Къде водихте вашите деца на ортопед?

  • 1 889
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 629
Днес бяхме на първа ваксина и ни дадоха талон за ортопед.Нямам представа къде да я заведа.Знам само че има в Горна баня, но не знам нито телефон нито къде се намира.Къде водихте вашите бебоци?

# 1
  • Мнения: 1 883
Ние малкия го водихме в Горна Баня.Но бяхме без направление и си платихме 20лв. Мисля ,че беше Д-р Венелин  Алексиев.Детска Ортопедична Клиника, Проф.Б. Бойчев, Горна Баня,бул.Никола Петков № 56.Тел:0889 23 81 90, www.einet.bg/~alexiev
Това са му данните от визитката.Можеш да се обадиш на 144 и да поискаш тел. на клиниката.
Успех! ::

# 2
  • Мнения: 1 999
След 40-ия ден заведохме дъщеря ми в поликлиниката на ВМА при д-р Драганов. http://www.n-draganov.com/
В Горна баня има много добри специалисти, но тъй като не съм ходила там не мога да ти препоръчам никой.

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 202
Някъде около 2рия месец при Алексиев в Горна баня. Той не работи със Здравна каса и честно казано бях малко разочарована. Прегледът трая точно 5 минути. Може би, защото всичко беше ОК, но Алексиев не ни каза нищо. Препоръча профилактично, ако искаме, да направим нов преглед преди малката да проходи. Иначе е симпатичен и много любезен.
Миналата седмица ходихме при Драганов. От него съм по-доволна от гледна точка на това, че ни каза всичко, което ни интересуваше без въобще да се налага да го питаме. Явно човекът си знае какви са най-честите въпроси и най-важните неща. Също е изключително симпатичен и слънчев доктор. Той работи със Здравната, но доколкото разбрах записва за преглед чак за май месец.

# 4
  • Мнения: 46 437
В "Горна баня", без записване, направо отидохме.

Ако си с "Талон три", прегледът е безплатен, но си плащаш ехографа.
Ако си с "Талон три А", абсолютно всичко е безплатно.

# 5
  • Мнения: 5 140
В Горна Баня, при Алексиев.
За прегледа си плащахме.

# 6
  • Мнения: 2 159
След 40-ия ден заведохме дъщеря ми в поликлиниката на ВМА при д-р Драганов. http://www.n-draganov.com/
В Горна баня има много добри специалисти, но тъй като не съм ходила там не мога да ти препоръчам никой.
Peace
много съм доволна

# 7
  • София
  • Мнения: 1 368
Ние малкия го водихме в Горна Баня.Но бяхме без направление и си платихме 20лв. Мисля ,че беше Д-р Венелин  Алексиев.Детска Ортопедична Клиника, Проф.Б. Бойчев, Горна Баня,бул.Никола Петков № 56.Тел:0889 23 81 90, www.einet.bg/~alexiev
Това са му данните от визитката.Можеш да се обадиш на 144 и да поискаш тел. на клиниката.
Успех! ::
И аз там заведох малкия.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
и аз при Драганов го водих и съм доволна

# 9
  • Мнения: 2 407
След 40-ия ден заведохме дъщеря ми в поликлиниката на ВМА при д-р Драганов. http://www.n-draganov.com/
В Горна баня има много добри специалисти, но тъй като не съм ходила там не мога да ти препоръчам никой.
И аз там.

# 10
  • Мнения: 3 042
Ние малкия го водихме....................Д-р Венелин  Алексиев., www.einet.bg/~alexiev
Peace

# 11
  • Мнения: 379
Мога да ти дам съвет за Венелин Петков,страхотен лекар е,препоръчвам ти го.ние живеем в най-южната тачка на БГ и имахме нещастието да се разправяме с некадърни ортопеди,който по ехографска снимка изкараха малката че има недоразвит таз и предложиха веднага каишки.и тогава ни препоръчаха д-р Петков от Г.Баня за второ мнение.И така стигнахме до софия при което се оказа че на бебчето и няма нищо на крачетата,просто  е мръднала на снимката дето и правиха тук.Петков изобщо не погледна снимката а си я събляка и собственоръчно си разгледа костите и на ехографа.Като стане на 1год. пак ще отидем до Г.Баня за втори профилактичен преглед при него.

# 12
  • Мнения: 379
Съжалявам объркала съм му името-Венелин Алексиев Blush

# 13
  • Мнения: 2 616
А за Варна препоръки можете ли да ми дадете за някой лекар

# 14

Общи условия

Активация на акаунт