах останах с впечатлението, че за едно дете взимат по около 300-400лв нормална цена при целодневен ангажимент. Предполагам, че за две ще е - да не е двойно, но 500-600лв за цял ден.

# 10
  • Мнения: 412
ама моята обява е от април... Embarassed

# 11
  • Мнения: 655
Тук много евтино вървят бавачките! Ние в Париж като ходим си викаме бавачка, но от агенция и винаги почти идват различни. Тук ако се наложи ги оставяме на майка ми, но сега и аз ще пусна една обявичка:
Търся бавачка или медицинска сестра, която да работи само за нас в периода от 1.03 до 15.05. и да помага на майка ми, защото в този период ще ни се наложи да пътуваме до Лондон няколко пъти. Заплащането тя ще си го определи. Изискванията ми към нея са да не пуши и да има поне две препоръки от предишни работодатели. Ако някой прояви желание пишете ЛС.

# 12
  • софия
  • Мнения: 555
Мдааа еФФФФтино... А заплатите ни дали са съизмерими с парижките Wink
Не се заяждам мила A.S.I.A., само констатирам.

# 13
  • Мнения: 1 165
И аз, и аз....., но като се замислих днес, ако плащам на жена да ги гледа по 8 часа на ден пет дни в седмицата, тя ще взима по-голяма заплата от моята Rolling Eyes и то ако плащам по 3 лв. на час Rolling Eyes... Всъщност и друго си мисля, ако детегледачката е по 8 часа вкъщи, дали 24 лв. е надницата, уаааууу, ами ако иска като за две деца, тоест 48лв. на ден newsm78.  хеехе.

# 14
  • Мнения: 102
Момичета,
имате ли представа къде има обяви за детегледачки.Или наи-добре аз да пусна?Тук във форума не ми е попадала друга такава тема.
И аз търся за моите близнаци.

Общи условия

Активация на акаунт