Здравейте

  • 1 632
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
значи с половинката не се пазим от края на февруари,последния ми м. беше на 5-ти март и то буквално няколко капки...
Вчера си правих 2 теста и двата бяха положителни.Днес отивам на ехограф и се почна...че това нищо незначело,че можело да ми дойде...да съм отидела на 19-ти.Наистина ли е възможно да не съм бременна въпреки двата теста и ако има нещо-то да може да се види на ехограф чак около 19-ти? Confused

# 1
  • Мнения: 820
По-принцип на вагинален ултразвук може да се види 10 дни след закъснение, може би трябва да изчакаш няколко дни, но ако имаш кървене непременно потърси друг лекар. Щом имаш два положителни теста бременна си Simple Smile едно тихичко честито.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
значи с половинката не се пазим от края на февруари,последния ми м. беше на 5-ти март и то буквално няколко капки...
Вчера си правих 2 теста и двата бяха положителни.Днес отивам на ехограф и се почна...че това нищо незначело,че можело да ми дойде...да съм отидела на 19-ти.Наистина ли е възможно да не съм бременна въпреки двата теста и ако има нещо-то да може да се види на ехограф чак около 19-ти? Confused
...много е рано за видеозон......поне седем - десет дена трябва да имаш закъснение а като гледам ти почти нямаш закъснение Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
Отидох на седми ден закъснение и се видя една малка точка, при цели два положителни теста и от мен едно тихичко честито   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 908
Аз отидох на 5-ти ден от закъснение и се видя с вагинален ехограф точката.

# 5
  • София
  • Мнения: 622
от мен имаш не чак толкова тихичко честито  Wink и при мен беше така.Изчаках си ги двете седмици-тестовете не грешаха

# 6
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз си правих тест точно в деня,в който трябваше да ми дойде и беше положителен.След седмица ходих на ехограф и се видя плодния сак.Мисля,че вече имаш повод за радост.ЧЕСТИТО!

# 7
  • Мнения: 683
Всичко може! Моите пък всички тестове бяха отрицателни, и порегледа - не можело да се каже, а си бях бременна.
Трябва да изчакаш още някой ден... Все пак честито!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 721
И от мен честито!
Миналата година на 5 март ми беше последната менструация, както на теб сега Hug

# 9
  • Мнения: 3 042
Според мен много зависи от това, кой те гледа на ехографа.
Случвало ми се е и след 2 седмици закъснение и 2 положителни теста първоначално да ми кажат няма бременност, а след това се оказа, че съм бременна.

С дребният пък имах само 1 ден закъснение и лекарката видя, че има бременност.

Щом нямаш проблем изчакай още малко и отиди пак. При 2 положителни теста мисля, че има бременност. Peace

# 10
  • Мнения: 1 183
Честито и от мен   bouquet,трябва да изчакаш няколко дни със сигурност и ще го видиш  Wink,тестовете с положителен резултат не грешат  Peace

# 11
  • Мнения: 95
Аз веднага се усетих, че съм бременна. Последният ми цикъл беше на 25 декември, на 21 януари си направих тест, който излезна +. Изчаках няколко седмици (не помня точно) и отидох на вагинален ултразвук на който се видя малката точка и миказаха, че съм 7-ма седмица. така, че   bouquet радвам се за теб!

# 12
  • Мнения: 131
и аз бх така и след 3-4 дена капки,отидох,гледаха ме и се оказах бременна.и теста така показа

# 13
  • Мнения: 617
Положителния тест е 100% сигурен така че честито и от мен!  bouquet

# 14
  • Мнения: 701
Ами... newsm78...мисля да ти честитя... Hug
Пази се,бъди спокойна и след 10-на дни иди на ехограф!

Общи условия

Активация на акаунт