Какво бихте предпочели и защо?

  • 3 542
  • 89
  •   1
Отговори

Анкета

При равни други условия, какво бихте предпочели:

Опции:

  • Мнения: 192
Въпросът е не какво сте, а какво смятате, че би било "идеалното" положение за вас и защо?  Какво бихте и какво не бихте "жертвали" за да го постигнете?

# 1
  • Мнения: 927
Гласувах за парт тайм от дома  Mr. Green. Но всъщност и парт тайм извън дома е също добра възможност.

# 2
  • Мнения: 3 423
Искам да работя Парис Хилтън.

# 3
  • Мнения: 7 091
Ами ти си оставила възможност само за един отговор, аз лично се колебая.
Иска ми се да работа парт-тайм, от дома или извън дома няма значение. Така си мисля, че ще ми стига достатъчно времето за децата+ работата, защото ще ползвам времето докато са на училище да работя, после ще сме заедно.
Не бих жертвала здравето и сигурността на никой от семейството си за нито едно от двете неща. За мен по принцип семейството е на първо място. Много силно чувствам "класацията" на приоритетите си, защото съм била свидетел на тотално обратния вариант и може би моя да не е най-правилния, но мисля, че е правилен за мен.
Бих жертвала времето, усилията си, безсънни нощи, известно количество средства, и може би част от социалния си живот. В крайна сметка всяко начало е трудно, като потръгнат нещата не е чак толкова зле, въпроса е, че никой не знае дали ще потръгнат след 2 или 20 години  Laughing

# 4
  • Мнения: 192
Не може Лиске да не работиш... Такава опция не давам  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 423
Не може Лиске да не работиш... Такава опция не давам  Laughing

Стига, бе, другарката Хилтън копа яко.

# 6
  • Мнения: 192
Аз лично бях парт тайм след второто дете и ми беше много добре... но се върнах на 100% заради парите и работата...  Знам, че този въпрос стои пред всяка образована жена в някакъв момент и ми е любопитно да прочета мненията на останалите.  
Та моето мнение е, че не мога да жертвам децата си в името на кариерата, но не искам да жертвам изцяло кариерата и образованието си заради децата си...  хем сърби, хем боли... А при вас?

# 7
  • Мнения: 3 491
Парт-тайм извън дома считам за най-добър вариант, това и правя. На този етап ме удовлетворява, защото се води професионален труд с възможности за израстване (уф, няма ли по-некариеристична дума за това нещо), и имам платено болнично и ваканционно време. Но - светът е несигурен. LL Cool J, ако ми предложат фул-тайм, не бих се поколебала да приема, макар и без грам ентусиазъм. Разбираш ме, надявам се.

# 8
  • Мнения: 1 959
Опция 3 за мен би била удачна ама скоро няма да стане за съжаление вързана съм за мъжа ми и неговата работа

# 9
  • Мнения: 4 399
Парт тайм извън дома по много причини: така хем бих имала време за семейството си, хем бих се срещала с повече хора и бих имала социални контакти. Освен това работата от дома изисква много добра организация и дисциплина, докато когато си извън дома по-малко неща те разсейват и всичко ти е организирано. А и ако работя от вкъщи трябва да върша цялата работа сама, включително и най-елементарните неща. На работното ми място винаги мога да ги прехвърля на някоя секретарка. За щастие имам възможността да работя през следващите няколко години именно както предпочитам.  Wink След това и на мен ще ми се наложи да се върна на фул тайм, тъй че много добре те разбирам.

# 10
  • Мнения: 314
Парт тайм извън дома - така и стоят нещата реално при мен в момента, доскоро бях на 100%. НО имам ли работа, която наистина ме удовлетворява и знам че това е, което искам да правя, няма да се поколебая да работя на пълен работен ден, без угризения на съвестта че ощетявам някой (освен ако имам деца под 1 годишна възраст и баща им не може да остане с тях в къщи)

# 11
  • Мнения: 318
Гласувах с трета опция, понеже това и правя в момента, работя по 5 часа на ден, а при мое желание правя по 1-1.5 час повече на ден, това ме устройва идеално, като се има предвид , че са малки децата. Понякога дават и оувър тайм събота или неделя, но там рядко ходя.

Ако нямах деца щях да работя фул тайм, извън дома, обаче, не съм такъв тип човек, да се организирам сама.

Обаче все повече ми харесва идеята да работя и нещо от вкъщи, затова и следя с интерес темата на Tandoori. Мъжът ми работи изцяло от вкъщи, та добре се комбинираме с него.

# 12
  • Мнения: 619
Парт тайм извън дома.
Искам да имам повече време за децата си.Сега работя фул тайм и времето не ми стига за нищо.

# 13
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Парт тайм извън дома. Хем ще работя и ще съм между хората, хем и ще имам достатъчно време за вкъщи и семейството.

# 14
  • usa
  • Мнения: 2 113
Парт-тайм извън дома считам за най-добър вариант, това и правя. На този етап ме удовлетворява, защото се води професионален труд с възможности за израстване (уф, няма ли по-некариеристична дума за това нещо), и имам платено болнично и ваканционно време. Но - светът е несигурен. LL Cool J, ако ми предложат фул-тайм, не бих се поколебала да приема, макар и без грам ентусиазъм. Разбираш ме, надявам се.

има такава дума - професионално развитие Simple Smile. иначе и аз така считам за най-добър варианта парт-тайм извън къщи, но не мога да си го позволя, защото на непълно работно време не мога да покривам разходите си като работеща - прилична детска градина, бензин, по-рядко готвене, по-прилични и повече дрехи и обувки и подобни...

Общи условия

Активация на акаунт