Здравейте

  • 1 634
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 219
значи с половинката не се пазим от края на февруари,последния ми м. беше на 5-ти март и то буквално няколко капки...
Вчера си правих 2 теста и двата бяха положителни.Днес отивам на ехограф и се почна...че това нищо незначело,че можело да ми дойде...да съм отидела на 19-ти.Наистина ли е възможно да не съм бременна въпреки двата теста и ако има нещо-то да може да се види на ехограф чак около 19-ти? Confused

# 1
  • Мнения: 820
По-принцип на вагинален ултразвук може да се види 10 дни след закъснение, може би трябва да изчакаш няколко дни, но ако имаш кървене непременно потърси друг лекар. Щом имаш два положителни теста бременна си Simple Smile едно тихичко честито.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
значи с половинката не се пазим от края на февруари,последния ми м. беше на 5-ти март и то буквално няколко капки...
Вчера си правих 2 теста и двата бяха положителни.Днес отивам на ехограф и се почна...че това нищо незначело,че можело да ми дойде...да съм отидела на 19-ти.Наистина ли е възможно да не съм бременна въпреки двата теста и ако има нещо-то да може да се види на ехограф чак около 19-ти? Confused
...много е рано за видеозон......поне седем - десет дена трябва да имаш закъснение а като гледам ти почти нямаш закъснение Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
Отидох на седми ден закъснение и се видя една малка точка, при цели два положителни теста и от мен едно тихичко честито   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 908
Аз отидох на 5-ти ден от закъснение и се видя с вагинален ехограф точката.

# 5
  • София
  • Мнения: 622
от мен имаш не чак толкова тихичко честито  Wink и при мен беше така.Изчаках си ги двете седмици-тестовете не грешаха

# 6
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз си правих тест точно в деня,в който трябваше да ми дойде и беше положителен.След седмица ходих на ехограф и се видя плодния сак.Мисля,че вече имаш повод за радост.ЧЕСТИТО!

# 7
  • Мнения: 683
Всичко може! Моите пък всички тестове бяха отрицателни, и порегледа - не можело да се каже, а си бях бременна.
Трябва да изчакаш още някой ден... Все пак честито!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 721
И от мен честито!
Миналата година на 5 март ми беше последната менструация, както на теб сега Hug

# 9
  • Мнения: 3 042
Според мен много зависи от това, кой те гледа на ехографа.
Случвало ми се е и след 2 седмици закъснение и 2 положителни теста първоначално да ми кажат няма бременност, а след това се оказа, че съм бременна.

С дребният пък имах само 1 ден закъснение и лекарката видя, че има бременност.

Щом нямаш проблем изчакай още малко и отиди пак. При 2 положителни теста мисля, че има бременност. Peace

# 10
  • Мнения: 1 183
Честито и от мен   bouquet,трябва да изчакаш няколко дни със сигурност и ще го видиш  Wink,тестовете с положителен резултат не грешат  Peace

# 11
  • Мнения: 95
Аз веднага се усетих, че съм бременна. Последният ми цикъл беше на 25 декември, на 21 януари си направих тест, който излезна +. Изчаках няколко седмици (не помня точно) и отидох на вагинален ултразвук на който се видя малката точка и миказаха, че съм 7-ма седмица. така, че   bouquet радвам се за теб!

# 12
  • Мнения: 131
и аз бх така и след 3-4 дена капки,отидох,гледаха ме и се оказах бременна.и теста така показа

# 13
  • Мнения: 617
Положителния тест е 100% сигурен така че честито и от мен!  bouquet

# 14
  • Мнения: 701
Ами... newsm78...мисля да ти честитя... Hug
Пази се,бъди спокойна и след 10-на дни иди на ехограф!

# 15
  • Мнения: 1 999
Честито, бременна си. Hug След 10-тина дни ще има какво да се види.

# 16
  • Мнения: 686
На първия ден от закъснението ми имах два отрицателни теста а на 10-ти ден от закъснението ходих на ехограф и ............бях бременна.
Имаи търпение скоро със сигурност ще разбереш ще има ли бебче или не

# 17
  • Мнения: 219
Благодаря ви момичета,дано наистина е така.Всъщност забравих да добавя,че М. на 5-ти март ми беше толкова оскъдно,че..... newsm78,засега друго освен постоянни болки в гърдите не отбелязвам да има като промени....Днес бях толкова обнадеждена а думите на гинеколожката бяха..е кво толкова засякли са някаъкъв хормон голяма работа,след 2-3 дена може да ти дойде..направо ми увисна ченето и щях да се разплача......Дано наистина има бебе и дано не стане "фал". Sad Sad

# 18
  • Мнения: 459
Защо не си направиш кръвен тест за най- сигурно. Успех!

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честито!
Тестовете могат да сгрешат, ако са отрицателни(така беше при мен), но положителният тест не бърка.
Гадно се е отнесла лекарката, можела е да ти спести това.

# 20
  • Мнения: 953
Направи си кръвен тест към някоя лаборатория, ако се притесняваш много Hug - те нямат грешка

честито и от мен    bouquet

# 21
  • Мнения: 6 461
Мисля,че положителния тест си е чиста проба бременност. Wink
На мен след седем дневно закъснение ми показа положителен резултат и при двете ми бременности.
След още три дена на вагинален ехограф вече док ми потвърди бременността.

# 22
  • Мнения: 1 098
Според мен си бременна, просто изчакай около 10 дни закъснение, аз чаках 14. Успех! Wink

# 23
  • Мнения: 819
Ами честито!Не е възможно 2 положителни теста да те лъжат.

# 24
  • Мнения: 219
Има и друг въпрос който ме притеснява-през цялото време понамалявах цигарките,но продължавам да попушвам по малко.Лекарката вчера каза,че до 4-5 на ден и то от най-леките не са кой знае какво да не се притеснявам,но си се притеснявам....
Вие мами пушили ли сте?

# 25
  • Мнения: 3 042
..................
Вие мами пушили ли сте?

Ето една тема по въпроса:
Пушихте ли докато бяхте бременни?

# 26
  • Мнения: 4 784
При всеки е индивидуално, за туй е по-добре дза изчакаш още няколко дни. Даже и да не е 19, отиди след празниците, вече сигурно ще ти кажат.

# 27
  • Мнения: 617
Положителния тест е 100% точен така че ЧЕСТИТО   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 691
Два положителни теста са си бременност (едно тихичко "честито" и от мен). Не обвинявай лекарката, тя се е презастраховала, защото не иска да таиш напразни надежди, ако случайно нещо се обърка - случва се рядко, но все пак се случва в началото на бременността.

# 29
  • Мнения: 268
При два положителни теста резултатът е почти ясен, но все пак изчакай 1-2 седмици. И един съвет от мен- не се пренавивай, за да не се разочароваш  Hug. Успех!

# 30
  • Мнения: 3 695
Стискам ти палци! Върна ме с една година назад, когато и на мен ми казаха да почакам една седмица и че тестът нищо не значел. И моята последна менструация беше на 5 март, като твоята и днес резултата е налице Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 9 110
Ами аз доколкото знам на лекар се ходи поне една седмица след закъснението ,защото има голяма вероятност тестовете да са положителни, а оплодената яйцеклетка да не се задържи. И за да няма излишни притеснения и разочарования се ходи една седмица след закъснението най-рано на лекар. Успех.  Peace

# 32
  • Мнения: 2 959
...цигарките...но си се притеснявам...
Moonlight, първо много късмет и стиснати палци за след няколко дни за официалното потвърждение на бремеността, а ако наистина се тревожиш за цигарите и евентуалното Си бебче, не би ли могла просто да ги спреш или все още желанието и навика са по- силни от Теб?

# 33
  • Мнения: 2 891
Пушех, от време на време (1-2 цигарки на месец). Даже се криех в най-затънтените места на кафенетата, за да избягам от лошите погледи, защото ги съчетавах с една малка биричка  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 668
Честито и от мен   bouquet  Консултирай се и с друг лекар Naughty и да ни държиш в течение Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 3 395
Честито и от мен   bouquet

# 36
  • Мнения: 219
Мерси на всички,вчера бях на ехограф,във 5-та г.с съм. Heart Eyes Heart Eyes.Казаха след 2 седмици да ходя пак да чуят и видят сърчицето.
Ами цигарите ги намалих до 3-4 от Булгартабак,толкоз.Повече от това не мога.

# 37
  • Мнения: 1 371
Честито и лека бременност!
 Peace

# 38
  • Мнения: 576
Честито и от нас!  newsm44Лека и безпроблемна бременност и раждане! newsm10

# 39
  • Мнения: 724
И при мен беше така.Теста ми беше + отидох при доки и тя ми каза да отида пак след 14 дни.Е в крайна сметка резултата е на лице Simple Smile
И аз бих ти казала честито  bouquet Аз от само себе си към 9-10 седмица спрях цигарите много лошо ми ставаше от тях.

# 40
  • Мнения: 3 500
Двата теста не грешат! Скоро ще се види и на ултразвук /вагинален/. Честито!

Общи условия

Активация на акаунт