Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 фев. 2005, 03:13 ч.

Януарски бебешоци 2005'ІІ :)

• 7 691
  • 216
  •   1
Отговори
# 210
Здравейте.Нас ни нямаше 3 дни и вие доста сте написали.Вторият близнак- Иван доста ни изплаши.В вторник следобед спря да яде,а вечерта дигна 38.6 температура и ни взеха в болницата.Направиха какви ли не изследвания,но не намериха причината,а температурата спадна от самосебе си.Но нали докторите са.........ни задържаха 3 дена за наблюдение и още изследвания.Горкото ми момче,кръв му вземаха,урина и незнаеха какво му е. #Shocked .А отделението беше пълно с деца и всички имаха пневмония.Умрях си от страх да не го прихванем и ние.Таткото обаче се развика и ни пуснаха.Сега сме в къщи и много добре.А най-лошото е,че се наслушах на диагнози и версии за температурата.
Това е от нас за сега.Вече ядем по 100 грама на ядене и сме наддали 500 грама за 2 седмици.Това е от нас.
А за морето-ние ще ходим на събора на близнаците във Варна,а преди това може при свекървата на гости.
Вече имахме първите си гости и те бяха толкова кротки,все едно не са същите деца.А иначе нощем-мама не трябва да спи.Гукаме и се смеем по цяла нощ.А денем спим.Понякога така благородно ви завиждам,че имате само едно бебче,но те са толкова.............незнам.Моето си най-хубаво ,нали.Целувки от нас. family

# 211
  • София
Боже какви хубави новини от всички бебета.

Милка дано друг път ни изживяваш такова нещо. Да ти растат живи и здрави бебоците Simple Smile

# 212
  • Варна
Здравейте мами Simple Smile!
Ние се върнахме от вилата починали, а ракията е сварена;).
Мишката ни умори от смях с ината си- гука, но като си забрави "у"-то започва или само езика да си свива, или само устничките и най-накрая се ядосва, изревава и като се разплаче и изплаче с уаа- се успокоява, сеша се как беше "у"-то и започва да си гука пак. Обаче голям инат .
Да Ви се похваля снощи Мишката спа от десет до шест   и половина дано да продължи така.

gwendalin,много сте сладки с бебчо!

tanny, страшна идея- пращай банкова сметка .

milka, радвам се, че вече сте добре и дано не ви се случват повече такива неща.

Аса и вие сте направили прелестни бузи Simple Smile.

Целувки на всички бебета!

# 213
и аз съм много доволна от идеята за количката и шапката за баня !!! не съм ч пробвала още, но като се оправи времето (тук днес и град валя) задължително !!!
старшно изобретение !!!

# 214
  • София
Здравейте и от нас, имам малко свободно време и седнах да ви драсна няколко реда.
Благодаря на всички които са ми отговорили за погачата, ще видим кога ще я правим и ще покажа снимки.

Гвендолин прекрасни сте с Жорката пу пу да не ви е уроки  Laughing

Кате браво за почивката и ракията - пълноценен уикенд е било за вас.

Ние сме малко неспокойни тези дни, много я боли коремчето Ели. Свива крачета, напъва се, почервнява цялата, пръцва и се разплаква ... а на мен ми се къса сърцето  Sad но и това ще мине и други грижи ще ме налегнат сигурна съм.

# 215
  • София
Добро утро на всички мами и бебешоци ....аз си пийвам кафенце с мляко а малката Елена разглежда апартамента Simple Smile
Нашия тати заминава в командировка и няма да го има няколко дни, та сега се гушкат с Ели.
Да ви питам нещо, Ели спи по час, час и половина през деня - това нормално ли е за нейната възраст? Дали не е гладна .... ? давам и мляко тя го бута, давам и чай - пие малко и го избутва ... просто не и се спи?
Кажете как беше при вас?

# 216
  • София
Мамчета, мислите ли за нова тема, че тази стана много дълга?
Когато сте готови може да ми пуснете ЛС.
Целувки на бебоците!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт